5 ljepotica by Stokula

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stokula

Aktivan Član
06.06.2014
105
71
0
ljudi mislim da sam sjebo,nezz kako,al evo s ničim ju ne prskam,čak ju ni ne zalijevam jer stalno kiša pada,i lud sam više,najrađe bi ju sad posjeko i pušio lišće i čeko iduću godinu :((( ,al aj lišće ubija mogu reć,probo sam na bong 3-4 lista i nakon pol sata kad me ošinulo,prvo glad,onda komunikativnost,inače nisam tak pričljiv,al ovo jbt,ja sam sam sebi više išo na jetru al nisam mogo stat pričat,a i svakakve ideje mi dolazile ahaha

evo stanje:





i evo kad se svi hvale kak im je debela stabljika,nisam imo neku bocu,al promjera boce od pola litre je ;)

 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
daj malo objasni sta se tamo dogadja, onaj prvi vrh kao da je sprzen/osuren necim. jel na drugoj fotki jedna biljka ili vise, prednji deo deluje ok i zelen, u pozadini kao da odlazi par grana, zute izgleda od pocetka do kraja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stokula

Alan B'stard

Aktivan Član
06.07.2014
76
155
0
41
Lisce je totalno podcijenjeno, i sam sam se sprdo tomu donedavno. Sestra mi dobila savjet od nekog growera koji growa vec 30ak godina, da proba uvijek lisce pusit, ak puca onda ce bit dobra ak ne onda da slobodno moze bacit biljku. Naravno sam ju ismijo kad mi to rekla, sve dok nisam stvarno probo i ugodno se iznenadio jednog dana kad sam bio kratak s duhanom pa ga "stedio" tak da sam ga kombiniro s liscem, bome je puklo fino. Nije ni blizu vrhova al lijepo opusti :D
 

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
1 čep na 2 l,a ja 4 čepa na 1.5l

mislim da problem kreće od tuda, premala količina vode sa puno gnojiva + kokošji izmet (možda ga ima previše u mixu)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stokula

Stokula

Aktivan Član
06.06.2014
105
71
0
Kokosji nije,jer je on vec bio mjecec dana tamo,i nikakvih problema nije bilo,gledo sam po forumu i cini mi se jedino da ima previse dusika,a nema ni one narancaste flekice od pregnojavanja,sve mi se cini ko da je neki problem sa korjenom,i da power znaci tu su 2 biljke al ova lijeva nije topirana malo kasnije posadjena,al bit ce dobra nadam se,a ova veca desna je jednom topirana i sad ta 2 glavna vrha koja su izrasla se suse odozgo i neki ko novi cvjetici izrastaju u tom posjenulom djelu,i cudno mi preflover je pokazala prije mjesec i pol i vec mi se ucinilo jednom da su hedici poceli,al nisi jos,valjda budu
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
ja sam tako dve izgubio ove sezone, nesto precvikalo koren i biljke se za par dana komplet osusile :(
 

Stokula

Aktivan Član
06.06.2014
105
71
0
Nista joj nije,i sad sam 100% siguran da je pocelo cvjetanje,dal onda da brojim sad cvjetanje od 25,il od 30?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
termin ti je kraj 10 meseca, brojao ili ne videces da li ce izdrzati do tada, ove godine plesan hara
 

Stokula

Aktivan Član
06.06.2014
105
71
0
znam da je otprilike tako,al ono radi reda,zaboravit ću pa bolje nek piše,danas pol doze sam stavio i zalio obadvije biljke,moram malo neda mi vrag mira,ova manja će imat ogromne hedove,a na velikoj se već polako kristalići vide,sliko sam danas ujutro al neću postavljat jer je rosa sjebala slike,nisu onakve kakve sam htio da bude, :sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

Stokula

Aktivan Član
06.06.2014
105
71
0
Ljudi evo update,nezz kaj da kažem ne gnojim ih a ova velika mi se suši,al samo listovi neznam zašto,na tim spaljenim vrhovima su mi počeli hedovi rast,bude nešto od nje to je bitno,samo neznam šta da radim sa tim spaljenim listovima,da nebi to plijesanj dovuklo??
A za malu nemam šta reć,mirisa nema al je ljepljiva,bit će dobra heheh :rasta1:



Evo jedne iz poluptićje perspektive,visoka je pa ju nemogu uhvatit cijelu



Ovo je glavni vrh ove manje ;)





