Banovanje lenjih korisnika i brisanje postova

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Pa sad, majkumu, nisam procitala pravila (jel treba velikim slovom, ko Biblija? Ok, onda Pravila)

Mnogo dugacko da se cita.
Al hajd, procitala sad kad sam videla da je citanje istih "znak cijenjenja moderatora".

Jel mogu primedbe?

Prvo, majkumu, preozbiljno ste to napravili.
Hajd onaj logican deo koji se tice nepokusavanja kupoprodaje iz sasvim logicnih razloga, i nepromovisanja hemije iz jos logicnijih razloga,
al majkumu,
ono s obavezom pazljivog studiranja materije tokom nekoliko dana u svrhu psihofizicke pripreme je ... :sick:

(jel se ovde dele indeksi? Ovo je Vutra fakultet u okviru nekog univerziteta? Ne? Jebga, onda ne zahtevajte od mene da studiram)

Drugo,
ni trunke opustenosti i duhovitosti koja bi dala do znanja korisniku da ne ulazi u minsko polje niti u laboratoriju NASA-e vec na forum na kome se moze cakulati opusteno.

Trece,
toliko je stvari koje su stvar licne prirode korisnika stavljeno kao obavezno da mi se cini da bih najpre trebala u kakvu ustanovu za prevaspitavanje pre pisanja ovde (al jebiga, sad je kasno)
Primera radi - "ne verujte prvom odgovoru koji dobijete" (sto, majkumu? a ljubav na prvi pogled? Ja sam poverljiva po prirodi); "ne zbijajte sale na ozbiljnoj diskusiji" (zar postoje teme koje se ne mogu sagledati sa "olvejz luk on d brajd sajd ov lajf "strane?); "Ukoliko odgovarate na nečiju temu ili pitanje, odvojte nekoliko minuta i dobro razmislite šta ćete napisati, proverite da li ste zaista u pravu i imate li dokaza za svoju tvrdnju." (jebga, pa ja kad o necemu razmislim par minuta, onda to misljenje obicno naplatim. Ovde dosla da se odmorim od razmisljalja :dog_walk2: )


Pa sad, odgovaram il ne odgovaram?

(rec'te da znam u startu, majkumu ...)
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
pises glupostii seres bezveze a tek si se registrirala... pravila sluze da bi bilo sta manje ljudi koji bi loše utjecali na forum... ako se svi mogu pridrzavati onda mozes i ti. majkumu
 
Casper je napisao(la):
pises glupostii seres bezveze a tek si se registrirala... pravila sluze da bi bilo sta manje ljudi koji bi loše utjecali na forum... ako se svi mogu pridrzavati onda mozes i ti. majkumu

jebiga, pa to je zato sto ja po don huanovoj klasifikaciji tipova ljudi spadam tip "isprdak".

To ti dodje nesto kao nadrndani pizdek.

I kastaneda je bio isprdak, majkumu.


(a sto s ti odma tako nadrndan? tek sam se registrirala a ti bi vec tukao. Pa sto se ne pridrzavas onoga da ne verujes prvom postu, majkumu)

hajd, peace :maryjane:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
E nemojte tako MAJKUMU!!

Ti si se nesto MAJKUMU uplasila pravila nije to sve tako striktno MAJKUMU.

Samo normalno ponasanje po forumu i pravilnik ti ni ne treba MAJKUMU.

I daj ljudi MAJKUMU budite normalni.

MAJKUMU!!!
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
karakondzula je napisao(la):
jebiga, pa to je zato sto ja po don huanovoj klasifikaciji tipova ljudi spadam tip "isprdak".

To ti dodje nesto kao nadrndani pizdek.

I kastaneda je bio isprdak, majkumu.


