Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Boškarin

Aktivan Član
13.10.2023
57
394
53
56
Može li mi neko pomoći vezano za korišćenje RSO ulja u čepićima...Naime, spremam se da koristim RSO ulje sa Biomix bazom..Ali, razmišljam i o rektalnoj upotrebi...A dilema je, da li rektalno može ići ovo " razblaženo" ulje sa Biomix bazom, ili to nema smisla? Odnosno, u čepiće ide isključivo RSO ulje ? Inače, ja sam u problemu...U bubregu imam cistu, u kojoj je manja cista, ali maligna...
Nema ti tu puno filozofije.Onoliko mg koliko koristis u Biomix kapsulama stavis i u cepice.Moj savijet vezano za cistu na bubregu je kombinacija biomixa(4 kapsule na dan)i cepice(dva puta dnevno ujutro i navecer),inace nebi bilo lose dosta CBG-a staviti u Biomix(cca 10%)Inace,nema ti veze rektalno i analno je samo nacin unosa,a bioraspolozivost je kljucna.Analno ne ide preko jetre,a oralno ide...ugl.ne zamaraj se gramima.
Imas u istrazivanjima tablicu za unos mg pojedinih kanabinoida za pojedinu bolest,stavis svoju tezinu,visinu,godine,stanje bolesti i okvirno znas koliko cega unositi.
Gram dnevno u jednom cepicu je nepotrebno...bolje je raspodjeliti taj gram u 6 cepica,kapsula.
Sretno:thumb:
 
06.01.2023
31
99
18
48
Pozdrav,

Uguglajte Pharma Hemp, Ljubljana, ima na njihovoj stranici nekakav obrazac koji se ispuni, dobijete podatke za uplatu (100 i neki sitni euro) i pošaljete poštom uzorak (ja sam poslao gram, nisam baš skužio koliko treba poslati. Mislim da sam poslao previše.) Rezultat dobijete na mail kroz desetak dana.
 
20.11.2023
16
1
3
49
Pozdrav,

Uguglajte Pharma Hemp, Ljubljana, ima na njihovoj stranici nekakav obrazac koji se ispuni, dobijete podatke za uplatu (100 i neki sitni euro) i pošaljete poštom uzorak (ja sam poslao gram, nisam baš skužio koliko treba poslati. Mislim da sam poslao previše.) Rezultat dobijete na mail kroz desetak dana.
Hvala puno. Moze jojš edno pitanje supruga mi ima karcinom dojke koji je otkriven prije malo više od dvije godine i koji je prvo metastazirao na kosti a prije pola godine i na jetru. Na njene nalaze ona izgleda i osječa se super sad je na Taxsolu i imuno terapiji,pošto joj je prešao u 3pozitivan kad jse pojavio na jetri. Mi koristimo ulje več duźe i ovaj tjedan idemo na magnet abdomena samo me interesuje koliko dugo se treba koristit ulje sa bi se vidjeli pomaci. Da budem jasan njoj ulje i sada pomaźe za apetit i spavanje i opčenito, do sada smo potrošili več dosta velike količine ulja pa se nekad čovjek pita koliko je dovoljno. Radi se o mlađoj osobi a ulje uzimamo u Sloveniji. Pozdrav
 
20.11.2023
16
1
3
49
Nevjerujem da ima nekih kontradikcija jer znam osobu koja uzima lijekove za razrijedjivanje krvi i povremeno uzima ulje i nije bilo nikakvih problema.. Probajte sa mikro dozama i postepeno povecavajte i sve cete vidijeti sami dali odgovara ili ne..Pod mikro dozu mislim 1/4 zrna rize 1 puta dnevno barem 2 tjedna pa onda ubacite drugu dozu itd. vidijet cete sami po ponasanju osobe kako i koliko povecavat dalje
Mario molim te za savjet supruga mi ima karcinom dojke koji nije operabilan i metastazirao je na kosti, a otkriven je u 2 mjesecu 2022 godine. Od bolova ostala je u invalitskim kolicima te je primila 16 taksola i uz svoju borbu stanje se dobro popravilo, međutim u 6 mjesecu 2023 pojavio se na jetri uz promjenu iz her negativnog u her 3 + te je doktorica rekla da je to dobro radi nastavka lječenja imuno terapijom. Počela je uzimati ulje u 9 mjesecu 2023 mjesecu koje smo kupovali u Sloveniji i došla je do 1 grama dnevno koje uzima i sada. Za vrijeme uzimanja ulja bolest se nije povlačila kako smo mi mislili, pa te molim za savjet koliko dugo se treba uzimat ulje da bi se vidjeli rezultati i treba li mjenjat ulje pošto ovo plačamo 90 eura milgram.
 
