Amnezia fast, Sweet Cherry kush; MH, HPS 200 i 400W@Selectio

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

selectio

Aktivan Član
31.08.2020
351
449
63
Hvala na odgovorima svima!
Hranio sam je nemilo i prijalo joj je jer je bila ispod lampe 400 W. Sutra joj je vrijeme da joj dam da pije. Pogledat cu je detaljno pa cu da javim.
Sve je bilo u redu do pre desetak dana kad je rastom spoljasne temperature narasla i temperatura u boxu. Sad sam promenio lampu na 250 W i temperatura je oko 28, 29 stepeni sto bi trebalo biti ok. Pokusat cu da je spasim i odrzim u zivotu jos malo.
Medutim, ako vidim da ima dosta amber trihoma, privest cu je kraju. Mislite li da je to ok ili da je pokusavam odrzati u zivotu jos neko vreme?
Po onome sto pise na netu moguce je da je spasim, ali ce trebati vremena
Vlaga je trenutno oko 30%
Ima li smisla da joj odsecem ove izgorala listove?
Hvala svima jos jednom
Sutra cu da detaljno utvrdim stanje

EDIT:
@JozoServantes Sto je to donji klon?

 
  • Sviđa mi se
Reactions: JozoServantes

selectio

Aktivan Član
31.08.2020
351
449
63
Hvala Jozo.
Neiskusan sam i ne bih se upustao u to, pogotovo ne sada kad se ocekuje rast temperatura. Uvjeti su mi za zimski indoor grow, a nisam ni neki potrosac pa kontam da cu sa ove dve biljke da izdrzim godinu dana do sledeceg growa
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JozoServantes

selectio

Aktivan Član
31.08.2020
351
449
63
Pozdrav kolege, update sledi:

Na slkikama ispod je autos koji je flushan prije 6 dana i danas mu je prvi dan, od tada, da mu dajem da pije, samo vodu ph reguliranu. Za par dana ce pod noz

DSC_0031 - Copy.JPG DSC_0032 - Copy.JPG DSC_0033 - Copy.JPG DSC_0035 - Copy.JPG DSC_0036 - Copy.JPG DSC_0037 - Copy.JPG DSC_0038 - Copy.JPG DSC_0039 - Copy.JPG

Na slikama ispod je nesto problematicnija dama, Amnezia fast foto. Od pre 6, 7 dana zahvacena heat burnom, ali se drzi jos uvek. Izbacila je amber trihome pa ni ona nece dugo, iako je u cvatu oko 48 dana. Uveti u boxu su popravljeni, 28, 29 stepeni, ali je vlaga jos uvek mala, 28-30%. Pokusacu jos kratko vreme da je drzim u boxu. Danas dobila, nakon 5 dana pola doze plantele cvet pa cemo da vidimo

DSC_0040 - Copy.JPG DSC_0045 - Copy.JPG DSC_0046 - Copy.JPG DSC_0047 - Copy.JPG DSC_0048 - Copy.JPG DSC_0049 - Copy.JPG

Pozdrav svima. Molim komentare!