(a sto s ti odma tako nadrndan? tek sam se registrirala a ti bi vec tukao. Pa sto se ne pridrzavas onoga da ne verujes prvom postu, majkumu)

hajd, peace :maryjane:

nebi ja tukao :D nego samo kazem da ti je bezveze to tvoje prigovaranje u 1. postu... pa na svim forumima su pravila pa tako i na ovom a posto je ovaj forum u privatnom vlasnistvu i posto mu tema nije dječje igračke normalno da su pravila malo oštrija i da ih se treba pridržavati.
peace:common028:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ma salim se eee pa i ja sam oguglo na lupetanja svakakva ali sto ces.

Medjutim gore mi padaju na srce recenice: "pises glupostii seres bezveze a tek si se registrirala".

Ponekad je vaznije kako nesto kazes nego sta kazes. To bi se moglo reci: "Bila bi malo sveobuhvatnija osoba kada bi manje pisala a vise chitala". To jest manje pricala a vise slusala :icon_lol:

vazda ja uvodim red na finjaka :shit2:
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Mene oduševila činjenica da je žena pročitala pravila od početka do kraja ... malo je takvih.

Po meni, količina uloženog truda joj donekle daje za pravo da u startu malo i prisere ... možda je to njen stil, zašto je ne bi prihvatili ?
Laie_23.gif
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
karakondzula je napisao(la):
jebiga, pa to je zato sto ja po don huanovoj klasifikaciji tipova ljudi spadam tip "isprdak".

To ti dodje nesto kao nadrndani pizdek.

I kastaneda je bio isprdak, majkumu.


(a sto s ti odma tako nadrndan? tek sam se registrirala a ti bi vec tukao. Pa sto se ne pridrzavas onoga da ne verujes prvom postu, majkumu)

hajd, peace :maryjane:

5. Ne citirajte bez potrebe


Korisnici često bespotrebno citiraju poruku i umnožavaju tekst koji se već nekoliko puta pojavljuje na istoj stranici. Brišite delove citata i ostavite samo ono što je zaista neophodno. Ukoliko se poruka na koju odgovarate nalazi odmah iznad vaše, gotovo je sigurno da nema NIKAKVE potrebe za citiranjem jer je jedan pogled na gore dovoljan da se vidi na šta tačno odgovarate. Ako odgovarate na neku poruku u nizu ili na više njih, koristite umerene tagove kako biste dali ostalima do znanja na koji deo teksta se vaš odgovor odnosi, ali NIKAKO nemojte dozvoliti da citat predstavlja veći deo poruke koju pišete.



Pa sada..netko tko je pročitao trebao bi znati, ne? :icon_lol:

:maryjane:
 
@zeleky:

a) imala sam potrebu
b) "umnožavaju tekst koji se već nekoliko puta pojavljuje na istoj stranici" - ne ponavlja se nekoliko puta na istoj stranici, majkumu
c) " Ukoliko se poruka na koju odgovarate nalazi odmah iznad vaše, gotovo je sigurno ..."
da je SIGURNO pisalo bi SIGURNO bez ovog "gotovo je". "Gotovo je" ukazuje da ipak nije sto posto sigurno, majkumu, te ostavlja neki postotak i za karakondzule da se uglave sa svojim potrebama za citatima.
d) "jer je jedan pogled na gore" - e, ovo sam htela da pitam: zasto je meni odje sve naopacke, majkumu?! Pogled "na gore", naime, mene vodi do onog koji je nesto napisao POSLE MENE. kad otvorim temu koja, primera radi, ima 5 strana - pocetni post nalazim na dnu pete strane . Jel to svima, il je to posebna reakcija templejta na karakondzule?
e)
"ali NIKAKO nemojte dozvoliti da citat predstavlja veći deo poruke koju pišete." Ovaj deo ti promakao, a? Hajd, ne zameram ti, ne mogu svi imati perfektnu percepciju kakvom je, primera radi, obdarena karakondzula.
Sem toga, karakondzula je konstantno na ego-tripu koji joj nikako ne dozvoljava da u poruci stavi vise tudjeg no svog teksta.



So sprach karakondzula, muttermu.:spcartman:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Odi na korisnički panel, edituj opcije i tamo nađi Način prikaza tema i odaberi - linearno prvo starije i mislim da bi to trebalo riješiti tvoj problem. Majkemi