Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
budz1.jpg


miriši ko limun, trulo i šumsko voće, malo skunky.... dobar dim :)
:sun2:
 
27.01.2011
14
1
0
35
Bozga, ak si sa sjevera RH brijem da isto pušimo.Jučer smo ja i frend degustirali.Meni miriši malo na limun, pa na neko ljekovito bilje(al neznam točno koje :D ) i na lavandu malo vuče.Isti ovakav vrhić smo jučer puknuli.Prva nas je zabila u pod, a druga je bila smiley face party.Jedva sam ga do vratiju otpratil.:banana_rasta:

Uglavnom isti ovakav vrh.I po mirisu i izgledu.

Peace
 

pero123

Aktivan Član
11.10.2011
98
129
43
George je napisao(la):
Bozga, ak si sa sjevera RH brijem da isto pušimo.Jučer smo ja i frend degustirali.Meni miriši malo na limun, pa na neko ljekovito bilje(al neznam točno koje :D ) i na lavandu malo vuče.Isti ovakav vrhić smo jučer puknuli.Prva nas je zabila u pod, a druga je bila smiley face party.Jedva sam ga do vratiju otpratil.:banana_rasta:

Uglavnom isti ovakav vrh.I po mirisu i izgledu.

Peace

isto je i kod mene .. skroz isto .. :D kaj to mi pusimo ? :D :D
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
George nisam baš iz sjevera HR i nemoguće da pušiš točno tu džiku jer to jer je to hibrid koji sam napravio prošle godine :)
Sad trenutno se puši ovo: cinderella - miriši k'o med, a puca da ni ne skužiš da si high, skroz je čist high i diže u oblake, sreća i kretanje... Okus je skroz lagan i pun, predivno! A+

cindyx.jpg
 
27.01.2011
14
1
0
35
Sorry frende.Moj bed.Po opisu sam zabrijo da je ista.:icon_lol:
A i frend mi neće reći od koga nabavlja.:ridinghorse:


Uživaj.Peace.
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......mrkvice svaka cast, stvarno slasno izgleda......daj nabaci neki smoke report......rep+
 
30.05.2011
43
6
0
43
ah ja trenutno pusim svoj outdoor posto je ubran 15 imat cu dost za 3 4 mjeseca finog dima a onda budem valjda skombiniral moj stealth box do kraja ;) trenutno me jebe izlaz i boxa ali bum nes skombiniral i puno hvala born_to_be_green
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Upravo gledam dnevnike uzgoja i ložim neku domaju...sativa uplifting high...nemam fotic da slikam,ali kričavo zelene boje hedići,sa smeđim dlačicama...okus nije najbolji,mislim da nije isprano kako treba..ali dok ne bude moj indoor gotov bolje išta nego ništa :D