Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.482
143
Universe
evo i kod mene se naslo nesto malo za opustit se...

1089que.jpg
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Zadnje sto mi je ostalo Blueberry Cheesa

UfVrNl.jpg


koliko li ce proci vremena kada budem opet ovako nesto imao priliku pretvoriti u dim :icon_frown:
 

pigtail

Aktivan Član
19.11.2011
89
5
8
56
6drgqg.jpg
[/IMG]
Eto ga! Da malo napisem o Satoriju...
Miris: - nezapaljeni- meki, slatkasti, pomalo vanilijast, blago kiselkast, KOMPLEKSAN
- zapaljeni- definitivno dobar miris, nepalski miris
Dim: 10/10 izuzetno lagan na pluća, tolko je lagan da definitivno mislim da moze nekome pomoci kod astme, moze ga se puno uzeti u pluća, cjuranje je očito jako puno pomoglo
Okus: ništa spektakularno, malo ostaje neugodno u ustima nakon pusenja, ali nije strašno kao kod nekih govana s ulice
Potencija: 9.5/10...Dugotrajan i jak high
High: najveća kvaliteta ovog straina uz laganost uzgoja i dima ;)
Da počnemo...High dolazi za kakvih 5-15 min, na neki način opušta tijelo, te osjećate neku energiju dok u glavi ste stvarno napljugani...Ali ne na takav način da ste glupi, zbunjeni, dezorijentirani nego vam daje MENTALNU ENERGIJU, ali ne u nekom uzburkanom obliku, nego kao kakvu moćnu rijeku koja teče u miru...Pojeo sam 2 banane, pojeo veliku žlicu meda i stvarno pucao od energije...Trčao sam, radio sklekove, čučnjeve, svašta, ali s POTPUNOM kontrolom mišića...Biljka koja vam daje snagu, samopouzdanje i koncetraciju...Odlična za fizičku aktivnost...Idealna za mentalno i fizičko čišćenje... Opčaran sam, ali i poštujem snagu takvog higha...Btw između vježbi sam meditirao...FENOMENALNA BILJKA!!! Ljudi Mandala seeds su stvarno korektan seedbank, imaju etiku, originalnu i jaku genetiku, definitivno velike preporuke ;)
Ako vas još što zanima pitajte slobodno :D...
Good vibes :sun2:
16h7ss3.jpg
[/IMG]
29vjfnn.jpg
[/IMG]
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija and bozga
13.01.2013
9
6
0
30
sto trenutno pusim?
- Neam poima... svaki put drugo.. sta diler donese xD
moje sve je otislo u ... :)

al bitno je da se napusavam redovno :D

-Neka kupovna, lega nabavio, ali dim drži i do 8 sati, a sve pozitivna vibra je prisutna. Danas cijeli dan osmeh na licu i sve opšte zadovoljstvo.
A sinoć sam vario.
U životu mi nije bilo ovako dobro !!!

jesi popusio ili pojeo? :)
napravi kolače od toga.. manje udara ali puno vise drži... ;)
mozda te drzalo i 2 dana od toga, ako pusenjem drzi 8 sati :D :p
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
dobro jutro,vutro !

eve gi...komad za danas...'cure' je ucinio svoje
'ebo majku 2 dima i vec sam cao...
to volim....po jutru se dan poznaje
ne,
po VUTRI se dan poznaje xD