Evo slobodno komentirajte,heheh neću vam ništa,malo sam uduvan,tj malo više pa se nadam da nisam neš krivo napiso :joint2: :ninja:
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
Cudno se nesto dogadja sa ovim osusenim. Na prvu djeluje da je korijen dobio po njonji....ali gledajuci svoj i Powerov slucaj syebanog korijena....biljka se prvo cijela obijesi kao kad je zedna pa se tek onda pocinje rapidno susit....a tebi lisce stoji normalno al se susi...i to sporije nego kad je korijen pojeden ili nesto tako. Stvarno interesantno...u losem smislu :S
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stokula

Stokula

Aktivan Član
06.06.2014
105
71
0
I meni čudno,koji nisam iskusan,zato sam i otvorio dnevnik da me savjetujete,il kažete šta sam krivo napravio,99%sam siguran da to nije od gnojenja,jer sam imo slučaj sa pregnojavanjem prije,a ova nije ni one flekice dobila ni ništa,nezz valjda će bit nešto od nje,baš mi je žao lijepo je izvegetirala,visoka je 1.90,a široka prek 2 metra,dosta gusta,trebo bi dobit najmanje 50gr od nje,al bit će i više ako se ne nastavi pogoršavat,ovi spaljeni listići se drže i nisu onak pucketavi,nemožeš ih smrvit nego su samo posmeđili i sfrkali se,i počeli hedići i na spaljenim djelovima rast,ta veća nekako sporo napreduje,procvjetala prije male i sve,a mala ima veće hediće od nje,vidjet ćemo šta će bit,al ovo je veliko iskustvo za mene,sjećam se kad sam došo na forum nisam znao kak isklijat sjemenku,a uz vašu pomoć sam naučio tolko toga,sad sam to počeo u praksi koristit,ee da i jednu važnu stvar sam zaboravio napomenut kad je bila ona velka oluja skoro ju cijelu biljku strgala,ja sam prekopavo tu zemlju 10 puta pa je sad tak mekana i rahla da je cijelu biljku sa ogromnim korjenom nakosilo na jednu stranu,ja sam samo otkinuo neke rašlje biljku izravno i stavio rašlje,al ona se već prije počela sušit
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
Moguce da je dio korijena strgan od te oluje i ispravljanja ako velis da je pala. Sad ju mazi pazi gnoji i nadaj se da se oporavi :)
 

đokson

Aktivan Član
16.04.2012
304
267
63
bit će to ok nakraju,ali si bar mogao te listove požutjele ,skurene skinit sa nje da prodiše malo,
 

Stokula

Aktivan Član
06.06.2014
105
71
0
Nedam se da ce bit bar nesto al evo kod mene u zadnjih 30 dana 20 je padala kisa,7 je bila naoblaka a 3 dana sunce,neznam kakva ce bit kvaliteta,sad se sigurno sve ispralo iz zemlje i vise necu gnojit veliku,vidim da je dobro stavit malo meda u vodu s kojom se zalijeva pa cu to napravit kad se zemlja osusi i prestane kisa,sad imam jedno pitanje jel bi ja mogo hed klonirat,tj jednu granu da stavim u indor??
 

Stokula

Aktivan Član
06.06.2014
105
71
0
Ljudi brijem da mi se biljka suši zbog viška bora,jer sam gledo sastavni dio gnojiva,i vidio da je sa dodatkom bora,a piše na forumu da se zbog njega zna biljka posušit al polako,evo danas valjda prvi sunčani dan kod mene u zadnja 2 tjedna,otić ću poslikat pa da vidite današnje stanje...
 

Stokula

Aktivan Član
06.06.2014
105
71
0
Evo slikica,čini se da je ova kišurina isprala sve iz zemlje i da će biljka sad pojest sebe,držat ću ju živu do 15.10,jedino ak će bit lijepo vrijeme onda će ić do kraja,i ak nebude plijesni,šta mislite s čim bi ju bilo dobro sad pognojit,al da je prirodno,mislio sam sa medom,al neznam mislim da on neće baš pomoć,evo danas odem do njih,i vidim ona opet na podu,i to bila je bar 1-2dana tako,ova velika ima baš voćni miris,a na drugu stranu miris žiže,mislim da će bit hebena,













 

Stokula

Aktivan Član
06.06.2014
105
71
0
Ljudi otpalo je 60%lisca sa obadvije biljke,danas sam ih posjetio,a ostatak lisca je bio spusten,i zut,pognojio sam sa zlicom meda na 2 l vode,mislim da cu ostavit jos 3 tjedna najvisei pobrat,pa kolko bude budw 50 gr je sigurno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.