Special Queen #1 x3 (RQS), 250W HPS by @komli_bk

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
@SCANIA ,to nije alu folija,zar ne vidis i sam?! No nebitno kakva god da jest cini se solidna,samo da ne radi hot spot.. :confused:. Inace biljke nisu lose,no jesi razmisljao o kakvom treningu? Lst bi im legao samo tako.. Pozz i sretno!! :bocni::
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Reflektor je na papiru,sad preostaje rezanje i savijanje pa budu neke slike :D
CNC makina,inox lim,dobro zvuči ;)
Ajmo majstore da vidimo šta ćeš nam pokazati.
Inače,biljkice su ti odlične. Ja bih to presadio u veće posude,pustio da se malo prime...pa onda lst glavne grane. Ostalo će ići samo.
rscn7194-jpg.65996
dscn7182-jpg.65997
Sretno do kraja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin and 1310
07.02.2016
25
36
13
Hvala svima :)
@SCANIA Moja greška,dobro zapažanje :D mylar folija..

@Mad Rabbit @VenloNL dugo sam razmisljao o lst-u pa sam jucer odradio bas ovako kako VenloNL kaze,savio sam glavnu granu tako da su manje grane dobile svjetlost i kisik ono,do jaja :D
A reflektor je skoro pa gotov,sad preostaje da ga donesem kuci,sto je najtezi zadatak posto firma ne voli privatluk :D pogotovo ako se koristi inox haha.

Update sa slikama za dan dva.lijep pozdrav :D
 
07.02.2016
25
36
13
mislim da ti se cini samo,malo su pozutili jer sam ih slucajno polio malo zalijevajuci gnojivom pa su se sprzili,neke sam vec osisao a ove sto su kao jos malo u zivotu nisam...po meni izgledaju sasvim normalno :) pozz :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Neka kaze neki iskusniji clan, ali mozda bi mogao fles, pa sacekas malo da se ocijedi fino, nekih pola sata, pa zalijes sa vodom kojoj korigujes ph na 6.5 , kada procuri izmjeri runof, pa vidi kakva je situacija. Ne mozes napraviti jos gore, sto je najbitnije, ;)
I kada gnojis, provjeravas li PH tada ili samo prije mjesanja vode sa gnojivom? Mozda gnojivo dize ili spusta ph, paaa to zeza stvar.
Opet sacekaj nekog iskusnijeg clana, pa ga poslusaj :) Bice to sve dobro! :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: komli_bk

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
A sto joj jedostavno ne spustis PH, bar to nije problem. Kada dodas gnojivo, uzmes limun i kapaj dok ne dodje ph na 6.5, ja tako radim :) Opet sacekaj nekog iskusnijeg a imas i temu, PH metar bez PH metra, pa ti mozda pomogne.

EDIT: Ovo ne lici na list koji je bio na zemlji i pozutio od toga. @Chan Chan

IMG_20160519_142039.jpg
 
Poslednja izmena:
07.02.2016
25
36
13
Napravio sam propust kod vezanja,zica koja je drzala glavno stablo je popustila,a ona na samom vrhu bila zategnuta previse.Tako da je kraljica svom silom htjela prema gore i pukla :(
glavni vrh otprilike oko 10 cm je pukao.izvrsio sam imobilizaciju,privezao povezao,zalijepio i sta sve ne,sad se samo mogu moliti da ce prezivjeti ako ne,da ga otkinem ili?