Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
možda je nakon 2 godine tolko već izgubila šta je imala, pa je čovjek reko aj barem da ubacim malo šampona unutra da baš miriši na nešto...:nana:

il je netko čito vutra.org pa zabrijo da stvori neku egzotičnu sortu:assshaking::vb_devil::hehe:
 
31.08.2007
18
0
0
36
Sretan Bozic svima, ja sam se oboruzao za blagdane... XD

68a49y.jpg


closer look...

2lxh85v.jpg
 

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
*****.
toliko sam se nadRkao da necu da slikam ovaj drEk!( hrvatski jezik je sjajan ponekad)
1000 din za 2 gr. govneta. dobio sam oko 1.5(-) gr. govneta.
***** MU MATER!!!!!!!!!!! meni dz i nije neophodna(sta da vam kazem - Jeretik) ali moja zenica samo to konzumira i ako je zezanje mora da bude grassa za nju.
sad bih tako da psujem al nije mi nimalo lakse od toga pa cu da preskocim. vi koji ste bili sretniji, zarolajte koju i za mene.
ima da stvorim kesh i uslove i pocinjemo sa growom od prolece da GA *****!!sit sam davanja novaca raznim SHILJOKURANIMA sa " gradskih ulica" i " garija iz kraja".AAAARRRRRRRRRRRRGH!!!! ***** IM MATER!( eto moram ipak)tek je dobio dlaku po moshnjama, i valja meni "skunk" za 1000 ili "2gr " dobre domacice"" za 2000. stoka nevaspitana! i oni i svi ostali sto su doprineli kreiranju takvih standarda.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
sretno u growu na proljeće:icon_wink::icon_mrgreen::thumb:

svi imamo takvo mišljenje, obična trava, skupa cijena, mala količina...čisto levaćenje:) zato i ne kontam ljude koji mogu uzgajat, puše, a kupuju...nema smisla jednostavno:bananabang:
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
oldbulllee je napisao(la):
*****.
toliko sam se nadRkao da necu da slikam ovaj drEk!( hrvatski jezik je sjajan ponekad)
1000 din za 2 gr. govneta. dobio sam oko 1.5(-) gr. govneta.
***** MU MATER!!!!!!!!!!! meni dz i nije neophodna(sta da vam kazem - Jeretik) ali moja zenica samo to konzumira i ako je zezanje mora da bude grassa za nju.
sad bih tako da psujem al nije mi nimalo lakse od toga pa cu da preskocim. vi koji ste bili sretniji, zarolajte koju i za mene.
ima da stvorim kesh i uslove i pocinjemo sa growom od prolece da GA *****!!sit sam davanja novaca raznim SHILJOKURANIMA sa " gradskih ulica" i " garija iz kraja".AAAARRRRRRRRRRRRGH!!!! ***** IM MATER!( eto moram ipak)tek je dobio dlaku po moshnjama, i valja meni "skunk" za 1000 ili "2gr " dobre domacice"" za 2000. stoka nevaspitana! i oni i svi ostali sto su doprineli kreiranju takvih standarda.

Trebao si ga išamarat i uzet mu sve novce i vutru ... :punch: