Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pigtail

Aktivan Član
19.11.2011
89
5
8
56
zlavjestica je napisao(la):
afghan kush i cream caramel??
hhahahah pa istu situaciju imam u boxu ( uz special kush i critical jack )
dodushe moje su tek 2.tjedan vege.
afghan kush-world of seeds
special kush-RQ seeds
cream caramel-sweet seeds
critical jack-dinafem
i..umalo zabporavih A.M.S. -to sam stavila cisto iz znatizhelje-da saznam shto je to i kakvo je-swiss indica&swiss sativa
btw. taj A.M.S. je duplo sitniji od ostatka ekipe..losha genetika iliti greenhouse seeds
(isprika na laganom offto*****ranju)
a lagano puchkam LSD-100% indica pheno=zabija
channel+ =poseban miris i aroma-uzhasno fino izbalansirano djelovanje.
a skunk#1 je gotovo kompletan otishao u medicinu -nekih 10tak g.shto se cura nisam ni probala pushit.

Imao sam Critical jack auto od dinafema, tako da vjerujem da će high biti ludnica, jaka psihodelična sorta ;)
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
tumblr_mgs56sPWHX1s21q16o1_500.jpg


:heartbeat: :eyebrows: MB.
spremna za polijetanje :b_bow::hehe:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tropico

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
channel+ i skunk su usli u 4. tjedan curanja
a lsd u 3. tjedan..susio se cca 7-8 dana dulje od ostatka ekipe naime..toliko su vrhovi bili tvrdji-gusci-nabijeniji + imaju oblik loptice-oni manji.
svo slicica ( znam da to volite )
sensi skunk#1


Uploaded with ImageShack.us

channel+ (medical seeds)


Uploaded with ImageShack.us

LSD (barney's farm)


 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
A kako je lijep taj blaaaant !!! Uvijek sam bio za blantove, ali zbog dilerskog-cicija simptoma, primoran sam da mijesam s duvanom....Ali doci ce dan kad cu zavuci ruku u teglu i zazmirit i izvuci hed i smotat sebi blant da mi se noge odsjeku !!
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
a zasto je smotan kao joint? :D


Ovo nije bila uvreda, nemoj zamjeriti samo nikada nisam vidio takav blunt pa me zanima :))

Ja ti vise volim sloziti ove male katanice koje ubijaju strasno :D

u9huK9ql.jpeg


Buddha je napisao(la):
A kako je lijep taj blaaaant !!! Uvijek sam bio za blantove, ali zbog dilerskog-cicija simptoma, primoran sam da mijesam s duvanom....Ali doci ce dan kad cu zavuci ruku u teglu i zazmirit i izvuci hed i smotat sebi blant da mi se noge odsjeku !!

care onda ovaj palim u tvoje ime :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dr.Chronic

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Sulundar je napisao(la):
heheh..nacnes li ti taj cvet kad ili ti je dovoljno samo da ga pogledas i fiiijuuu:)

hhhaaahah, cvit nie bilo potribe dirat do večeras, imala uz to i nešto sitnije sa strane.. sad ošlo pola.. :) :))

a bluntić će pričekati.. kupljen je ovako već smotan, crunkisi.. cyclone blunts.. al nisan bila raspoložena za neke gangsta šeme.. lagano uno, poker, kolači.. and one of my friends puked.. :S uništenje..
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Kako u jednoj recenici napisati sta pusim?
Ne mogu ja to, brate!
Mora se to lijepo opisati sta se pusi :)

Elem, ovako je to bilo;
Bio jednom jedan kralj koji je imao tri cerke...

Ajmo malo do Do se ne sjetim nastavka price.


utom ce i da se oberu
pa cemo uzeti jedan ovakav
za degustaciju, a on izgleda ovako

kada se malo zumira, jbg aparat mi nije za makro :)

Eh, sad! Morao bih smotati jedan da se vidi kako to sve izgleda, ali trenutno memam kad :) pa cu dopuniti drugom prilikom :bis:
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
PowerSeed je napisao(la):

..u smisu sav je lep i mirisljav..nezne zelene boje i drecavih pistlica,natapiranih..cvet naduvan sav,pretrpan mlecnobelih stubica trihoma. Zanimljivo da nije toliko bogat kaplicama,odnosno sustinom..ali opet lepo vozi,mirise i izgleda/ciste desetke!

ovde brzinsko poredjenje;skunkic desno

A tvoj brazilac nije normalan...pun lepe ridje kosice..i da je malo presovan,jos opasnije bi izgledao:))