Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Indoor neki, OK slatkasti miris, 300 kn / 5g ,dosta kristala, okus mi nije baš nešto - dosta je oštar i zelen... Male količine koristim kao painkiller. Nije baš užitak za svakodnevnu upotrebu, ali dobar smirujući osjećaj ako vam se npr. diže želudac pa se mučnina smiri. Prije spavanja isto dobro dođe ako patite od nesanice.
boz :sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker
21.11.2010
19
2
0
33
prije tjedan dana kolega nabavija neku indiku, najbolesnija trava koju san pušija
miris po izgorenoj gumi ugl nije nešto a tuće za jedno 10 min
prvo hladnoća u cilom tilu, onda pritisak u glavi a onda se samo noge odsječu
mi se nismo mogli 2 ure dići a kad je prošlo normalni ka i prije
i to za 35 kn gram hehehee
 

Nikolica

Aktivan Član
19.03.2010
69
4
0
34
toro je napisao(la):
prije tjedan dana kolega nabavija neku indiku, najbolesnija trava koju san pušija
miris po izgorenoj gumi ugl nije nešto a tuće za jedno 10 min
prvo hladnoća u cilom tilu, onda pritisak u glavi a onda se samo noge odsječu
mi se nismo mogli 2 ure dići a kad je prošlo normalni ka i prije
i to za 35 kn gram hehehee

Šiptarčina samo takva. :) Mrzim taj ukus gume, ali mi prija to zakucavanje u mozak, imam osećaj kao da neko uzima neku macolu i čuka me sa njom u mali mozak. Često dobijem i napad smeha prouzrokovan zaboravljanjem misli i tako dalje...

Inače, trenutno je na meniju prava domaća travica. Prelep miris kakav sam poslednji put omirisao pre jače od godinu dana, a pritom je nenormalno lepljiva. Ne zakucava, već samo opušta i lagano vozi...
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Nikolica je napisao(la):
Inače, trenutno je na meniju prava domaća travica. Prelep miris kakav sam poslednji put omirisao pre jače od godinu dana, a pritom je nenormalno lepljiva. Ne zakucava, već samo opušta i lagano vozi...

Domaće je domaće... Nema ništa poput dobro uzgojene travice vani pod suncem.
Odustao sam od kupovine ovih skunkova i trava jer je loše.
Za vikend sam nabavio za 100 kn neki indoor skunk koji je dobro izgledao i miris je tipičan skunk, ali kad se zapali okus je čista kemija, a način na koji vozi je malo zabrinjavajuć.
Iskusan sam pušač, već jedno 10ak godina, ali ovaj rad je koma. Neiskusni bi rekli "špricana" trava, no nije.
Navala tjeskobe, nemira, nit se mogu opustiti, nit' se mogu kretati. Dlanovi se znoje, oblijeva hladan znoj, srce ubrzava u onom neugodnom smijeru, dovodi do ruba i samo ubrzava i nakon jedno sat vremena prestane skroz.... Čekao sam da prođe i rekao sam sebi - fuck that chit.
Prejak i neugodan hibridni high/stoned, kao da je netko pomiješao white widow s kolumbijskom... Više ne kupujem dok ne uzgojim sam. Jedino ako netko počasti ili slično, za mene je došlo vrijeme da se malo odviknem od previše stoniranja jer sam očito došao do one faze kad treba uzeti neku pauzu i ponovo napraviti "referesh".
Bitno je znati što se puši i kako je uzgojeno. A i pretjerivanje i kupovanje s ulice koomercijalnih travki nekvaliteno obrađenih i uzgojenih vodi u nekom smjeru koje nema veze s kulturom kanabisa, već traženjem efekta THC-a... A to nije sve, cannaseur spika je bitnija. Uživanje u mirisu, okusu, high-u i vožnji koja bi trebala biti ugodna i da pokazuje nove smjernice i inspiraciju, a ne loš okus u ustima i high koji siluje.
boz :sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NoTrippin

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
=domacica zna da bude urnebesna...ali nista bez S 1

jedinstveni miris je taj koji me osvaja...prva lljubav zaborava nema :)))))
 

pc.grower

Aktivan Član
15.10.2010
87
4
0
34
sad ću ić zapalt neku domaćicu-- nije loša- pušio sam je sinoć isto: sinoć su bili simptomi odlični- vizualno , slušno i sve...
al kad sam se ujutro probudio (to sam zapalio prije spavanja - u sobi) jastučnica mi je bila krvava, krv mi je biće tekla iz nosa, kašlja san i izlazila je krv (gusto nekako- ostajala krv) , nije puno - to ću večeras opet zapalit da vidim jel krv izlazila zbog vutre- šta sumnjam , ja mislim zbog sinusa- šta vi mislite?
 
