Autopotovi + Biotabs (organske tablete)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
ima tu svega, glavni uzorci su kalium, magnesium, mada većina voli zaboraviti isto cink i željezo
to su 4 najčešća faktora koje sam pronašao po netu (a jesam mali bilion foruma i stranica proguglao) vezano za deficite pod led panelima..
a iste sam probleme imao, pa riješio gore sa navedenim sastojcima, i još uvijek kod creamatic sorte imam tu žuticu..

koliko hazeri treba tvojoj nekoj biljci, da pocucla taj čitav jedan bio tab iz zemlje?
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
koliko hazeri treba tvojoj nekoj biljci, da pocucla taj čitav jedan bio tab i
Znaci hrana nije jer sam probao sve kombinacije u tri growa bas u vezi tog problema.Moje misljenje je broj biljaka tj guzva i tada ti nedas biljci dovoljno prostora da dovoljno ojaca u vegi da bi se obranila po prebacaju na 12/12 od jakog panela bude slabasna pa popusti...kao ova.Jer ona jedna koja uvijek bude najjaca..izbjegne te spaljenje fanove.Zato sam odlucio sljedeci grow staviti dvije biljke ispod dva panela pa provijeriti takvu kombinaciju u 80*.Naravno sa regulacijom temperature da bude u normali.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420Florist

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Airdome zapravo i ne treba kupovati, ovo se može napraviti i od čašice od jogurta! Maštao sam da čitava kupola pušta zrak, ali ne, puše samo iz rupica na cijevčicama. A opet, nije ni skupo sad pa ajde, neka. Definitivno bolje da puše u potu nego u rezervaru.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Danas tj.vec zadnje vrijeme citam redovito tutorijale za Bio tabse,autopotove,kokos...ugl dosao sam do podatka ili savjeta kako je obavezno kada gnojis orgatrexom ili PK-om onaj visak u mjerici na vrhu prvo izbaciti,promuckati,pustiti 1,2 min i onda gnojiti...ovo za izbacivanje nisam imao pojma.A koliko sam kokosa nasao @deda kukuleleeeee....ima ih svih vrsta...mislio sam prijeci na zemlju ali sto da mjenjam nesto sto me radi dok dosta Vutri iz zemlje me tako ne radi..cast izuzecima..Tu je vec stvar growera,uvijeta..necu generalizirati..
Ugl dedo moj...idem ja opet sa kokosom i humusom,a ima nesta i u zemlji...da ne budemo "sekta"kako nas nazivajusmiley9934smiley9934:thumb:Mozda i dva gnojiva usporedim u istim uvijetima...:thumb:
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Ja ne mrdam od kokosa. Imam hesija i canne još pa ću vjerovatno to ponekad trošiti ali za sad kokos i tabsi i to je to. Ja bube jedne nisam vidio otkako radim s kokosom. Nisam mogao dočekat da upogonim airdome pa sam stavio cjevčice ispod pota u podložak. Baburka naokolo, vjerujem da ulazi i u pot, a ako i ne bar je voda ozračena :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Isto tako....malo me razdrmao kiseli kokos(takva tura)ali sam nasao stranicu sa cocosom gdje mozes birati onako kako treba(ti bubnem na pp).Tako da nastavljam sa kokosom.I sto kazes..nikada nametnika.Hesi lupas onaj coco ili obicni?Dali osjecas razliku u pusenju trave?
@deda
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
hesi coco imam i stavljao sam direkt u tank. ma ja sam s biotabsom zadovoljan i nemam potrebe istraživati dalje. jedino te nisam skužio ono za pk i orgatrex, što ostane? kao pokvari se ili što?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lu&k

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Isto razmisljanje dijelimo:thumb:...nego pitam vise informativno..
A ovo za ostatak...ima tamo na manuelu od tabsa...a valjda je sigurnije da nije u tom prostoru duze..tako nekako.Ionako bude 1,2 ml..
 
