Anti reumatska krema by cannabis

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ekipa evo zena me vec duže vrijeme pegla da vam napišem recept za „kremu“ od drage nam biljke...navodo je majka za reumatska oboljenja,artritis,pa i neka alergiska oboljenja kao sto su reakcija na hidrogen,nikal i sl...



( da vam napomenem..ja osobno..nisam nikad koristio te njezine kremice i sta ja znam..tako da ako nekom ne pomogne hebite njoj majku ne meni :) )



Dakle trebaju vam sviježi vrhovi cck 20 grama....malo suhe lavande....4-5 jušnih žlica ciste svinjske masti

Postupak je sljedeci: sviježe vrhove sa skaricama isjeckati sto sitnije možete..tome izmrviti malo suhe lavande...svinjsku mast rastopiti u necemu i onda sve skupa sa isjeckanim materijalom u mixer multi praktik...mixati na najjace dok se mast ne pocne stvrdnjavati....sve skupa staviti u neku plasticnu kutijicu...pustiti da odmori na sobnoj temp nekih pola sata i onda sve skupa u frižider i tako cuvati i dalje...

[FONT=&amp]

Terapija je sljedeca:bolna koljena i zglobove u vecernjim satima kad ste gotovi sa obavezama za taj dan namazati tim proizvodom i zamotati rastezljivim zavojem...bolno mjesto mora biti toplo da bi krema djelovala..navodno...i tako ostaviti preko noci...ujutro pranje i to je to...postupak ponavljati nekih 10 dana...pa onda praviti 5 dana pauzu...pa opet može 10 dana i tako dalje... [/FONT]
 
  • Sviđa mi se
Reactions: natura

Kefalo

Aktivan Član
02.10.2011
104
26
28
30
Blade i sta kaze tvoja zena, jel pomaze? Probao bi ovo ali mislim da je delotvornije putem pusenja bar sto se tice ublazavanja bolova. Mozda i gresim i nisam dovoljno upucen u to ali ako bi mogao da objasnis kako to deluje bio bih ti zahvalan, mislim ako znas :)
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
mazar je jednom napravio kremu, 1 gram ulja od ulje koji je napravio izmjesao u 100 grama obicnu kremu za lice solea ili bekutan nesecam se
to znam da pomaze kod oziljke mladeze zaceljivanje rane ali kada procita ovo Mazar nek on objasni strucnije kako to bese i za sta sve sluzi ta krema