Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

CrazySmoke

Banned
Banovan
15.08.2013
142
135
43
U nigdjezemskoj ;)
Ja sam si upravo poduvao prvi put lišće od trima koje je napola bilo žuto, i garant više na bacam ni to. Ima bolji okus i blaženstvo me prekriva :) trenutno se suse tri muske koje su naopako na hladnom bile tri dana a sad su na toplom i finu aromu su imale te kanim ovaj put i grane prvi put popusit posto i one imaju dobar miris :) smoke report stavim :)
 

CrazySmoke

Banned
Banovan
15.08.2013
142
135
43
U nigdjezemskoj ;)
što se opet dogodilo? šta šala nije Bogom dana? pa mogli ste samo taj dio obrisat, sad moram opet smoke report opisat :)

evo zđafanio pred dva sata mudonju u kompletu sa granjem, i za ne povjerovat kako me zderala, pritisak u glavi, oči crvene lagano i tek sad osjećam da me pušta, još kad vidim ovo ;) kad se list sasušio grane su ostale napola suhe i tad su najluđe, okus dobar i ne oštar, čuje se lagano sš dok uvlačiš :) sljedeće šta ću morat probat je korjen :D

eto vi možda mislite da se šalim da želim ispast faca il šta ti ja znam, ali kako ćete znat ako vam ne kažem? opišem? bit će potvrđene moje riječi kod sljedećeg koji to proba pušit a ne dimi duhan

i ne sam to, nego i kašalj koji mi je ostao od viroze je skoro sav iščezao, pa vi mislite i dalje da se šalim.
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Malo pocinjem sumnjati u punoljetnost doticnog :D


Bilo kako bilo druze, netko je u nekom trenutku povijesti i pojeo ######... ne znaci da je dobro iako je njemu mozda smirilo glad. :p Hihihi nhf

edit: ajd da ne bude crunkili uvijek spama :D

curea se curea :D



Danas malo Flavam :smoke18: jedan solidan hed sa grane koja ocito nije dobila dovoljno svjetlosti. Moze to bolje ali i ovo ubija :D









zooom zoom :D
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Special Queen 1

h8kr.jpg

mddi.jpg