3 x Special queen 1 fem RQS 400w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
Mozes obljepit ali to je pre malo zemlje. Nemres u 3 zlice zemlje sadit. Plitko je to.
To je vjerovatno problem. Temperaturni sokovi. Ulaz zraka u box je 0°C, pa onda grijes potove sa radijatorom, pa temp sa svjetlima pa temp bez svjetla. To su sve ogromne razlike.
Sad tek vidim.... kisnica i ne mjeris ph. To nemre funkcionirat. Ph kisnice zna otic i preko 8.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
02.12.2014
153
236
43
Kisnica :) druze kisnica moze da bude mac sa 2 ostrice ogroman faktor je kakva je kisnica nije svuda ista veruj mi ( sa neba je svima :D to stoji ) ali sastav nije uvek isti ( da li kisnica stoji ili ne ? je jako bitno to moze da ti totalno unisti grow ) ako ti kisnica stoji moze da bude 100 djavola sa njom .... i ako mislis da je sveza ( sat - dva stara ) proveri to dobro.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Modesty Blaze
27.03.2011
46
46
18
Mozes obljepit ali to je pre malo zemlje. Nemres u 3 zlice zemlje sadit. Plitko je to.
To je vjerovatno problem. Temperaturni sokovi. Ulaz zraka u box je 0°C, pa onda grijes potove sa radijatorom, pa temp sa svjetlima pa temp bez svjetla. To su sve ogromne razlike.
Sad tek vidim.... kisnica i ne mjeris ph. To nemre funkcionirat. Ph kisnice zna otic i preko 8.
Buraz odrezo sam samo vrh flase od sky cole 2l i probusio dolje rupe velike ima tu litra i pol magme!zato ti velim da ju jos ne bih dirao! ;)

edit:

Kisnica :) druze kisnica moze da bude mac sa 2 ostrice ogroman faktor je kakva je kisnica nije svuda ista veruj mi ( sa neba je svima :D to stoji ) ali sastav nije uvek isti ( da li kisnica stoji ili ne ? je jako bitno to moze da ti totalno unisti grow ) ako ti kisnica stoji moze da bude 100 djavola sa njom .... i ako mislis da je sveza ( sat - dva stara ) proveri to dobro.
Jbg cekam taj ph tester doci ce kroz dva tjedna ici cu sa odstajalom vodom dok ne dode tester!
Sad ih obiso i vidim da je ova druga biljoza malo poprimila zelenu boju!
Imam vent za po njima da puse ali nema rotirajucu glavu i pomalo po njima puse lagano jel to mozda smeta i kad da ga pustim da radi non stop ili povremeno!??
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
27.03.2011
46
46
18
Nema potreba za 2 posta jedan iza drugog. Moguće je u istom postu napravitri 2 citata. zzz
 
Poslednja izmena od urednika:
02.12.2014
153
236
43
Lepo ti gosn Stipe rekao sokovi temperature itd... + kisnica ( ph verovatno nije ok plus ko zna kakva je voda ) a sa odstojalom vodom iz cesme ako na to mislis i to moze biti zaebano nije svuda voda ista razliciti vodovodi obicno je mnogo losija vode koja nije iz grada ( ako si u daljim mestima ) plus nemoj dugu da stoji ako vec ides na tu opciju hlor brzo ispari nemoj je drzati vise od par sati neki drze i po dan - dva ali mislim da je to bez potreba hlor za par sati ispari, zelim ti srecu u daljem grow-anju nadam se da ce ti se biljke izvuci i uspeti zelim i tebi i njeima pozitivnu energiju nek je sa srecom ! :D
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and teky83
27.03.2011
46
46
18
Morate ih vidjet 14 dana! druga se oporavila skroz cini mi se poprimila zelenu boju, prva brzo raste ali i ima zutilo pri kraju listova, Freak ko freak mladi listovi zuti a i tamo gdje je bila retardirana sad polako izbija novi vrh necu je dirat sta bude bude!
Zaboravite plantelu dolazi mi canna vega i canna flores!ovu najvecu to jest drugu cu topirat cim izbije treci kat a razmisljam i o FIM u!sta vi mislite?kante su od jupola (nesto sto jos uvijek ima predznak Jugoslovenski :D) pa vidite kolike su!
20150211_220745.jpg
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan and Stipe
27.03.2011
46
46
18
Danas mi dolazi dimmer (kontroler napona) pa cu ga ugradit na vent jer mi je prejaka ventilacija i vlagu i temp mi pre jako vuce van iz boxa!onda bi se to trebalo dati regulirati bolje!
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
ako si mislio rezat biljku,onda radije topiraj..fimm ostavi za iskusnije dane..
dobit ce se one,daj im vremena..sretno dalje
 
27.03.2011
46
46
18
Evo 17 dan! Juce zalio sa dve litre vode svaku nakon sest dana i godilo im je!
20150214_210648.jpg
Biljoza prva FIM-ana prvi pokusaj!:sadbanana:sta velite?:makaze:
20150214_210656.jpg
Biljoza druga tu cu topirat
20150214_210704.jpg
Biljoza treca Freak

Sta mislite kako to napreduje?
Sta da kazem odlucio sam se na fim!tu bih volio da mi kazete sta mislite!
 
08.01.2015
28
16
3
zagreb
  • Sviđa mi se
Reactions: teky83
27.03.2011
46
46
18
Pozdrav jucer obidem biljke i UZAS primjetim da su pune sitne paucine!!!!sta da radim?imam doma akaricidno kontaktno sredstvo demitan da ih pospricam time??
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
provjeri za koje je vrste biljaka pogodno i prskaj ako odgovara. samo se riješi tih gadova što prije, i obavezno dobro našpricaj naličje listova!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: barabara

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Ako nemaš ništa probaj napravit nikotinski čaj,kupi neki "organski" bez aditiva duhan i stavi ga u vruću vodu preko noći i špricaj...

Neem ulje je recimo dosta popularno...