Afghan kush special - Prvi uzgoj ikada

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko forum plejera ili preko web plejera. Slušamo se!
Hempatia Seedsman iGrow Mills Nutrients
10.12.2016
5
9
3
27
De ste ee,

Apsolutno sve improvizovano, skroz mali budžet sa 1 Biljom i dva klona, ekstremnim stresom (odsečeno oko 400g lišća i vrhova)

Grow Box:
Najjednostavnije nesto ikad napravljeno, koriscene dascice od starog kreveta.

IMG_0196.JPG IMG_0213.JPG IMG_0215.JPG IMG_0216.JPG

Oprema:
Sun master hps 400w (plava)
Sun master hps 400w (crvena).
Magnetni balast 400w (prigusnica).
Air cool reflektor.
Ventilator najobičniji 12€.

Nutrients:
Jungle Juice ful kolekcija
Bud blood
Carbo load.

9 nedelja vegetacije.

1. Nedelja cvetanja.

IMG_0197.jpg IMG_0197.jpg IMG_0198.jpg IMG_0199.jpg IMG_0200.jpg IMG_0201.jpg IMG_0203.jpg IMG_0204.jpg IMG_0206.jpg IMG_0207.jpg IMG_0208.jpg IMG_0211.jpg IMG_0217.jpg

Temperatura i vlažnost:
Prosečna temperatura dok radi lampa 26 stepeni.
Prosečna vlažnost 40%.

U stanu mi je vlažnost veoma mala i koristim neke improvizacije kako bi vlažnost bila veća i mogu reći da jako dobro radi svoj posao.

IMG_0214.jpg IMG_0209.jpg

P.S: Ako imate neke kritike ili savete, feel free, rado cu procitati.

nerp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.126
5.141
258
41
Mlecni Put
Bicu krajnje iskren i direktan... srecno! :)

Biljka ti se dobro drzi, ali box je jeziv za videti i sluti na katastrofu, ali mozda sam to samo ja..

Sviđa im se: aceofspades
10.12.2016
5
9
3
27
Bicu krajnje iskren i direktan... srecno! :)

Biljka ti se dobro drzi, ali box je jeziv za videti i sluti na katastrofu, ali mozda sam to samo ja..
Jeste jeziv ali je testiran. :D

Moras paziti da ti svijetlo ne probija u box kada je mrak 12 sati.
Ajd sretno:thumb:
Jako dobra i jaka sorta:smoke:
Kakve vrhove si rezao,lisce?Mislis lollilop..
Ne znam kakva je sorta ali sudeći po review-ovima izgleda da kida.
Ne znam kako se zove to sto sam rezao ali mislim da je lolipop. :)

Znaci samo da pazim na light leaks. Hvala ljudi.
Uskoro update.

Sviđa im se: hazeri and ubica zmajeva
07.01.2016
360
219
43
40
Prijatelju moj, nisi ti napravio lolipop, nego si odrezao sve fan listove(velike listove), a to je najgore kaj si mogo napravit, to se nikada ne radi, fan listovi hrane biljku sa šecerom i ostalim nutrijentima, tako da sada moze svasta ispast :upiii:

danchyblazenko

Aktivan Član
15.08.2015
180
462
63
lolipop je kad biljci porezes listove i sve ostalo do 1/3 biljke gledajuci od tegle prema gore. ako su ti listovi smetali za svjetlo mogao si ih nekim zicama povezati u stranu dobroti je kolega @Gaf reko ...porezo si listove koji su biljci potrebni :zvezda:::fuck::djede: sta je s ventilacijom? prirodna? :eek:

Poslednja izmena:

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.076
5.141
258
Uf, okljaštrio si je na smrt. Nekad vidim budučnost, ne zbog toga šta mi žlijezde u lubanji luče super moći već zato šta lubanju koristim za logiku. Sljedeće šta ćeš napravit je pregnjojavanje. Kad vidiš rezultat postat ćeš bezvoljan na dan/dva... taman dovoljno dugo da ne baciš pogled na box koji će se zapalit - adio stan. Ok, lako meni za tebe, nego može li se požar prebacit na stan do? Dođu vatrogasci i kad utvrde kako je nastao požar... ajoj i kuku.