06.01.2023
31
99
18
48
Pozdrav,
Vidio sam da ste mi jučer postavili pitanje, ali ja vam odgovor ne znam dati...ima na forumu kompetentnijih ljudi, valjda će se javiti.
Ja vam mogu jedino savjetovati da se sami bacite u uzgoj i izradu ulja, jedino ćete tako znati šta supruga zapravo uzima. Ja sam u dva turnusa uzgojio sedam sorti i od toga napravio 120g ulja. Supruga je u malo više od tri mjeseca to skoro sve potrošila, uzimala je 1.3g dnevno, sad smo malo smanjili dozu da rasporedimo ovo što je ostalo na još dvadesetak dana kad će i treća tura biti gotova. Njoj je CT pokazao smanjenje glavnog tumora i nekih metastaza, a sad, jel to od ulja ili terapije koju prima, nemamo pojma ali s uljem ne mislimo stati. Ona ulje super podnosi, funkcionira najnormalnije, ide na posao, obavlja sve dnevne poslove, vozi auto, jede, spava...to prije ulja ništa nije mogla, pa dok je tako, ide ulje.
I šta još da vam kažem osim da i vašoj i mojoj i svim suprugama ovog svijeta zaželim sreću u daljnjem liječenju i svima nama snage da to sve izguramo.
 
20.11.2023
16
1
3
49
Pozdrav,
Vidio sam da ste mi jučer postavili pitanje, ali ja vam odgovor ne znam dati...ima na forumu kompetentnijih ljudi, valjda će se javiti.
Ja vam mogu jedino savjetovati da se sami bacite u uzgoj i izradu ulja, jedino ćete tako znati šta supruga zapravo uzima. Ja sam u dva turnusa uzgojio sedam sorti i od toga napravio 120g ulja. Supruga je u malo više od tri mjeseca to skoro sve potrošila, uzimala je 1.3g dnevno, sad smo malo smanjili dozu da rasporedimo ovo što je ostalo na još dvadesetak dana kad će i treća tura biti gotova. Njoj je CT pokazao smanjenje glavnog tumora i nekih metastaza, a sad, jel to od ulja ili terapije koju prima, nemamo pojma ali s uljem ne mislimo stati. Ona ulje super podnosi, funkcionira najnormalnije, ide na posao, obavlja sve dnevne poslove, vozi auto, jede, spava...to prije ulja ništa nije mogla, pa dok je tako, ide ulje.
I šta još da vam kažem osim da i vašoj i mojoj i svim suprugama ovog svijeta zaželim sreću u daljnjem liječenju i svima nama snage da to sve izguramo.
Samo još jedno pitanje kako vam supruga uzima ulje oralno ili na čepiće.
 
20.06.2023
12
16
3
900 eura?!
Pa čitao sam da šprica od 10 ml. na crnom tržištu dođe od 300 - 500 €.
Nemam riječi...
Da sada napišem što bi tom koji ti prodaje radio dobio bi ban kao kuću, ali recimo samo da postoje neki čiju bi krv drage volje imao na svojim rukama.
Stvar je u tome da tvoja supruga ne uzima to iz razonode kako bi imala zafrkanciju u glavi i hihotala se, za takve me iskreno nije ni briga koliko će platiti, pa ako im je skupo nek uzgajaju, ali ona uzima iz potrebe.
Davnih dana si trebao osposobiti prostor za uzgoj, još prekjučer je bilo prekasno.
Ne znam što bi rekao, osim ako ne plivaš u parama, a još je pitanje da li to ulje valja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran
20.11.2023
16
1
3
49
900 eura?!
Pa čitao sam da šprica od 10 ml. na crnom tržištu dođe od 300 - 500 €.
Nemam riječi...
Da sada napišem što bi tom koji ti prodaje radio dobio bi ban kao kuću, ali recimo samo da postoje neki čiju bi krv drage volje imao na svojim rukama.
Stvar je u tome da tvoja supruga ne uzima to iz razonode kako bi imala zafrkanciju u glavi i hihotala se, za takve me iskreno nije ni briga koliko će platiti, pa ako im je skupo nek uzgajaju, ali ona uzima iz potrebe.
Davnih dana si trebao osposobiti prostor za uzgoj, još prekjučer je bilo prekasno.
Ne znam što bi rekao, osim ako ne plivaš u parama, a još je pitanje da li to ulje valja.
NIsmo bili u situaciji da razmišljamo o uzgoju več smo kupovali ulje na preporuku iz Slovenije. Ako mi možete pomoč oko uzgoja koje sorte i gdje se mogu kupit bio bih vam zahvalan.
 
20.06.2023
12
16
3
Imam tek jedan grow iza sebe tako da nisam najkompetentnija osoba, ali siguran sam da tu na forumu ima daleko iskusnijih ljudi koji bi pomogli.
 

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
887
4.578
163
Thiaoouba Prophecy
Ako mi možete pomoč oko uzgoja koje sorte i gdje se mogu kupit bio bih vam zahvalan.
Ako si u EU možeš od sponzora Hempatie uzeti.
Stiže za nekih 3-7 radna dana.

Sorte koje su 80-100% indika i koje su sa preko 20% thc su ok za ulje.

Sortu možeš uzet ovu:

MK Ultra T.H. seeds

Critical Kush Barneys Farm

Northern Lights Sensi Seeds

Pakistan Valley World of Seeds

Ponuda sjemenki dostupna je samo registriranim kupcima.

Ne znam jesil čitao ovu temu naučit ćeš dosta toga vezano za ulje.

Posle te ovu:

Brz oporavak želim!
 
Poslednja izmena: