Šumski paprikaš by Buksna

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Buksna27

Aktivan Član
24.03.2015
99
274
53
Hvala na pohvalama svima:thumb:e di sam ja od starog šmekera Jorgea:D inace gledao sam neke klipove nabrijavajući se prije prvog growa lik je do jaja:)
Uglavnom nadam se dobrom vremenu do kraja 10mj jer skunk bi trebao biti gotov krajem 10mj mozda pocetkom 11mj jer jos nije poceo cvijetat ali bi trebao ubrzo.
Critical i pini bi trebali biti gotovi sredinom 10mj,mene zanima dali postoji nacin da ubrzam cvijetanje kroz gnojenje ili neki drugi nacin jer se bojim da mi mraz kiše i hladno vrijeme ne zajebu grow? ocekivao sam da ce ranije procvijetat.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ed Rosenthal

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.426
1.098
za taj rani skank kazu da cveta 40-45 dana tako da bi trebalo biti gotov do oktobra, ali...
ja imam s#1 i takodje je poceo kasno, pre par dana procvali, izgleda da ova godina nije pogodna za skankove, masa drugih strejnova je procvetala pocetkom avgusta.
mozda se jos neko javi ako ih ima?
 

Buksna27

Aktivan Član
24.03.2015
99
274
53
na seedfinderu pise da early od sensija cvijeta 53 dana iskreno mislim da ce biti i 60 dana,45 je nekako premalo, uglavnom to ti je kraj 10mj ako bi i sutra procvijetala.
moram to ubrzat jer sam u unutrasnjosti iskusni groweri javite se
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
svaka cast za biljke :respect:+ , a LST zaboravi, pucat ce ti grane na cvoristima,ako ne sad,onda sigurno kad nabubre headovi i jos kisa ih natopi.
onda ce bit ,kako da grane vratim na mjesto ,daj duck tape ovo ono.....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Buksna27

Hasler

Cipiripi
09.07.2013
215
809
93
Burazeru pokidao si, jedan od najboljih dnevnika za mene koje sam video ove sezone. Svaka cast i srecno do kraja :):thumb::respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Buksna27
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.