0.2% THC strainovi i njihovo uzgajanje

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
23.09.2018
4
8
3
23
Pozdrav.
Živim u obiteljskoj kući sa roditeljima ali na zasebnom katu te imam okućnicu i vrt pa bih si volio zasaditi svoje biljke. trenutno CBD da se naučim kultivaciji dok THC ne postane legalan.
Zanima me jel bi to bilo legalno?
Iz Hrvatske sam inače

Isprike adminu ako ne spada pod ove teme

• Sviđa mi se
Reactions: Cupcupava

olidoboli

Gnojko
Poznanik Foruma
16.10.2012
347
758
93
Uglavnom i da te nedaj bože uhvate ne bi najebao toliko zbog količine thc koja je manja od 0,2%. Teško je naći sjemenke koje imaju toliko niski postotak THC-a, a visoki udio CBD-a.

• Sviđa mi se
Reactions: gica-prasica

Cupcupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
766
5.235
233
Popuniš obrazac i pošalješ ministarstvu, ne očekuješ odgovor jer ga nema po proceduri, dakle važno da si ti poslao..
Sve u svemu ništa lakše i nikakva zajebancija ako baš želiš.. :)

Evo ti sve je tu..

jazilicious

Aktivan Član
19.07.2019
117
738
93
32
Popuniš obrazac i pošalješ ministarstvu, ne očekuješ odgovor jer ga nema po proceduri, dakle važno da si ti poslao..
Sve u svemu ništa lakše i nikakva zajebancija ako baš želiš.. :)

Evo ti sve je tu..

Treba zasadit minimalno 1 Hektar konoplje da bi dobio svu potrebnu dokumentaciju :/

Cupcupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
766
5.235
233
To ću još proveriti, nisam sigurna, a i fora je u tome ako si u udruzi, kad se sve sabere članovi imaju više od jednog hektara zajedno, valjda.. Ne mogu da tvrdim, poslala sam upit pa ćemo videti..

Evo odmah sam dobila odgovor iz udruge: Pobrinuli su se za to, tako da je 1m2 najmanje što možeš posaditi :) Vrh :) (baš sam se malo uplašila, jer radovi za proleće su u jeku, oprema, djubre, zemlja i sad ovo pročitam).. Eto drugari, može se i jedna na jedan kvadrat ako hoćeš.. :)

leemon

Aktivan Član
08.01.2015
243
1.244
143
dali je eu tocno propisala sjemena koja se mogu uzgajat ili se mogu uzgajat bilokoja sa manje od 0.2%thca?

huana.meri

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
30.11.2010
834
4.564
163
ste izabrali šta rokate vi?
ja našo neku zemlju u eko zoni, permakultura, 1 hektar, i neki plastenik planiram manji za svaki slučaj....
:smoke:
nadam se dizanju majki do kraja mjeseca...

• Sviđa mi se
Reactions: Cupcupava