Poslednja izmena:

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
a razlika hesi biotabs u konzumaciji, iskreno ne osjećam neku razliku, ali i s hesijem sam na kraju uredno ispirao pa je to bilo ok. a orgatrex i pk ionako ulijevam u malu plastiku sa mjerama od nekog lijeka za inhalaciju tako da ne koristim ono njihovo sa strane. uzeo sam boom boom, koliko često si ti to prskao?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Vegetacija..poslje treninga i presadivanja...cvijetanje nakon stresa...
Folirajni boost nakon stresa..pokazuje brzo dobre rezultate..
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: deda

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Imam jednog white rhinoa u vegetaciji, morat će još vegetirati jer neću više radit gužvu u bloom boxu. dvije biljke su skroz dosta, vole one svoj prostor oko sebe. tako da sam nakon topiranja boom boomao rhinoa i vidim da mu je godilo. u dosta je maloj posudi, a morat ce bit još neko vrijeme, orgatrex i boom boom, što mu je tu mu je.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Slazem se.I ja cu piciti u bloomu dvije biljke..ne vise.Cuj..boom,boom je odlicna stvar..ali bez org,bac nista..Znas i sam da treba taj temelj..
Ali slobodno 5 ml na litar vode.Problem kod boom booma je sto se mora potrositi unutar 6 sati pa ga uvijek dosta bacis.Jer litra je za 5,6 odraslih biljki..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganđalf

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ne...ali sam ostavio preko noci i drugi dan se tako usmrdilo...kukuleleee...Trebao sam spricalicu dobro oprati..
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ja Boom Boom koristim dva do tri puta u vegetaciji i prva dva tjedna cvjetanja. Radim mix sa dva i pol deci vode u koju dodam 1 ml Boom Booma. Vodu ostavim da odstoji barem 12 sati. Mix za prva dva tjedna cvjetanja napravim sa pola litre vode i 2.50 ml Boom Booma.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
BioTabs organski raspon nutrijenata razvijen je kako bi se osiguralo potpuno zdrave biljke bogate klorofilom do polovice razdoblja cvatnje. Od ove točke, ispiranje kokosa s velikim količinama čiste vode može biti korisno za promicanje starenja i degradacije klorofila, čime se poboljšavaju organoleptička svojstva žetve..
@deda
Frend..dosao sam do ovoga podatka gdje sam ostao iznenaden.Uglavnom..oni davaju sve po tablici uz jos jednu tabletu pojavkom prvih naznaka cvijetanja i dodavanjem orgatrexa,bactrexa u kolicinama od 2,3 ml..pol gr i manje bactrexa ali cesce..Nakon flusha tog na polovici cvijetanja ide PK i boosteri.Kazu da tako izvlace vise trihoma,masnoce...Cuj,ima smisla i probati cu tako sljedeci grow...
Inace....Atami i Gold label kokos..uspio sam nesto rijesiti...:thumb:

Pise da je za cijeli grow sa autopotovima od 15 litara dovoljno-50 ml startex,5 grama microtexa,tri tablete,50 ml orgatrexa i 7 grama bactrexa.naravno uz mjesavinu cocos,perlit,humus kalif glista u omjeru...60-20-20%..
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: waynejohn and deda

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Kaže tko? Činjenica je da bilje dugo ostaje zeleno sa tabsima tako da možda tu ima nešto s tim ispiranjem. Isprobaj stari, meni se ne da flushati, na tabse sam i prešao zbog jednostavnosti. Bilje mi je zdravo, masno, ukusno, razvaljuje, meni je ok. Ali pobornik sam istraživanja tako samo naprijed...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ekipa koja radi sa tom semom.valjda ovi iz tabsa..Nego ima neke logike...Samo sam bio misljenja kako treba stvoriti i odrzavati mikrosvijet d kraja growa.Vjerujem da u zemlji to igra.ali kokos je zrak,vjerujem da se stvori dosta soli koji nemoze probaviti u tom drugom tjednu cvatnje...hmmm..kako god,komentiram,pricam..volimo tu tematiku..nije lose dosta toga podijeliti:respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lu&k