Auto jet 47 | White Widow reg | RQS Special Quen Skunk 1 | Durban Poison| by MonsterSeed

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.094
163
Osetim miris vasih hedova
Bome jesam, jos sam iskopao dosta, stavio zemlje, dok sam to napravio trebalo mi je pola sata-sat, jos mi je i kolega pomogao koji tu do mene isto ima vrt svoj, strasno al' nadam se da ce se isplatiti. :)
Samo da sto vise izguraju u vege, cvetanje me najmanje brine. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: viner and CilI

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.094
163
Osetim miris vasih hedova
Pozdrav drugariiiii :rasta1:
Bio sam na sajtu juce, mogu vam reci da sam se odusevio.. uglavnom pre nedelju dana sam bio i dao im dozu plantele lista 10ml na 2l i vidim da su lepo primile, narasle su podosta na moje veliko iznenadjenje, pogledajte slike..
Evo slike svih biljaka..
White widow1
IMG_3805.jpg
IMG_3806.jpg
IMG_3808.jpg

Special quen skunk1
IMG_3811.jpg
d
Durban poison
IMG_3812.jpg

IMG_3807.jpg

Evo ih sve zajedno par slika..
IMG_3809.jpg
IMG_3810.jpg

I na kraju dve velike vec sestre (white widow) da cuvaju svoje male sekice, devojke nisu moje vec od kuma mog, ima vrt pored mog pa sam i njegove dve samo poslikao :)
IMG_3814.jpg
IMG_3813.jpg

Toliko o ovome, auto jet nisam islikao al i to cu cim malo ih istreniram, imam 4 komada i topirao sam ih sva 4, kad malo lst-iram ih stavicu i njih, sledeci update.. :)
Sledece im dajem 15ml i vezem neke a neke cu topirati vrhove i lst-irati, jos nekih par komada imam za presaditi pa moram i to obaviti i ja sam miran..
Imam par slika od orange al njega necu update u ovom dnevniku nego u foto album galeriji, uzivajte braco vutrasi moji, svako dobro! :rasta1:
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Slabo je to Monsteru,kao da malo sunca ima,pa uopce ne teraju sporedne grane,i vidis kako im opada vec donje lisce to nije dobro nikako jer ocito u zemlji nema bas hrane i imat ces sa tim problema do kraja.Lose je sto moras odma sibat Plantelu 10ml,a i ja bi to na tvom mjestu radio,sretno do kraja.
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.094
163
Osetim miris vasih hedova
Biljke imaju sunca od kad izadje pa do zalaska, sto se toga tice to je sigurno i napredak malih mi se svidja jako, a sto se tice ove dve velike one su rasle u losim malom uvetima al obe ce u zemlju i dobiti prihrane i bude super na jesen sve to.. :D
Topirao sam skoro vecinu biljaka i doneo jos 3 nove biljke na sajt. :)
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.094
163
Osetim miris vasih hedova
Pozdrav braco, evo me posle 8 dana sa malo lepsim slikama :)
Dva ww presadjena iz kante u zemlju po preporuci starih lisaca i nije bilo stresa ni 1 dan vec je sutradan kad sam dosao narasla neverovatno, hvala vam na savetu..
A sto se tice malih biljaka zakljucite sami, postavicu sve slike pa vi ocenite jel ide sve ok ili fali nesto, neda mi se pisati sta je sta, gledajte sve kolektivno..
A evo za pocetak mi samo recite jel ovo muzijak ili da ostavim, ja bi rekao da se stvara mala jajasca al procenite vi..
IMG_3892.jpg
IMG_3894.jpg

Dve biljke pa pogledajte sliku 1 i 2 pa recite sta mislite..
I evo dve cure presadjene iz kanti u zemlju, slikano danas presadjeno pre 2 dana..
IMG_3901.jpg
IMG_3909.jpg
IMG_3904.jpg

WW (2 slika)
IMG_3902.jpg

I onda male hah "male" sad vec i nisu, no dobro, ocupao sam 2-3 muzijaka i na njihova mesta stavio nove biljkice male, pa sta bude bude, evo vam slike od velikih i novo usadjenih biljaka.. slikano danas a promene radjene pre 2 dana sve sa slika sto vidite, na jednoj sam biljci video kako je pukla na pola (ne znam uzrok) i uzeo sam i zavijo je da se oporavi, uglavnom sumnjam da imam jos 2 muzijaka a zenki imam sigurnih 8 za sada i ove male kad pokazu pred flower onda cu tacan broj znati i ovako sam ja zadovoljan.. ;)
IMG_3891.jpg
IMG_3897.jpg
IMG_3898.jpg
IMG_3899.jpg
IMG_3900.jpg
IMG_3903.jpg
IMG_3907.jpg
IMG_3910.jpg
IMG_3911.jpg
IMG_3913.jpg

