3 out domaje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Skunker420

Aktivan Član
22.03.2016
254
647
93
iz bosne jesam al da sam neki vjernik nisam, al znam sta znaci sabur.. Uglavnom sto ti kazes treba samo strpljenja nego da te pitam posto idem na more 16. Tamo sam do 27. Da li se moze desiti nesto veliko tj da li bi mogao da izbije mudonja i da oprasi do tad?
 

Skunker420

Aktivan Član
22.03.2016
254
647
93
  • pnmlaSgDj
  • Jel neko zna zasto su se listovi ovako uvrnuli, jel moguce da je ovo od kise ?
  • po2Difqbj
 
17.05.2016
83
101
33
Beograd
www.vutra.org
-I ne savile se kada imaju po 9 listića ova 2 najveća (savijena) lista a vreme ovakvo kakvo je, još mi se čini da si ih TI sa tvojim nestrpljenjem zalio malo više nego što bi trebao... uglavnom manje brigaj, proveravaj zemlju i prati vreme i ponašanje biljaka pre zalivanja i shvati da su 3 najvažnije reči u životu STRPLJENJE, STRPLJENJE, STRPLJENJE!!! ;)
-Pišeš da si i kod ove bujne slučajno počupao 1 pistil kada si capnuo izlazeći vrh što znači da imaš dve ženke, al' i da nije to bio pistil opet se naoružaj strpljenjem jer biljke izgledaju ODLIČNO... POZZ...!!! :sun2::cool23::sun2:
 
Poslednja izmena:

Skunker420

Aktivan Član
22.03.2016
254
647
93
A ovo sam otisao poslije jebene kise i nekog jebenog vjetra nisam je zalivao prije ove kise 5-6 bilo sunca finog a inace na sajtu mi je izgleda vlazno tlo sto je super kad odem na more nece bit beda jos ako jedno u 10 dana padne kisa odlicno hvala ako mislis da su super :cool23:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cvećar
17.05.2016
83
101
33
Beograd
www.vutra.org
-Pogledaj vremensku prognozu za 10 dana dan pre nego što kreneš na more, mada i pored idealne vremenske prognoze (znaju da se zeznu) trebao bi da malo pričvrstiš sve biljke u slučaju nekog NE DAJ BOŽE nevremena (jakog vetra) jer koliko sam razumeo 11 dana ćeš biti odsutan to jest na moru a najavljuju od srede tropski talas pa od 20. Juna ponovo kiše...:fuck: dobro ih pričvrsti, dobro ih zali i prihrani i baci nam par slika ako možeš kada ih i ako ih budeš pričvrstio... POZZ.!!! :sun2::cool23::sun2:
 
Poslednja izmena:

Skunker420

Aktivan Član
22.03.2016
254
647
93
Ma ne treba ih privezat sad je bila jebena oluja prije neki dan kisa jak vjetar al takvo je mjesto da ne moze da ih prelomii a i nisu visoke najvisa je ona sto je pustila pistile nekih 120cm a kontao sam otic dan dva prije da ih obidjem da im dam plantellu i tjt a vlazna je zemlja na sajtu i mislim da ce da prezive deset dana
 

Skunker420

Aktivan Član
22.03.2016
254
647
93
Evo me nakon nekog vremena dosao sam s mora obisao biljke i vidi se da im je falilo vode prehranio sam ih svaku sa po 15ml pantelle na po 2l vode odma su zivnule par listova se osusilo i nesto ih je grickalo vidio sam skakavce i neke bube i neko dzinovsko stvorenje koje se u ljustru pretvorilo i samo sto sam dosao sa sajta kisa je pala tako da ih je dodatno zalila one izgledaju ovako
  • Biljka grm ima nekih 120cm i ima masne listove skroz i stabljiku na vrhovima sta bi to moglo da bude?pocela je kao da pokazuje nesto ali je jos malo sumnjam da je muzijak al vidjet cemo jos I ni nesto gricka pa sam stavio duhana u vodu pa cu njim poprskati
  • 5naujJ.jpg

  • yROO5P.jpg

  • RZXvBe.jpg

  • Biljka za koju smo uspostavili da je zenka pustila je jos pistila vidio sam visoka je nekih 175cm i na njoj sam nasao ovo neko stvorenje sto se pretvorilo u ljusturu tj dva ta stvorenja
  • gwioEQ.jpg

  • 9OT6rJ.jpg

  • lQnztU.jpg

  • AHqjUX.jpg

  • T49ado.jpg

  • Biljka tri je nekih 165 cm i ona isto nesto pokazuje al isto je malo pa vidjet cemo i na nju sumnjam da je mudonja
  • xEcAe3.jpg

  • EBbJmI.jpg

  • rQkjWE.jpg

  • E sad pitanje da li je puno ovo sto su se listovi osusilii?vecinom su se osusili oni veliki listovi nisu po grana gdjr ce se formirat hedovi, i da li ce duhan sta da pomogne protiv buba i skakavaca?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cvećar
28.07.2015
88
73
18
41
Nista ne brigaj brate nemogu skakavci i bube pojest toliku biljku :) Pametno bi bilo da dopunis rupe sa zemljom, polijepo se slegla... isto pametno bi ti bilo da nabavis veci ruksak :) treba ce tu puno vode kad pocne cvjetat. Pogledaj travu okolo, osusila se koda je avgust...
 

Skunker420

Aktivan Član
22.03.2016
254
647
93
A trava okoloo se osusilaa kako hodam, a ne mogu janponijet vise od 6l vode jer stvarno je sajt kao da uza zid idem jedino kad bi isao dvaputa i zemlja se nije slegla nego je nizbrdo tj u nizbrdici sam kopao rupe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cvećar

Skunker420

Aktivan Član
22.03.2016
254
647
93
  • Da li su ove dvije mudonje?
    prElDq.jpg
  • mFdfLZ.jpg
  • Ipak sam ove dvije odstranio sto je sigurno sigurno je pustio sam ovu ljepoticu od 175cm da sam bude jer je pokazala bas dosta pistila ne znam da li bi mogao da kazem da je pocela da cvijeta ee sad me zanima da li moglo da se sta posadi u bar jednu ovu slobodnu rupu mislim da li uspjelo da istjera sta?
 
Poslednja izmena:

Skunker420

Aktivan Član
22.03.2016
254
647
93
Ma isto je imala, obadvije sam rijesio bar nek mi je ova ljepotica sigurna, a stavio sam jednu sjemenku da proklija pa tek eto onako da se zezam mozda i bude nesto