Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
evo i obecani tulip mojom tehnikom fotografije, prva koja nije mutna, PRODANO! :D

OWQR0Afl.jpg


mini tulip za moju ženu poklon za dan žena :D

kad skuži da je čisto unutra će mi *ebat mater hahaha
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
ljudi, ne bavim se profesionalno fotografijom i nemam profi opremu, al za stativ ste pogodli ;) za macro mod on je neophodan a kao kameru mozete korititi bilo koji digitalac ali da ima macro mod od 1cm. zahvaljujem se na komentarima svima kojima se svidjaju moje fotke ali garantujem da mozete praviti iste, potrebno je samo malo osnovnog znanja iz manuelnog podesavanja digitalnog aparata i naravno stativ, najmanji, najjeftiniji, al da aparat moze samostalno da stoji na njemu :) konkretna fotka gore redjena je na stativu u kuhinji pod dve neonke od 36w koje su na plafonu, ekspozicija podignuta na +0.7, namesten tajmer na 12 sec i klik. softverski kasnije ekstremno malo dodat Sharpen u Faststone programu, i korigovan Backlight u Photoscape programu (oba su free). fotka je na kraju i malo cropovana i to je sve, zaista nema neke druge tajne. olympus digitalac je u pitanju koji je pre dve godine kostao celih 120e, ko prati cene aparata zna da je to smesna cifra, al meni za amatersku fotografiju bolji ne treba. izvinjavam se sto sam se malo raspisao, al mozda ce nekom ljubitelju fotografije ovo znaciti nesto, ako nekog nesto dodatno zanima moze na pp, peace