Toliko od mene za sada, sada im samo davati vodu i vodu i vodu i samo vodu sa pomalo plantelice i da vidite kako ce da izvegetiraju za ovih mesec i manje.. (ja se nadam)
Eto ljudi, za sada sve ide po planu, odo zapalit red dragon od srece.. :joint2: :rasta1:
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.094
163
Osetim miris vasih hedova
Pa da, nije me dugo dugo bilo, mnogo problema sam imao oko toga sajta ljudi moji, nisam obilazio cesto, lose mesto pa sam isao na sve ili nista, sve nekako lose se odigralo sa ovim sajtom al opet i dobro, ja sam zadovoljan i sa ovim sto imam, dakle nisam bio 2 meseca skoro na sajtu i imao sam sta videti kad sam dosao, evo vam slike pa pogledajte,zaboravio sam redosled sta je sta tako da ne znam koja je koja vrsta sem ww, dobile su hranu bile pre 2 meseca i pre neki dan, pa cemo videti, dobile su hesi bloom pola doze, evo vam slike posle 2 meseca, nemoj zameriti sto me nije bilo dugo bas sam imao frku oko biljaka srecom sad je sve kako treba, uzivajte. I da dodam da sam imao 2 big banga i njih sam skinuo mala, posle 3 dana susenja udarilo me bolje nego neka koja je suva skroz, a na njih sam zaboravio i kad sam dosao pozutele i usecerile se, ja nisam mogao verovati koliko secera je po njima bilo, evo vam slike nekih biljaka sa sajta od neki dan..
2_1.jpg
2_2.jpg
IMG_4351.jpg
IMG_4352.jpg
IMG_4355.jpg
IMG_4356.jpg

IMG_4171.jpg

IMG_4173.jpg

IMG_4172.jpg

Ove dve sam skinuo taj dan
IMG_4353.jpg
IMG_4354.jpg

Eto ga drugari, povratak u pricu.. :spcartman:
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.094
163
Osetim miris vasih hedova
Skinuo sam biljke i suse se, nisam mogao slikati jer sam pobrao biljke i pobegao sa sajta, trenuci su bili u pitanju da me nadje policija al Monster je cudoviste na svom terenu, srecom sve se dobro zavrsilo, neko me odrukao za mesto al mu nije poslo za rukom, na greskama se uci.. ;)
Slike cu vam postaviti od obranih biljaka kako se suse i sta i kako sve, bice to uz smoke report, ja se izvinjavam zbog zastoja sa slikama od ranije, stvarno nisam obilazio ih i imao vremena za sve (garden grow, posao, redovan sex, duvkati) pa ne moze covek sve da stigne, no dobro bratic Monster zadovoljan, idu slike kroz koji dan pa onda smoke report i kraj.. :)
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.094
163
Osetim miris vasih hedova
Auto jet 47 imam malo hedova trenutno ovde da slikam, al evo skunk, durban i ww i naravno orange bud :
Neda mi se za svaku pisati smoke, zna se koja kako udara, jedino me ww malo iznenadio, prejak ima miris i ukus, bas izrazit, malo drugaciji nego inace ww :p
Inace evo vam slike i sa ovim bi mogao da zavrsim ovaj dnevnik, ja sam zadovoljan outom od prirode sto mi dala, iduce godine ice bolje od samog starta sa boljim mestom, al kako je bilo ja sad mogu da pevam. :D
IMG_4674.jpg
IMG_4675.jpg

1 s levo, orange bud 1 (biljka)
2 s levo, durban poison :D
3 s levo skunk kraljica
4 s levo ww
5 s levo auto jet 47
Obrao sam i Haze-icu pogledajte slike u album sa komenarima, gotov ovaj dnevnik, moze u zavrsene a ja chilam u finom u lepom dimu za koji sam se trudio do zadnjeg maha, toliko od mene za ovaj siromasni lepi dnevnik, ljubi vas brat Monsteeeeer i moze u zavrsene ;) :*
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.