4 strain 4 brain grow (85w CFL vege, 600w HPS flower)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.02.2008
1.048
1.455
188
nece ti se izduziti u ovoj fazi, to se desava samo na pocetku, gubis lumene i ja sam tako stavio dase izduzi i
stagniralo je neko vreme, i lampu stavi horizontalno jos ako imas neki reflektor, super, al
biljke se dobro razvijaju tako da mozes i da me ne poslusas :D
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Sinoc upalio i hps uz cfl ... i dok sam se probudio 3 od 4 biljke vec pokazuju spol pa sam ugasio jer bi cvjetanje ocito krenulo prerano

za sada su 2 fem 100%, 1 lici na mudonju ali nisam siguran i 1 ne pokazuje jos uvijek spol


strpiti cu se sa hpsom jos malo (ali toliko o Sunmaster-ovom "dual spektru") :rofl:
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
mali jako mali update

Preflower faza

Prvo pa musko - Vortex Reg.

hWw69btl.jpg


puna reza: http://i.imgur.com/hWw69bt.jpg


Querkle Reg.

uBsqcPcl.jpg


puna reza: http://i.imgur.com/uBsqcPc.jpg


Pineapple Skunk Fem.

BF7R5hil.jpg


puna reza: http://i.imgur.com/BF7R5hi.jpg


Nisam 100% siguran ali ako me oko ne vara ovo je jako rana curica The Flav Reg.

Vjerojatno malo kasni jer je vise Sativa dominantna, najvislja je, listovi su tanji ali valjda je opce poznato da Sativa ima najbolji okus - od toga i ime The Flav :D

meuCIbXl.jpg


puna reza: http://i.imgur.com/meuCIbX.jpg





Kada otvorite pune rezolucije mozete lijepo zumirati, sexy time :D


Ne znam sto da radim sa Vortex-om, zao mi mudonje :knockknock:
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
To mi se vrti po glavi, steta dobre genetike... ne znam samo kud bi s njim... negdje u outdoor pa pokupiti pollen kada bude gotov ili ima neki bolji nacin?

Ne bi htjeo da mi oprasi cijeli box vec bi selektivno nanosio pollen kistom na manje budove i tako dobio sjemenje za narednih 10-15 grow-ova
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
mrezu si namestio isto kao Opa Cupa jos samo da prekopiras poziciju njegove lampe i do pajchiki :D
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Bitno iskoristiti svjetlo koliko god mogu.. a da bi dobio jednaku udaljenost vrhova na sredini i ovih skroz sa strane u odnosu na zarulju moram tako u polukrug


Ono cudo sto opa cupa plete ne bi pokusao ni u snu... mozda za par godina kada ispraksam sve ostalo :) (a i malkoc mi predugo traje :D)



edit: zaboravio sam napomenuti da su se biljke malo opustile radi prethodnog flush-a (preventive radi)... a i lakse ih je savijati kada se napiju vode :D Evo upravo ih gledam i sve su se ispravile
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
mini-update


27.05 na 28.05 su prebacene sa 18/6 na 12/12 uz pola doze planetele cvet. Odradjen i lagani supercroping "stipanjem" stabljika svakog pojedinog vrha... Mislio sam da nema potrebe stavljati slike dok nisam vidio koliko su male bile na zadnjim slikama. :rofl:


Nisam direktno htjeo prebaciti sa 24/0 na 12/12. Iako 4-5 dana na 18/6 vjerojatno nista ne znace... cinilo mi se prirodnije :D


Za sada nikakvih problema, sve ide po planu pa ce slike biti veceras jer sada spavaju :smoke18:




btw, mozda sam malo predugo vegetirao ali tko ga sisa, od viska glava ne boli
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
Hebeno. :thumb: sada se vise neces moci rjesiti zice.Scrog je dosta razlicit od normalnog....ima dosta posla oko njega a i teze je prepoznati problem,cak je teze i po biljkama vidjeti dali su zedne,posto sve ide vizualno..nema dizanja posude,premjestanja ,vadjenja van.Svakodnevni trening,spartanski ali su zato rezultati neusporedivi sa bilo kojim drugim nacinom uzgoja.Scrog je kombinacija svega i svacega...lolipop,toping,lst..haha tri u jedan i meni najveci gust bas zbog te potpune kontrole.Visina boxa udaljenost lampe od vrhova mogu biti minimalni i uz 600w Vazno je samo dobro procjeniti vrijeme trajanja vegetacije i onda sve ide po planu.Ja sam u verticalu napravio tu gresku vezanu za vege.a i u zadnjem growu sam malo podcjenio rast u cvjetanju pa se onda dogodi guzva,rast iznad zice i nakraju rezultat nije kakav je trebao biti.Sretno Crunk..vezi malu lisicama haha i nedaj iznad zice pa sve i da klekne ispred tebe;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.