Amnezia fast, Sweet Cherry kush; MH, HPS 200 i 400W@Selectio

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

selectio

Aktivan Član
31.08.2020
353
458
63
Hvala na odgovorima svima!
Hranio sam je nemilo i prijalo joj je jer je bila ispod lampe 400 W. Sutra joj je vrijeme da joj dam da pije. Pogledat cu je detaljno pa cu da javim.
Sve je bilo u redu do pre desetak dana kad je rastom spoljasne temperature narasla i temperatura u boxu. Sad sam promenio lampu na 250 W i temperatura je oko 28, 29 stepeni sto bi trebalo biti ok. Pokusat cu da je spasim i odrzim u zivotu jos malo.
Medutim, ako vidim da ima dosta amber trihoma, privest cu je kraju. Mislite li da je to ok ili da je pokusavam odrzati u zivotu jos neko vreme?
Po onome sto pise na netu moguce je da je spasim, ali ce trebati vremena
Vlaga je trenutno oko 30%
Ima li smisla da joj odsecem ove izgorala listove?
Hvala svima jos jednom
Sutra cu da detaljno utvrdim stanje

EDIT:
@JozoServantes Sto je to donji klon?

 
  • Sviđa mi se
Reactions: JozoServantes

selectio

Aktivan Član
31.08.2020
353
458
63
Hvala Jozo.
Neiskusan sam i ne bih se upustao u to, pogotovo ne sada kad se ocekuje rast temperatura. Uvjeti su mi za zimski indoor grow, a nisam ni neki potrosac pa kontam da cu sa ove dve biljke da izdrzim godinu dana do sledeceg growa
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JozoServantes

selectio

Aktivan Član
31.08.2020
353
458
63
Pozdrav kolege, update sledi:

Na slkikama ispod je autos koji je flushan prije 6 dana i danas mu je prvi dan, od tada, da mu dajem da pije, samo vodu ph reguliranu. Za par dana ce pod noz

DSC_0031 - Copy.JPG DSC_0032 - Copy.JPG DSC_0033 - Copy.JPG DSC_0035 - Copy.JPG DSC_0036 - Copy.JPG DSC_0037 - Copy.JPG DSC_0038 - Copy.JPG DSC_0039 - Copy.JPG

Na slikama ispod je nesto problematicnija dama, Amnezia fast foto. Od pre 6, 7 dana zahvacena heat burnom, ali se drzi jos uvek. Izbacila je amber trihome pa ni ona nece dugo, iako je u cvatu oko 48 dana. Uveti u boxu su popravljeni, 28, 29 stepeni, ali je vlaga jos uvek mala, 28-30%. Pokusacu jos kratko vreme da je drzim u boxu. Danas dobila, nakon 5 dana pola doze plantele cvet pa cemo da vidimo

DSC_0040 - Copy.JPG DSC_0045 - Copy.JPG DSC_0046 - Copy.JPG DSC_0047 - Copy.JPG DSC_0048 - Copy.JPG DSC_0049 - Copy.JPG

Pozdrav svima. Molim komentare!
 

selectio

Aktivan Član
31.08.2020
353
458
63
Update, postovane kolege:
Autos je skinut pre 4 dana. Dao je 13 gr. trima i 607 gr. mokrih budova. Sad se susi 4 dana pri uvetima od 20C i vlaga je oko 40, 50 %. Sutra ce u tegle pa cemo i suvo da izmerimo. Vrlo sam zadovoljan kvalitetom ove vutre. Rec je o indici sweet cherry kush.

Sto se tice fotoperiodne amnezie tu su i dalje problemi. Evo kako je izgledala pre 3 dana, a tako izgleda i danas.

DSC_0031 - Copy.JPG DSC_0034 - Copy.JPG

Pre 10 ak dana zahvacena heat burnom. Od tada ima bolje uvete i dao sam joj pre 4 dana pola doze plantele cvet i isto tako pre 8 dana. Drzi se jos uvek, ali nema znakova napretka. Ova je biljka danas 101 prvi dan od nicanja i 56 dan od cveta. Vec sam napisao da ima amber trihoma poprilicno, verovatno zbog toga ste je skoro celi zivot provela pod lampom hps 400 W a izbog ostalih uveta u boxu. Pojela je nenormalno hrane, skoro svako poljevanje celu dozu plantele cvet.
S obzirom i da se oporavi, trebat ce joj jos jako puno vremena, a dolaze i vece spoljasne temperature sto komplicira uvete growa u boxu. Cini mi se da necu da se usrecim s njom preterano, pa razmisljam da je secem, odnosno pre toga flush.
Ima li ko mozda kakav predlog?
Ima li joj leka?

Hvala unapred
 

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
621
3.251
203
super hedine., a nista nemos sa ovim zutim liscem ,to skini i ako trihomi su jos li la., ostavi koji dan., ako ne skidaj., nemas sta..:rasta: