Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.03.2010
38
4
0
35
Evo vratio mi se fotić pa da stavim još nešto...

Zadnji ostaci ostataka od zadnjeg outdoora,nepoznato sjeme od neke preeeedobre marihuane...najbolje što mi je ispalo do sada.To mi je inače stash za posebne prilike (makar znam doći u napast kad je kriza pa otkinem mrvicu dvije haha),i nakon ove vijesti o dekriminalizaciji sam si izvukao to i morao jednu zapalit...i drugu...i treću =) Znači marihuana stara oko godinu dana....

crooutdoooor.th.jpg
[/URL][/IMG]

kiffovi su kao žene,što su stariji to su bolji hahahaahhaha
 
30.03.2010
38
4
0
35
Evo vratio mi se fotić pa da stavim još nešto...

Zadnji ostaci ostataka od zadnjeg outdoora,nepoznato sjeme od neke preeeedobre marihuane...najbolje što mi je ispalo do sada.To mi je inače stash za posebne prilike (makar znam doći u napast kad je kriza pa otkinem mrvicu dvije haha),i nakon ove vijesti o dekriminalizaciji sam si izvukao to i morao jednu zapalit...i drugu...i treću =) Znači marihuana stara oko godinu dana....

crooutdoooor.th.jpg
[/URL][/IMG]

kiffovi su kao žene,što su stariji to su bolji hahahaahhaha
 
30.03.2010
38
4
0
35
Out je bio pod sretnom zvijezdom hehe od x biljki samo 2 muške =) a može trajati bez beda,samo se dobar curing napravi i spremi kako treba,i stvarno može dugo potrajati,mene iznenadilo da nije izgubila na snazi i potenciji.ove godine idu 2 sjemenke ovog isto out (uz ostale),zadnje 2 od ove iste marihuane,pa ću i slike stavit.
 
30.03.2010
38
4
0
35
Out je bio pod sretnom zvijezdom hehe od x biljki samo 2 muške =) a može trajati bez beda,samo se dobar curing napravi i spremi kako treba,i stvarno može dugo potrajati,mene iznenadilo da nije izgubila na snazi i potenciji.ove godine idu 2 sjemenke ovog isto out (uz ostale),zadnje 2 od ove iste marihuane,pa ću i slike stavit.
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
LA confidental - DNA genetics

4/10 jad i bijeda , pail comparoson to j. horrora nadam se da će super lemon haze te satorti poboljšati dojam ....

možda je do toga jer nije okusila pravog ljetnog prženja , onda će bit kick ass


god save the clones
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
LA confidental - DNA genetics

4/10 jad i bijeda , pail comparoson to j. horrora nadam se da će super lemon haze te satorti poboljšati dojam ....

možda je do toga jer nije okusila pravog ljetnog prženja , onda će bit kick ass


god save the clones
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Ziplock je napisao(la):
Evo vratio mi se fotić pa da stavim još nešto...

]
crooutdoooor.th.jpg
[/URL][/IMG]

kiffovi su kao žene,što su stariji to su bolji hahahaahhaha

fakat nee znam, nemam pojma. hahahaha. stari predobre kifle :p
predobro izgleda za outdoor! sačuvaj neke klonove ;)
peace
boz :sun2:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Ziplock je napisao(la):
Evo vratio mi se fotić pa da stavim još nešto...

]
crooutdoooor.th.jpg
[/URL][/IMG]

kiffovi su kao žene,što su stariji to su bolji hahahaahhaha

fakat nee znam, nemam pojma. hahahaha. stari predobre kifle :p
predobro izgleda za outdoor! sačuvaj neke klonove ;)
peace
boz :sun2:
 

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
Ziplock hedovina izgleda extra. svaka cast da si izdrzao godinu dana da nisi sve pokurio. Ja kada imam onda se pusi, kad nema onda nista:icon_lol:. Nema sanse da bi mogao izdrzat da znam da mi je stash doma a da ne zafitiljim.
 
16.03.2010
45
0
0
34
Spawn_of_Uamenti je napisao(la):
Ziplock hedovina izgleda extra. svaka cast da si izdrzao godinu dana da nisi sve pokurio. Ja kada imam onda se pusi, kad nema onda nista:icon_lol:. Nema sanse da bi mogao izdrzat da znam da mi je stash doma a da ne zafitiljim.

ISTA stvar, nevjerovatno :)