3x Northern light auto, 4x domaja - Outdoor 2016. by _ziggi_

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Gaf

07.01.2016
343
225
43
46
Prijatelju mozda je i dobro sto ti hedovi nisu tvrdo nabijeni, vjerovatno te pljesan zato i zaobisla.Za zimnicu se ima da se lakse doceka 2017ti aut, pozdrav i budi mi dobar :wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: _ziggi_

Gaf

07.01.2016
343
225
43
46
Edit:Zigi prijatelju, malo citam tvoj zadnji update i mislim si da si biljke pustio jos najmanje 3 tj.mislim da bi ti se hedovi popunili, a nebi bili tako prozracni kak velis, ti si prakticki skinuo biljke 20+ dana ranije nego kaj si trebo, kuzim mucila te pljesan da se ne pojavi, ali posto je nije bilo trebao si ih jos pustit, to je onak moje misljenje.Ali nema veze, tvoje biljke, tvoj teren, nemoj me krivo shvatiti i mislit da te kritiziram :thumb: nego onako malo citam i mislim da je kvantiteta do toga.Nema veze, glavno da si ti meni zadovoljan;)
 

Gaf

07.01.2016
343
225
43
46
@Gaf pa nisam ih jos skinuo, to je bila samo jedna mala grana. skidam ih ovaj petak - 14.10. :D
Evo cujes kolegu, ajde prijatelju za mir u svijetu, pusti ih jos onda 2 tjedna da dođu makar do 50 dana cvijeta, pa ces onda vidjet razliku od ove grane i nakon 2 tj. Sajt siguran(kolko moze, normalno), za dimit se ima, pljesni nema :thumb:, jedino mozes profitirat na kvaliteti i kvantiteti.Sorry, mislio sam da si ih skinuo ovaj petak jer tak si napisao.Znaci ne ovaj nego drugi petak i živjeli nam mladenci ;)
 

_ziggi_

Aktivan Član
15.05.2016
176
1.149
143
pozz. imam pitanje: ako mislim skinuti u noci s cetvrtka na petak, dal je dobro ako u cetvrtak ujutro odem na sajt i izrezem sve grane i stavim ih u vrece da budu otvorene i da tako stoji od jutra do noci? nece se za tih nekih 20 sati ubudjati ako budu vrece otvorene? sve ovo radim da po sajtu u noci ne rezem jer si svijetliti trebam. hvala :puuuh::
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Nikako ne svetli noću po sajtu,loša ideja....videćeš se kilometrima iz daleka.
A ni ovo sa kesama,bolje razvuci konopac na sajtu pa ih pokači po njemu.
 

turpija234

Aktivan Član
07.06.2015
227
831
93
35
Svaka cast. Sad da se lepo prosusi pa ih tegliraj kako dolikuje. Nema na cemu,to smo da pomazemo jedni drugima,makar i kao moralna podrska. Jos jednom respect!
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: _ziggi_

Gaf

07.01.2016
343
225
43
46
Prijatelju neznam kaj da ti kazem, sve se vidi iz priloženog.Budi mi dobar i cuvaj se, veliki pozdrav i ugodna zima uz dobar dim :rolleyes::joint2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: _ziggi_

_ziggi_

Aktivan Član
15.05.2016
176
1.149
143
Pomagajte ljudi. Susi mi se na tavanu u kutijama. Kao sto sam rekao tavan je dosta prozracan zbog krova al je ladno po noci. Dal moguce da je pre vlazno ? Nakon tri dana nasao sam 4 mala hedica pljesniva. Otkinuo sam ih i sta sad da radim ako ce se poceti siriti? Dal je to mozda jer je za vikend u subotu kisa padala? Dal ista znaci ako na dan po 4 sata stavim da ventilator puse po njima? o_O
 

Gaf

07.01.2016
343
225
43
46
Pomagajte ljudi. Susi mi se na tavanu u kutijama. Kao sto sam rekao tavan je dosta prozracan zbog krova al je ladno po noci. Dal moguce da je pre vlazno ? Nakon tri dana nasao sam 4 mala hedica pljesniva. Otkinuo sam ih i sta sad da radim ako ce se poceti siriti? Dal je to mozda jer je za vikend u subotu kisa padala? Dal ista znaci ako na dan po 4 sata stavim da ventilator puse po njima? o_O
Prijatelju samo ti njih izvadi iz kutije i povjesaj ih po spagi, a sitne cvjetove, ako imas kakvu mrezicu rasiri mrezicu i cvijetove rasprostri po njoj i problem rijesen, a to kaj ti se desilo, desilo se zato jer ti u kutiji nema izmjene zraka i to sve zajedno se takoreci pari unutra :thumb: