Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.015
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
@Bizzzo
Uff,danas mi tesko pade.Ne svidja mi se nimalo,imo sam onaj ruzni pritisak na prsni kos preko sat vremena i bio sam skoro pa ne pokretan :D
Da me nije Sativa D. spasavala na chatu umro bi! Moguce da sam i prepusio,budem sutra probo novu rundu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Hasler

Cipiripi
09.07.2013
215
809
93
Domacica :joint2:
20150613155144.jpg
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Hoćete li biti ljubazni da mi kažete kako se zove ovakva "rizla", gdje se može nabaviti, i u čemu je fora ??? Koja je njena prednost, koji je to merak upotrebom iste :) Vidim dosta Vas fura taj fazon, a ja pojma nemam :zvezda::

EDIT: Tnx Protuvo ;) Ja sam mislio da je neka fora da se ne osjeća dim vutre, pa onda da je dim sladak, i svašta nešto... Ali, pošto nije to, a i onako kašljem, I'll pass

EDIT 2: Znači ipak je ovo što sam predpostavio... probaću pa javljam ovdje @No Joke @ZelenaGroznica :D
 
Poslednja izmena:
10.01.2015
175
107
43
To je blunt, listic od duvana, mozes da kupis namenjen za vutru a mozes i da odmotas tompus ili neku tako cigaru umotanu to, ima u smart shopovima da se kupi. Nekako manje grebe za grlo, hladniji dim, ukus, aroma, ali jako te tera da kasljes, i to te zagolica u grlu kad malo vise povuces da oce oci da ti ispadnu, ne znam za ostale ali meni tako, ako imas de da kupis, 200 din su dva komada pa probaj, ako ne kad ti se ukaze prilika kupi pa probaj, ja bi ti rekao da nije nista posebno ali mozda tebi bude drugacije, a i da ti ne pricam ja.. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Tako je, aromatizirani list duhana u koji umotaš vutru, netreba ti duhan i netreba ti rizla. Po tabacco shopovima, head shopovima, smart shopovima, ima ih svugdje. Ja kupujem kod naših sponzora ;) .
Nije da sam ljubitelj al volim probat, stvarno sam ih masu probao, uz orange sorte uzmeš orange aromu i deri uz citrus sorte citrus arome. bitno je slagati okuse ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja