Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kefalo

Aktivan Član
02.10.2011
104
26
28
30
PowerSeed je napisao(la):
auuuu, ni haze ga nesto nije presovao, mora da ga ne radi, jbg.
A koja je fora sa presovanjem? uglavnom sve sto se kupuje na ulici je presovano a ljudi koji gaje ne presuju, ne razumem sta se postize sa time sem sto su hedovi tvrdji i da li trava gubi na kvalitetu ako je presovana ili je svejedno? Pitanje i nije bas na pravom mestu ali primetio sam da se pise o tome pa reko da pitam :)
 
13.11.2012
4
0
1
30
Pff, 3 dana - 3 različite vrste, pušio se baš dobar "skank" sad hibrid neki, nije baš naj. Danas otišao gram u kolačiće sa nutelom i vutrom (nije neki rad bio), i još pola grama se puši.
 
13.11.2012
4
0
1
30
Loša neka trava se puši neka sad, slaba. Al onda čovek se zapita dal' je ona toliko loša kad te zakuca u stolicu dok slušaš Bob Marley-a sa naočarima za sunce ispred monitora u sobi gde sunce je prestalo da greje pre sat vremena? Pola grama u prvi džoint, pola grama u drugi i lagano... :) :dada
 

DOGGY

Aktivan Član
01.11.2006
58
7
0
nemam poima kaj je, al s 4 zuje nakon cijelog mjeseca bez alkohola i cigareta, malo duze setnje, jedna me prikovala za krevet...



u zadnje vrijeme dimim samo uzasnu domacicu, po 5-6 trubi da me uopce puke, uzas...
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Juce kupio za 50 evra od"postenog"dilera presusena,gomila lisca,bez mirisa,ukus odvratan,rad je ekstra,al skupo ,bolje da sam kupio ct,mrzim dilere a najvise "postene"

jbg ostavio cigare pa ujedam