Auto Super Hash outdoor by Blade

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ovako nakon dugo premišljanja ipak sam odlucio neki poludnevnik napravit...da ne duljim previše.

Zemlja: Mješavina Teramagme i Kompovita H1 50/50

Sjeme : Pyramid Seeds-Super Hash (automatici)

Priprema : Standard,rupetine 20-ak lit ispunjene gore spomenutim mixom zemlje,biljkice stavljene na klijanje u plastićne case 02,05...desetak dana kanije presađene na sajt

Gnjojivo : Ništa posebno,Plantella i Valentin...kako kad.

Priroda radi svoje,biljkice napreduju svaki dan,sad su od 80 cm do 120cm kako koja,cvijetanje su zapoćele prije nekih tjedan i nešt sitno...par slikica pa se tipkamo.












 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Uh, meni jučer proklijao, i, iskreno, nisam mislio da može toliko narast, dao si mi razmišljat malo hahahaha

AL dobro, moje nece takve bit jer nemam tolko zemlje ti si ih baš ugostio pošteno, ja mislim stavit 20l magme.... imam jedan auto purple i jedan hash, sad se sunčaju u malim posudicama :D

Svaka čast, jedva čekam nove slike i daljnji napredak, ne sumnjam da će bit BOMBA od uzgoja

respect

edit

odma mi reci kakve su sa gnojivom i kada si gnojit poceo i kakvi su ti intervali otprilike
 
  • Sviđa mi se
Reactions: aa god and Blade

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Kako gnojis?

Ja sam kupio onaj Guano od Composane, za cvjetanje, pa cu probat s time, sta ti mislis o tome
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.