3 sajta za grovanje...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Pozdrav za sve zaljubljene duse zelenisa... Nov sam ovde,tako da pocnem sa nekim svojim iskustvom... Opisacu onako kako ja to radim i da napomenem da sam iz Srbije,mozda to nekima igra ulogu sto se tice zemljista... 1 sajt: 10x10 nadmorska visina 1100m. potok 7m od sajta, vlaznost zemlje 40% sunce od jutra do sutra ;) 2 sajt: 5x5 N.V. 876m. jezero 400m od sajta,vlaznost zemlje 15 % sunce all day... 3 sajt: 20x15 N.V. 206m reka 20m od sajta,vlaznost zemlje 50% sunce 8/16... ukratko i glavni sajt... Januar: sajtovi preradjeni sa: Ovcijim djubrivom starosti 1 godinu... 1 i 2 sajt pre sadnje proveravam pH uglavnom je od 6.5 do 6.8 tako da je meni fenomenalan... 3 sajt: zemljiste je prejako. pH iznad 7... tako da redovno posipam: amonijum-sulfatom i malčiram kiselim kompostom... (da ne pricam detalje sto se tice ciscenje sajta,to maltene svi znate) trenutno toliko sto se tice sajta i zemljista... ovo je samo priprema
 
Poslednja izmena:

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
ovdje je rijec o 15kom regularki i to prolazi. mislim da si se malo zanio sa 3 sajta, nije mi to bas sigurno pola godine odrzavati biljke na 3 mjesta,, prerizicno ali ti odlucujes, sretno.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and L0oD

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Da Tarzane... na vutri sam vec 14 godina :) ... a za ovaj sajt nisam ni znao da postoji... da sam znao pre,ne bih imao muke oko grovanja... naravno da je rizik,al meni nije... ribolov mi je hobi,tako da sve lagano obilazim... cak sadim i koprive,al poceo sam dnevnik,zar moram detalje sve odmah :) (sala)... Hvala Tarzane,samo vreme ako dozvoli... iskreno uzivam u growu kao i kada dimim... brm brrmm
 

mikolo13

Banned
Banovan
24.03.2014
72
24
18
od tih 15 nek uspije 10 i sasvim dosta? ca vi odma mislite da ce svaka izbacit po kilo? ako izbaci 100 grama od tih 10 svaka, to je kilo. dovoljno za cilu godinu sebi i drugima.
prika, pratim te i podrzavam. ++
 
Poslednja izmena od urednika:

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
U outu nikad neznas kako ćeš proći.
Životinje, dvonosci, razna gamad...
Može uspeh svih 3 sajta, možda nijedan.
Out je to.

Čovjek lepo napisao ispod posta, da ima za sebe.
Sada laganini:spliff:
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
ma ya... lapo/lapo,tako da nazovem,mada moje semenke jos starog zelenisa,ova ostala polovina... hvala,hvala svima ....

Avantura... slazem se sa tim... ali meni daje lepsi uzgoj out,mada moze biti i to samo trip... ipak volim da pricam sa njima dok su u razvoju... sad svako ima svoje metode... moja je uzivaj na svom nacinu... brm brrrrmmm
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: grozdana

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
da budem iskren, ovaj dnevnik je prerano krenuo, ima do outdoora jos bar meces dana, dobronamerno savetujem autoru da procita uputstvo za otvaranje i vodjenje dnevnika i da otvori novi kad krene sa uzgojem. nema svrhe ovako, nakupice se dve~tri strane svega i svacega a da biljke nisu ni nikle, ma ni stavljene na klijanje. prebacujem temu, novi dnevnik nek se otvori kada se krene sa uzgojem. peace