Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.02.2008
1.048
1.455
188
pa pretpostavi kakva je prasina, imas na chatu arhivu pa vidi, objasnjavo tamo :D
a nisam ja sve stuko, imao sam pomoc prijateljalja :D xexe

(ne prizivam valjda opet ban :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
imam i ja jos sitnije "prasine", samo se ne smaram s tim dok ima dobrog cveta ;)
2z65pvq.jpg


a kad smo vec kod cveta :)
 
18.01.2014
4
1
0
Pusim sta mi zapadne, kod mene trenutno prevarantsko stanje vlada. Prodaje se dobar brid za soma, a skanka retko gde ima ahhahahahahaha domaje se prodaju za 600 kinti, a nisu ni za *****, pa moramo da se snalazimo :D
Svi vole crvene novcanice pa deru sve redom, al ne moze drugacije jer dobijaju za 500 kinti svi i onda nece da se cimaju za 200 ono ahahahahahahaha
Srecom pa poznajem dobre dilercice koji daju pravu vutricu jeftino :smoke18:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Čupčupava

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.073
15.722
358
Jedan frend nam dao prah, kao hemp protein powder od industrijske konoplje, samo je ovo "puder" od indijske konoplje, stavili smo po kašikicu ipo u dve kašikice meda i fakat je zakon.. Može se staviti i u bilo koje jelo, kad je gotovo, of skroz, samo umešaš i zzzzzuj.. :smoke18:


I da: može se staviti i više, za pušenje je taj prah sranje, ako nemaš vutre pa ga mešaš sa duhanom, npr.. Kao mi, recimo.. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye
20.02.2014
15
42
0
44
Ja trenutno ali i već duže vrijeme neku bezvezariju jer moj distributer malo zajebava s kvalitetoom (samo je cijena
uvijek ista). Sad upravo to u kombinaciji s Drum duhanom pa kombinacija nije neka. Dojam popravljaju neke lažnjak bajadere
iz Lidla koje tamanim :). Ali bolje išta nego ništa, +2