Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
@bonin

Neznam zasto svi inzistiraju na tim spricanjima. Ne, nije moguce, a pogotovo ne sa lsd-jem posto hlapi i na zraku.
Jednostavno kako netko rece nije dilerima nikako isplativo prskat s ko zna cim da "jace udara"
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
jedna sjemenka,dvije sjemenke tri sjemenke ..... reko bi vam sto pusim da i sam znam al znam da nikad gnojiva nije vidlo a kamoli kemije hehe ...
 
21.10.2010
3
0
0
56
Evo ja se tek danas uključio i odmah potrefio. Puši se već dvadesetak i kusur godina a situacija je takva da se trenutno ne puši ništa, jer je komplet setva kod dobrog jarana, na koju smo se ženica i ja oslanjali godinama, podbacila. Dalmatinac sam u Beogradu pa bi mi dobra informacija valjala više nego pare, a koliko bi bio zahvalan ne triba ni spominjati. Nadam se da ne kršim neka pravila foruma kao i da će se neki beogradski ljubitelj i poznavatelj problematike što skorije javiti na mejl, odmah častim. Pozdravljam sve zagovornike zelenila i laganini bivstvovanja.. Ajdlelujaj
 

Nikolica

Aktivan Član
19.03.2010
69
4
0
34
U zadnjih mesec dana je srećom stigla domaća travica. E sad, kako kad, par puta je bila neka ubica od koje sam se čak i isparanoisao, dok je isto tako par puta bila neka lite varijantica... Sve to i nekako, ali ovo što sam sinoć pušio me je smorilo skroz. Ubuđala se izgleda, tako da evo od sinoć muku mučim sa grlom i glavom. Grlo me boli malo još uvek, ispiram ga... Ako znate neki "lek" da mi preporučite da me prođe ovo sranje što pre bio bih vam zahvalan. :)
 
16.09.2010
101
117
43
36
ma mene isto grlo zahebava al mislim da je to od previse duvanja vani na hladnoci, i evo da nebude offtopic nemam sliku al kod nas se duva neka dobra sativa. Jos me boli trbuh od smijanja :D
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
dobio od frenda par kifića.
lsd i acapulco,masni puni trichoma,killeri.nastane mi takav tulum u glavi da se moram istusirat lol
uzivam:)
 

Nikolica

Aktivan Član
19.03.2010
69
4
0
34
Ne mogu da dešifrujem travu koju trenutno pušim. Paket solidan, PREDIVAN miris, jedva koja semenka... Niti vozi, niti udara, nego nešto između. Nekako omlitaviš ceo od nje. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga