Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
HazeSeeker je napisao(la):
ma kaka depresija pa to je ruganje do jaja .... sta ti je wannabeshaman1-e
pojma nemam šta mi je...al kad bi znao ionako nebi bilo pa nema ni smisla odgovarat :)
edit:u biti ima više smisla nego što sam mislio...osobito s obzirom na činjenicu da sam se razbolio.

inače, tek sad shvaćam ovo "ruši" :) zadnji put kad sam pušio tako dobru tvorčinu ko tu tvoju(sudeći po izgledu)na bong sam se srušio i valjo po podu.
tko zna šta bi sad bilo.pass a dim :)

thc_positive je napisao(la):
10g... ovo e sad tu razbacano... nevidi se nis...
tu može bit i 5 i 100g kad nisi stavio neš s čime bi se usporedila veličina teško je procjenit "objektivno".
da je bar neki upaljač il cigara pokraj.
il je to samo problem moje sjebane percpecije proporcija :D
jedan dan mi se ista količna vutre čini previše drugi premalo...pa si mjerim u lulicama
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
thc_positive je napisao(la):
10g... ovo e sad tu razbacano... nevidi se nis...
tu može bit i 5 i 100g kad nisi stavio neš s čime bi se usporedila veličina.
da je bar neki upaljač il cigara pokraj, onda bi se dalo procjenit.
il je to samo problem moje sjebane percpecije proporcija :D
jedan dan mi se ista količna vutre čini previše drugi premalo...pa si mjerim u lulicama
 

thc_positive

Banned
Banovan
17.01.2009
17
0
0
30
wannabeshaman1 je napisao(la):
tu može bit i 5 i 100g kad nisi stavio neš s čime bi se usporedila veličina teško je procjenit "objektivno".
da je bar neki upaljač il cigara pokraj.
il je to samo problem moje sjebane percpecije proporcija :D
jedan dan mi se ista količna vutre čini previše drugi premalo...pa si mjerim u lulicama

Pardon, nisam imao to na pameti... nov sam pa... iduci put cu staviti :)
Hvala na savijetu!
 

tam

12.04.2009
5
0
0
35
Meni je najgore kad te pribaci na spavanje,,, kad ti se nenormalno spava. Ludilo mi je kad te poslije opali želja za slatkim. Kornet od vanilje je tada moj najčešći izbor.
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
kaj se meni desilo ovak buraz nemam love za ubost nije sjela cupla i to a pusi mi se...ufff jbg i napravio ja hoony be, kak se vec zove, sam shemu skino i cijev sa dva navoja i redukcija skroz mala za plin leDo gazu zasarafim sa spojnicon i ides ko profi.... bdw prvi put delam ulje, ostalo mi od proslogodisnjeg growa lisca jedno 40 -50 g to sam bio stavio u friz i zaboravio bilo to tam jedno metar dana izvadio ti to ja plin topla voda....la la la i ulje heeeeee nist izvadio filter od pljuge namazo ti ja to dobro ,zalimpa ti ja to i puuuuf gruva jos da sam imo koji vrh zmiksat tranu jooooj ludilo a najveca mi steta kaj sam tog lisca bacio jedno 100-200 g sad bar znam za ubuduce ulje zakon imam plan na najbolji vrh, nakapat ulja od najboljih vrhova heeee jedva cekam .....
 

G e r o n i m O

Aktivan Član
23.12.2007
207
22
18
32



Ovo je bilo za doručak.

Nisam stigao slikat vrh kasno se sjetio


PS: janjetina
img.php