Big Bang, auto

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
11.11.2012
49
37
18
31
Pozdrav, dakle prvi outdoor, sjemenka je Big Bang automatic feminizirana, zemlja Florafin iz konzuma.
Biljka je danas stara tocno 24 dana, a nikla je 2.6.
Za tih 24 dana mi je premala no s obzirom da je zadnjih 2 tjedna bilo dosta kise i malo sunca, mozda je i to razlog. Na ova 2 lista je vjerojatno naletio puž.
Dajte molim vas misljenja neka, kako i sta dalje, hvala :)

Mali info o Big Bangu:
Seed Breeder : Green House Seeds
Genetic Origin : Skunk X Northern Light X El Niño x Rudaralis
Flowering / Harvest time : Short - 6 weeks indoor 5-6 weeks outdoor
Yield : Medium Yield 900 gr m2 indoor 45gr per plant outdoor
Height : Medium

More strain info : Chill out marijuana strain, relaxing and calming. Helpful with pain control and appetite stimulation.

Slikice su od danas :D





 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
S obzirom da ti vrijeme nije pogodovalo dobre su, nek bude sunca fino ce se to razvijat. ;) Naravno,ako imas dosta sati sunca na dan na sajtu :)
Ovisi s koliko litara kupovne si presadio,ali mogao bi joj svejedno dat malo gnojiva za vege, mogao bi i smislit nesto za puze jer jos je relativno mala i lak je plijen puzevima ako nahrle.
Sretan grow !
 
11.11.2012
49
37
18
31
mali update, 39. dan joj je danas i nije uopce gnojena i ajde malo se do prije par dana sunce popravilo pa sad opet kisa.
jedina korist od kise mi je da je jos nisam zalijevao:D
al nije tako mala kakva se cini na slici, haha:D
aha da, malo zemlje sam stavio ove kupovne, jbg sfalilo :D





Izgleda da ce ovo biti 5-ero mjesecni grow s 3 grama suhog haha
 
11.11.2012
49
37
18
31
bok, danas 52. dan i jel to pocela cvijetat? :kiss:
nije uopce gnojena, imate neke preporuke? jel potrebno uopce gnojiti il neki trening ili da samo ostavim tako kako je?
i do kraja je jos pretpostavljam nekih mjesec dana? Hvala :))

a ove crne tockice, to nes pada s drveta iznad, neke crne bobice rastu, sta ja znam :D









 
11.11.2012
49
37
18
31
70. dan danas, cvijeta oko 3 i pol - 4 tjedna a za nju pise "Flowering / Harvest time : Short - 6 weeks indoor 5-6 weeks outdoor"
Kolko jos otprilike do kraja? Muci me ovo na njoj sto izgleda kao paucina, nisu li to prvi znakovi plijesni? Ako se ne vidi dobro mogu staviti vise slika. Hvala!



 
19.05.2014
39
19
8
ne cini mi se kao pljesan a ovo sto pise mozes zaboraviti to je kada cvijeta u idealnim uvjetima .....sam ces procjeniti kada je gotova kada bude imala vise od pola mljecnih trihoma a to mozes vidjeti na mikroskop ako ga imas ako ne mozes ga kupiti na mnogo mjesta ...
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ono sto izgleda kao neka nit, nije nista.
Tamo gdje na cvjetu izlaze pistile i njene ženske bananice imas braun/rjava/ mjesta.
Tamo budi pažljiv, može bit početak pljesni.
 
11.11.2012
49
37
18
31
86. dan, sve je oke osim ova 2-3 zuta lista.
Kad su trihomi vise crveni, onda je jaca nego kad su mljecni? Pitam jer bi htio da ispadne normalna lagana jer ne pusim puno nego ono uz film neki i slicno:D
Da ju odrezem za 4-5 dana ili ostavim? Sta bi vi napravili a da zelite da ispadne neka lagana?:D malo glupo pitanje al aj

Inace visina nije neka, oko 50-60 cm tako da ce malo uroda biti:D







 

JackDaniels

Aktivan Član
07.07.2013
251
717
93
EU
Ma bit če ti taman.
Ove godine imao ja jednu takvu i dim je skroz lagan, relaxing al se fino osjeti.
Samo ti nju pusti neka fino dozri !
 
11.11.2012
49
37
18
31
big bang si imao? kolko bi bilo jos do kraja otprilike? nestrpljiv sam hahah. znaci nije gnojena uopce pa ju ocito ne treba ispirati s vodom onih 10 dana..
 
11.11.2012
49
37
18
31
Evo 101. dan je danas i odrezao sam ju,listovi su vec bili zuti i najavlju jos tjedan dana kise pa se ne isplati. Viskoja je samo 43 cm, znaci kolko je to g suhog? manje od 10? Zanima me ako je to smeđe plijesan i ako je, mogu li to otkinuti samo skarama? I mogu li susiti u kutiji za cipele s 2-3 rupe uz povremeno otvaranje, par put na dan? I jos ako sam ju dobro osisao:D hvala:)















ova zadnja slika, kutija je 100s haha
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
je to smede je plijesan, izrezi samo te dijelove skarama i baci.. neznam bas hoce tu biti 10gr ali vidjet ces sam kad se osusi, mozes tako susit, najbitnije da si dosao do kraja growa sad svaki drugi put moze bit samo bolji hehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.