3 x Special queen 1 fem RQS 400w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Kante od jupola su stajale na tavanu 10 godina pa skinute i pripremljene za biljke? Vjerujem da gamad dolazi s nehigijenom. Bilo zemlje ili kante. Moguce da ces uspjesno rijesiti problem s nekim od predloženih riješenja, međutim ja bi napravio drugacije. S obzirom da su biljke jos uvijek male, prakticki presadjene neki dan, presadio bi ih opet. Uklonio kante i vecinu zemlje koja se moze ukloniti. Kupio NOVE kante, kompletan boks dezifincirao i onda se opet naoruzao neemom i svim ostalim. Trosak je istina, medjutim sta na kraju price nije trosak?
 
27.03.2011
46
46
18
E da u pravu si djelomicno...biljke nisu ni presadivane pa vjerujem da su u tri tjedna ispunile (korijen) vecinu kante ali tvoje preporuke su mi sad mission impossible!:(

Uglavnom naspricao biljke i box sa demitanom (akaricid) po preporuci prozvodaca!
Nista nisam primjetio na liscu nikakve bube ni nista mozda je neki zalutali pauk pa napravio mrezu!ali sad je fasovo!:mad:
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
27.03.2011
46
46
18
Ovako jucer nakon mog napada akaricidom padne mrak u boxu i cim se razdanilo opet sve biljke pune sitne paucine i da ispod lisca crne fleke! prodem prstima po tome i razmaze se ili jaja ili spidermani na hrpi!ako danas bude paucine jos cu jednom tretitat za par dana a sta da vam kazem?samo da ih ne bude u cvatu!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
uzmi vlažnu krpicu i nježno očisti sve listove pa vidi kroz par dana kakva je situacija i po potrebi ponovi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: barabara
27.03.2011
46
46
18
Pozdrav!
Stigla posiljka iz Royal Queen seedsa NL
3x special kush 1
3x northern lights automatic
1x bluematic automatic (poklon)

Stavio na klijanje 2 komada kusha i pridruzit cu ih 25 dana starim queenicama koje cu drzat jos dvadesetak dana u vegetaciji one su btw ok samo mi je lampa bila prenisko pa su otisle u sirinu previse s obzirom da imam 2 m box,ali sad sam podigao lampu na 45 cm od biljki pa na ocigled rastu u visinu po nekoliko cm na dan(vidjet cete ih kad budu cetiri tjedna), pauka vise nema,a i prije nego ubacim kusheve u box morat cu ga malo ocistit i dezifincirat!
Automatike i jedan kush cu sadit outdoor pokrenut cu ih u boxu tam sredinom petog mj i cim se pistile pojave idu van samo mi molim vas recite dali da ih stavim u zemlju (onako kako se to radi vani iskopati rupu i pomijesati sa nekom kupovnom zemljom) ili u teglama da ih stavim van???
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and CilI

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ako imas opciju cestog zeljvanja mozes i u teglama. Ja bi to sibao van prije nego pokazu pistile. 10 dana vege u boksu i sibaj van. Preporuka u zemlju ( kupovnu preporuka ) - međutim ako imas relativno kvalitetnu i bogatu na site-u moze proci i tako. Lijepe vijesti svakako, slike se cekaju :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: teky83
27.03.2011
46
46
18
Nakon dva dana!znaci danas 28 dan!kako se to vama cini?
20150226_064219.jpg
Jedan kush se lagano probija drugi miruje jos!
Ono u zutoj kanti je random sjeme pa ju niti ne spominjem dok ne vidim spol!
Ostavit cu ih dva tjedna jos u vegi da se kushevi malo razviju!
Mislim da cu jos svaki vrh po jednom topirat ali vidjet cu kako ce brzo ici u visinu!
Inace gnojim ih svaki treci dan sa canna terra vega 5ml na 3l vode!
Svaka kritika i pohvala dobrodosla!
 
27.03.2011
46
46
18
20150302_111857.jpg
Eto ih 33 dan mislim da je ovo zadnja slika u vegetaciji dobile punu dozu cana terra vege 19 ml na 5l vode i veceras bi prebacio na 12/12!
Mislim da su se lijepo razvile a i kushevi su ok i znam da nece poceti cvjetati dok ne dobiju bar tri cetiri kata listova!
MOLIM vasa misljenja jel to prebacivati ili da ih ostavim jos u vegi?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ChiliHead
27.03.2011
46
46
18
Kako lepo tebi ide ovaj kupus :wave::watch:
edit: A napolju držiš box pa trebaš ovoliki radijator u njemu? :)
Jebi ga na tavanu je box pa moram prigrijavat potove!

Da evo sad sam na kraljicama primjetio preflowere i sve su cure!
Ova biljoza random sjeme nist ne pokazuje ali imam osjecaj da je cura!

Jos nesto nasao sam nekoliko povecih gljiva koje su se probijale iz one nekvalitetne zemlje terra dobre a ima je samo jedna petina u mjesavini sa terra magmom!
Ovo mi je skola nikada ali Nikada ne saditi u ne provjerenu zemlju!
 
Poslednja izmena: