Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Jucer smo ja i prijatelj zapalili navodno nesta iz amsterdama bio sam dobio od prijateljice ali sto je najgore to je bilo izgledalo kao najobicniji duvan malo onako jaci miris i uglavnom mi to bili zaplili nije bilo puno ali smo se onako malo napusili bas nas je onako bila spustila pa sad mene zanima sta smo mi pusili ako netko zna ili smo si mi samo umisli pa smo bili kao high ?
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.251
10.203
358
nemadano i neocikavani al netso fakat jakoj dobro, bas jako neocekivamo, od covjeka od kojeg se covjke opce nebi ocekivao, ah, zivot ke bas lep uglavnom
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.251
10.203
358
nenadano i neocekivano, al nesto fakat jako dobro, bas jako neocekivano,, od covjeka od kojeg se covjek opce ne bi nadao da pusi i ima jako puno let, ah, zivot je bas lep uglavnom, a i uglavnom fuckas i amsterdam, tesko da se tamo nadje ovakve trave, al fakat, a to su mi i oni samo ovo ljeto rekli,
 
05.07.2012
10
0
0
34
zrch 001.jpg

Dim je prava rstva,posto neznam sta pusim hebiga ,sve pohvale za dim ,ovakve stvari nisam vidao doma posto sam pusio neko njesra sa ulice kad sam ovo probao sam se iznenadio neke sjembe da mi upadnu pa za sljedecu godinu si uljepsam ferije :cool44:

zdravpo iz ciriha :) !
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
U 5 mjesecu sam bio iz zajebancije posadio dvije biljke ( kasnije odustao od njih jer sam naso bolje mjesto za ove nove sjemenke) i u pocetku su te dvije bile zaljevane sve oke i onda sam se kasinije bio posvetio ovim novim i danas onako slucajno odem prošetat i vidim te dvije biljke cisto da vidim sta je s njima i jedna je totalno uvenila od nje nista,a na jednoj ima hedovi mali i ona se isto malo osusila i ja sam to bio pobrao i stavio sam susit pa sad me zanima dali bi to bilo dobro za degustaciju ?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
jbg. pa nije dozrela, al' sta sad... kad probas javi i stavi fotku, ovo je tema sta trenutno pusite, a ne sta planirate i da li je neko probao nedozrelo ;)
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Znam nebi bi se isplatilo zaljevat veceras cu probat i uslikat pa vam javim kako je pušit nedozrelo

* * *

fff.jpg

Ovako to izgleda smotali smo u jednu i nije nas bas bila spucala,ali nas je fino drzala pola sata taman,sve u svemu nije lose ocekivao sam gore