06.06.2010
43
1
0
37
Kunem ti zemlju krvatsku i zakone koji od ljudi izmet učiniše ,pa stoga nikom ne zamjeram na tim drakonskim cijenama trave u krvatskoj,radi kojih si ne mogu priuštit travu jer neću imat klincu za pelene ako kupim i jednom mjesečno.a vutra zna bit tako očajna da bolji okus ima lavanda,pa vjerovatno i efekt.Sramotno i nezamislivo -- nikad nisam pušio duhan jer ga prezirem a sada mi je jedino to ostalo.
Uglavnom original choice vanilla,da mi bar soba ne smrdi ko da se netko upravo ispišo po zidu.

Kad se samo sjetim big banga i norten lajtsa dođe mi da zaplačem.Više nikom ne dam ni za joju jer sam pola trave podjelio pa sad kriziram jer mane štani ševi u čarobnoj ladici.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Evo da se i ja javnem nakon nekog vremena na ovu temu..... ("našiljio" se ko zemlja pa nemojte zamjeriti ako neka mi rečenica izleti, mislim koja ne'a smisla heehehe)

U SA, je došla vutra, (ovo sam neki dan vidio - ovaj jedan haver uzeo). Em što je to mizerno (u kesici kao bombica) majke mi ko heroin da mu daje...!!!
Druga stvar što je prskana, i to ili heroinom direkt, ili nekim njegovim tvarima (codein, dyacetilmorphine, ili direkt morphine).
Tako je "čvrsta" kuglica da kad bacite na sto, odskače ko kliker, a ne spada ništa sa njega!!!
Jedva se (teško pravo...) mrvi i to samo do malih sitnih kuglica .... Donio haver (rekoh gore..) fol da on počasti... prvo mi je to odmah bilo sumnjivo... uhvatio me grč, koliko sam mrvio, i to samo do tih kuglica, jedva sam i dotle izmrvio...
Razlog što ovo govorim, je što sam uradio skrining test (dva dana nakon te njegove vuve...) i pokazao mi (+) na morfij, odnosno heroin!!!...
Hoću reći da je katastrofa situacija u SA, .....jah' zaboravih, inače dok smo pušili tu njegovu vuvu, haj i ko napušili se, čim sam ugasio - ko da nisam ništa ni ispušio....
Sreća pa imam sebi!!! Samo krivo mi što zapalih tu što je uzeo na ulici, odnosno što je pokazalo (+) na MOP.
Inače evo mojih ljepotica,... inače ovaj me je peglo (udavio) da mu prodam par panjeva, što sam naravno odbio....!!!! Ja ne prodajem vuvu, pogotovo sad !!!!


Ovdje su tri vrste... tačnije tri hibrida, al' kad od raje neko dođe i zapali sa mnom, ne mogu vjerovati da se tako napuše - a svaki dan puše onu sa ulice....
Hvala bogu pa imam svoje!!!
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Kazu tudje-sladje...lazu majku im
4fvfcja.gif




p.s. carape su pobedile Bezze:thumb:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
HAhaha to iz "naftalina" vadiš zadnje zalihe? :) LOL
hahaha ;)

P.S. Evo na jednoj se slici vidi i lula, koju sam daaavno dobio u nagradnoj igri ovdje na forumu :) hehehe da da još uvijek je ponekad koristim... :icon_lol:
 

Nikolica

Aktivan Član
19.03.2010
69
4
0
34
Trenutno se puši neki skank. Samo je čudan nekako, zakucava kao Albanac ali je skank. :) Okačiću sliku ako hoćete.