Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mr.mrkvan

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2012
51
86
18
pozz nenash,stvarno je tripi,hehe,puca već nakon povučena 2-3 dima,nisam baš vičan smoke reportovima
voli da spusti tlak,jednom prilikom mi se prijateljica skoro izvrnula,morao sam je pratit do kuće jer nije mogla hodat :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Domar and nenash

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
aT775tA.jpg


EDIT-Bogey :cool44: :bong7bp:
 

CrazySmoke

Banned
Banovan
15.08.2013
142
135
43
U nigdjezemskoj ;)
Gold & Green Leaves & Stems :)
GSDhoGt.jpg


malo prije sam posljednju treću pljugu izvukao iz priloženog i dobro je :)
inače po danu poduvam sa stilom i prirodom...
yw1VjMF.jpg

...pa me i više pomete nego sada :) a kad zaspiš, nemožeš se probudit :D
ovi žućkastiji listovi su od biljki šta su skoro gotove, a ovo zeleno su listovi od jedne šta je cvala do 25 dana, vrhovi se još suše. ali ono zbog čega me puca jače su ove grančice, one otkidaju vjerovali ili ne :)
 

CrazySmoke

Banned
Banovan
15.08.2013
142
135
43
U nigdjezemskoj ;)
metalmaniac je napisao(la):
placebo je majka, ne treba ti THC da se naduvaš... :)
Ma znaš u čemu je fora, u iskrenosti. ni upola i manje me ne bi pucalo da sam mješao s duhanom, ili ako ga nisam izbjegavao bar tri dana jer toliko treba nikotinu da ode iz tijela. ali ne znači da i grančice nisu odigrale mali ali dobar dio uloge u tome :) blaženstvo bez pretjerivanja u opisu, eto htio podjelit koliko smatram odkad ne pušim s duhanom da je bolje, izvrsno! a kad vrhove inače smotam, nokat jointa u rizli zadere me i previše i pokušam svaki put manje motat ali uvjek isto :)

ima li tko da puši bez duhana tu i da ne puši duhan? javi se sretniče :) ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
naravno da ima. duhan ne podnosim, pokvari mi i okus i miris, a uz to je duhanski dim i puno štetniji (sami duhan mi isto ne predstavlja nikakav gušt, samo odvratan okus i zadah, a i odjeća smrdi po dimu).