Grow #3 by 209. Durban Poison, White Widow, Super Skunk. Topping, BioTabs...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Pretjeruješ, cure su super, fino poravnato, ako sad nisi zadovoljan kad ćeš? Meni su savjetovali klopu, a ti lijepo nastavi kao do sad, fino ti ide. :gled:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 209

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Super izgledaju , carolija pocinje :) Te flekice su neprimjente a i nemogu se one tolikom brzinom razvijati koliko biljka brzo napreduje ispod 400w , i tolikom prostoru ... Da se radi o nekom micro growu onda bi mozda to i bio problem al ovako nema brige a i znas ti sta radis :) osssssss
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 209

209

Organic wannabe...
19.03.2015
369
2.324
143
Stockton, California
Update, oko 4 sedmice/tjedna cvijetanja. Nista posebno se ne dogadja, vrhovi se pune... Dodao dva puta zaredom orgatrex i bacterx te jos jednu biotabs u Durban Poison jer je pocela pokazivati nedostatke ali sada je ok , cak sam malo i pretjerao vide se nut burn skroz malo. Ali se i pocela puniti bas u zadnjih par dana.. Durbance.. dnevnik 26. 2._1.jpeg
Super Skunk je malo kasnije pocela sa cvijetanjem, kasni oko 5dana za ostalima. Najkrace je bila u vegetaciji. Proslo zalijevanje dodao pola biotabs tablete i 10mlorgatrexa i 1gr bacrexa.. dnevnik 26. 2._2.jpeg
White widow hrdjava ljepotica.. Nemam pojma ima li nedostatke jer se ne vide od hrdje tako da cu je tretirati kao da ima, pa cu dodati sljedece zalijevanje pola biotabsa i 10ml org i 1gr bactrexa. Fino se puni, izgleda kao da joj hrdja puno ne smeta.. dnevnik 26. 2._3.jpeg
Temperatura 25 27, noc 20 22. vlaga malo veca u zadnje vrijeme kako je malo toplije do 40%.
Nafurao sam se da mi je karbonski filter pri kraju, kao da stalno osjecam po malo miris ali zena kaze da se furam. Imam Prima klima M Ecoline radi oko 10 mjeseci, znaci zavrsavam treci grow. Da li neko zna je li vrijeme za mjenjanje? Ovi sto prodaju kazu do dvije godine, ovi sto proizvode kazu godinu i malo vise..
Sve skupa... dnevnik 26. 2..jpeg

Veliki POZDRAV svima!!!
 

209

Organic wannabe...
19.03.2015
369
2.324
143
Stockton, California
A nije drug. Stavio sam 3 kada sam presadio i sada kad sam vidio da su počeli blago zutiti listovi. Odmah sam stavio čitavu tabletu i 10ml .org i bac i onda sljedeće zalijevanje nakon 5dana još 5ml .org i 1gr bac. I sada je ok, prestala je zutiti. Sad se puni ko luda.. A za filter me opra paranoja. Živim u zgradi sa 150stanova i baš me strah mirisa. Vidjecu jos šta ću za filter..
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Ova zadnja slika di pise Sve skupa je do jajson brate slatki . Super to izgleda sve u ravnini i iskoristen svaki centimetar boxa , fino se to puni :) :banana_rasta::mario:::clap::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 209