Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Krasni topovi ekipa. :)
Nakon mjesec dana apstinencije, ekipa časti komadićem nečeg sređenog u spomen moje ljetne ljepotice, pa evo par (loših) slika. I uživo boje nisu življe :)


Udara na pluća a bogami i na ostalo, a topić nema ni jednu bobicu, izgleda da je prešla dalek put sbuksana, pa nema previše lijepo formiranih trihoma s kapicama, a po ovim što su ostali rekao bi da sigurno nije ubrana prerano :)
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Slažem se da u najmanju ruku ne izgleda reprezentativno. :) Ako ništa, nadam se da nadležni vide ovo i da pripaze sa skladištenjem, te ubrzaju proces zaplijene / "uništavanja" - ukoliko im je stalo da poživim što duže kao porezni obveznik koji ih plaća da rade to što rade ;)

Ma nema do uzgoja za osobnu upotrebu, još jednom potvrđeno.
 
10.08.2012
38
1
0
33
uu lici na moj out od ove godine samo sto su moji hedovi imali dosta vise kristala, nazalost neko mi je provalio stek i cupao mi svaki dan po jednu granu pa sam obrao malo ranije, ali nisam se pokajao to je bas taj high koji mi je trebao :D
 
28.10.2012
17
2
0
49
Nista, ama bas nista. Cim covjek promijeni lokaciju, ne zna nikog bas pa nije ni zgodno cunjati unaokolo bez da sam siguran 99,9%. Makar sam se nagledao finih primjeraka, jako sam ljubomoran. Budi mi sjecanja moga vanjskog uzgoja sa finom bijelom smolom na zelenisu... Eh, lijepih primjeraka...
 
28.10.2012
17
2
0
49
Eh, bilo bi sada to kao ulje na vatru da ne nadjoh bezveze neku staru i zaboravljenu skrivenu zalihu. Nije kolicina, nije jacina, nije kvalitet al opet bolje vrabac u ruci...
 

Kefalo

Aktivan Član
02.10.2011
104
26
28
30
evo neka fotka, inace nije domace na zalost. Inace nestale mi sve zalihe a uglavnom uzimam samo na vece jer finansijski nebi mogao svaki dan da kupujem, i uzmem ovo danas igrom slucaja donesem kuci i stavim na vagu cisto iz radoznalosti eto sta sam dobio kao 1, strasno




Uploaded with ImageShack.us
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
joj znam kad uzmem 1 i dobijem tako...uffffff....a i slazem se sa nox-om...dobro izgleda kake tu dobijem nekad...strava di je to otislo sve...