Šalu na stranu, od starog ormara/ormarića kojeg možeš nać kraj kontejnera u kvartu složi pristojan box, nađi mentora i uozbilji se :) Sretno!!!

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.074
8.053
258
Tomorrowland
Uhhh što pre rasklapaj ovaj box i napravi normalan od drveta,šperploče ili makar kupi gotov grow box jer je sa ovim pitanje vremena kad ćeš se zapaliti čoveče.

Budfield

HID & soil
18.05.2016
949
2.869
163
Orbite
Nadam se da ti lampa ne gori po noci, dok spavas.
Razmisli.
Napravi box u kutu sobe npr, tako ti trebaju samo 2 ploce.
Nema veze sto si je sasjeko ko s macetom kroz djunglu da se probijas, treba zivu glavu izvuc ovaj grow!
RAZMISLI.

10.12.2016
5
9
3
27
Uf, okljaštrio si je na smrt. Nekad vidim budučnost, ne zbog toga šta mi žlijezde u lubanji luče super moći već zato šta lubanju koristim za logiku. Sljedeće šta ćeš napravit je pregnjojavanje. Kad vidiš rezultat postat ćeš bezvoljan na dan/dva... taman dovoljno dugo da ne baciš pogled na box koji će se zapalit - adio stan. Ok, lako meni za tebe, nego može li se požar prebacit na stan do? Dođu vatrogasci i kad utvrde kako je nastao požar... ajoj i kuku.

Šalu na stranu, od starog ormara/ormarića kojeg možeš nać kraj kontejnera u kvartu složi pristojan box, nađi mentora i uozbilji se :) Sretno!!!
Malo je tesko sa minimalnim prihodima i iznajmljenom stanu od 250 evra. :D

Nadam se da ti lampa ne gori po noci, dok spavas.
Razmisli.
Napravi box u kutu sobe npr, tako ti trebaju samo 2 ploce.
Nema veze sto si je sasjeko ko s macetom kroz djunglu da se probijas, treba zivu glavu izvuc ovaj grow!
RAZMISLI.
Ne gori nocu, gori preko dana. :)

Sredio sam box, povecao prostor i mako stiropore. :D

Bilja napreduje neverovatno, ne znam da li tako treba ali je porasla za 20 cm.

Danas je 15 dan od kako sam zamenio sijalicu i stavio 12/12, evo neke slicice.

IMG_0233.JPG IMG_0238.JPG IMG_0239.JPG IMG_0246.jpg

Sviđa im se: Budfield and -BäR-!

-BäR-!

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
596
3.168
163
Čudna šuma
Dobro izgleda biljka,samo ću nešto napisati i nemoj mi zamjeriti :p
Napiši u cm koliko je visoka biljka,neznam zašto poziraš,svi smo ovdje vidjeli kako izgledaju i visoke i niske biljke :).... I grane treba širiti da svijetlost dopre do što više lišća a ne kako si ih to još vezao da budu još zgusnutije ;)....
Oprezno i sretno do kraja :thumb:...
Stej haj :joint2:

Poslednja izmena:

-BäR-!

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
596
3.168
163
Čudna šuma
Pomoću trikova zvanih hst i lst ;)!
Ako nisi upoznat sa terminima,vrijeme je da se baciš na čitanje foruma :djede:...
Poanta je da svaka grana dobije što više svijetlosti a to učiniš tako da širiš grane jednu od druge što je više moguće,ovisno o prostoru,činiš to špagom,žicom,mrežom..... i da,rekao si da si sredio box,pa da vidimo taj sređeni box :D...

Poslednja izmena: