Auto jet 47 | White Widow reg | RQS Special Quen Skunk 1 | Durban Poison| by MonsterSeed

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.094
163
Osetim miris vasih hedova
Pozdrav raja, evo jedan mali update, naime izbio mi je problem jedan, nisam bio kuci i biljkice su mi ostale na kisi i tu su se desile neke poteskoce, jednoj biljci ( ima slika) sam bio prinudjen da odsecem granu sporednu sa drugog sprata i komplet treci spratt (supertop) pre vremena mozda jer je kisa unistila tu granu sa drugog sprata i nanela blata na njima, al sad se oporavljaju, sunca nema vec par dana i sizim polako, samo da dodje toplije, evo slike (jet47 ) jos nisam ove sorte stavio, kad malo otopli idu i one u prirodu, evo slike al bez paprike ovaj put :D
Evo je ta sto sam je topovao pre vremena
1.
10270069_851520694862151_33298393_n.jpg

2. po meni najzdravija
10268338_851520691528818_1342362540_n.jpg

3. Sve na okupu :)
10287254_851520698195484_539981128_n.jpg

Bude to sve dobro samo da je :sun2: i eto hedova dragih, hvala svima jos jednom sto pratite ovaj dnevnik, nadam se da ce biti sve kako treba.. :thumb:
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
jel to tretirano s nekakvim pripravkom na bazi pepela ili...? osim te supertopirane , meni bar jos 3 biljke izgledaju sumnjive, ukljucujuci najzdraviju po tvom misljenju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
Gagiba je napisao(la):
Bratunga, lepoooo... ;)
A šta znači taj maksimalni rizik?
kakav bre maksimalni rizik? brate ne upustaj se ni u sta sto ima u sebi i zrno rizika, a kamo li maksimalan, veruj mi nije vredno toga. znas moju pricu, i kakav seks me ceka, nemoj dozvoliti da se tebi dogodi nesto slicno. i uopste, moja najtoplija preporuka svima je da gaje autoflowering sorte, objasnicu i zasto. ja se gorko kajem sto nisam tako postupio.

murija radi otprilike ovako, kada na ovaj ili onaj nacin dodje do saznanja da negde ima zasad biljaka, dodju, osmotre situaciju, proprate ko dolazi i odrzava i zaliva i povuku se u povremene prismotre do jeseni, kada ocekuju berbu i tada cekaju da te uhvate na delu. da sam ja gajio autoflowering sorte s jeseni bi sacekali moj k......
ali meni je sad kasno da razmisljam o tome, posle j..... nema kajanja, nego pamet u glavu za ubuduce. a sad su mi tek ruke vezane za nabavku autoflowering semena, ne smem ni u ludilu da se usudim da narucim od preko, a u sugavoj Srbiji nema da se kupi i tako.... bice ovo 4ta godina kako ne uspevam da odgajim nista. jbs moju srecu.

nego Monstere brate zelim ti svu srecu ovog sveta, pamet u glavu, pratim tvoj dnevnik i po potrebi uletecu sa savetima i sugestijama
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Naruči kod prijatelje i kaži imaš presenećen je za starce, curu za rodzendan pa
nećeš da neko kod kuće to otvori. Ili nešto slično..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator
02.04.2014
14
11
0
da bi kupio u bilo kojoj seed banci moras da imas devizni racun da bi uplatio pare..... najbolje je da nadjes nekoga ko hoce da otvori novi devizni racun da uplatis to nadji nekog kretena alkoholicara ili tako nesto i daj mu 10e uradice odmah kao sto ti je skt rekao nadji nekog kull komsiju ili tako nesto i popuni njegove podatke kad mu stigne posiljka stize kao preporucena i fino upakovana ako uzimas preko onih ljudi iz hr-a mozes da im posaljes da upakuju u neki karmin uvek ce to da ti urade i onda mozes da pricas da je za ribu... nice odgovor skt Respect.....
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.094
163
Osetim miris vasih hedova
Ganjastyle nemoj da mi spamujes dnevnik...
Ma samo da sunca bude a bice za koji dan, danas ih nosim presaditi na sajt pa sta bude bude :)
Sharp to nisam radio nista, nego sam rekao sta mi se desilo i jako mi je krivo, to mi se ne bi vise smelo desiti..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.