Big Bang x3, no name x5 od Hook-a

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Big bang 1 -

Big Bang 2 -

Meni je ovde nešto sumnjivo. Pomagajte iskusni članovi foruma. Šta vi mislite ? Ovo nisu dve iste biljke. Jedna ima tanje duže i svetlije listove a druga šire, kraće i tamnije.

Same mi doneo drugar iz Holandije, rekao mi da je to Big Bang, nema razloga da me muti, verujem mu. Ali meni je sumnjivo . Ili sam se baš dooobro uduvao pa umišljam.

Izvinjavam se na fotkama lošeg kvaliteta, ćerka mi sutra dolazi i donosi fotoaparat, pa će onda sve biti jasnije a ići ću da obidjem i onu divlju, pa ću i to konačno postaviti, ako je išta ostalo od nje.

Sad, tako je kako je. Možete li da prosudite jesam li u pravu. Ovo je meni sumnjivo i ovo nisu iste biljke. Ili sam uduvan.

Šta mislite ?

Edit - Izvinjavam se što nisam obrnuo fotografije, komplikovano mi sad, jbg ...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ma nema ti to veze Hook. Meni 3 NL-a jedan do drugog a jedan odskače po svemu ne samo po kroju listova nego i po visini, po gustoći i po mirisu.
Dobro izgledaju bangići to je najbitnije :thumb: .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hooker

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Haha. Točno me zanima kako ce ti to sada Opa pojasniti. E moj Huki panike nikad dosta a? :) Pogledaj mog criticala iz potpisa pa ces vidjeti sta znaci kada imas istu sortu a dvije totalno razlicite biljke :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hooker

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Oprah je napisao(la):
E moj Huki panike nikad dosta a?
Verovali vi ili ne ...Spala knjiga na dva slova.

Odem da obidjem onu od usputnog semena, da je fotografišem, pa da postavim da vidite kako ona izgleda. I nadjem rupu. Tamo gde je bila biljka posadjena ostala je rupa.

Nije je ništa pojelo, nije uvenula, nego je verovatno neko pronašao, izvadio sve sa zemljom i presadio negde drugo. Ostala je samo rupa. Drugog objašnjenja nemam. Da je naišao neko ko je hteo da je počupa ne bi kopao, samo bi je počupao. Hteo sam da fotkam rupu i da vam pokažem, ali koji će vam to . Rupa ko rupa.

Jednostavno je neko izvadio i presadio negde. Dabogda mu bila muška,

A lepo krenula...

Tako da imam ove dve Big Bang koje različito izgledaju, one su mi na oku ... Od početnih osam semena, dve biljke ostale. :eek:hno:
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
PowerSeed je napisao(la):
zavrsi jednu kako treba i bices dobar
Završiću ja obe.

Jbg, od onih pet usputno skupljenih semena, dva proklijala, jedna nikla. To ne računam kao peh, ok, tako je kako je.

E tu jednu što je nikla neko pronadje i iskopa.

Od tri BB, sve tri nikle, lepe i zdrave, pred prebacivanje u prirodu džukac mi ugazi jednu.

Ako sad i sa ove dve nešto bude, bolje da se pokrijem ušima i ćutim.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Lanske godine u sredini 7 mjeseca sam imao na jednom placu 7 komada reg. I jednog
Patuljastog automatika koji je završavao cvjetanje. Dodem na plac fale dve reg.
biljke. Izkopao biljke iz rupe i rupu mi je ljepo kamuflirao zemljom. Tako sam morao dvaput
pogledat. Sve sam posekao, auto je isao na sušenje, ostalo u smeće. Uvijek u
Out sadim na tri lokacije zbog toga/ lopovskih dvonozaca/ ako provale odmah secem.

Bilo mi na neki način smesno, pustio zrelog automatika, a on ce pušiti lišće od reg.
Kakva mona.

Samo teraj hooki.
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Ljudi pratite ovaj moj dnevnik. Ovde ima da bude svašta. Ako se na vutra.org bude organizovalo takmičenje za najludji dnevnik to će biti ovaj.

Ovde na kraju ništa neće biti kao što je naslutio naslov teme. Zašto?

Došao na par dana drugar iz Holandije koji mi je doneo semena Big Bang. Pričamo noćas on i ja. Kažem mu, jbg. ona semena što si mi doneo, sve je OK ali kao da su dve različite biljke, jedna tanke listove i svetle a druga debele i tamne.

Kaže on meni - Nema veze,oba semena su fem, možda je jedno od White widow, kao zaebao se.

Danas gledam biljke, čini mi se da počinju da puštaju one trakice, kao da će uskoro pokazati pol. A to mi nešto rano.

Pitam ja drugara Holandeza - Da li je moguće da su automatici ?

Kaže on meni - Boli me kurc, udavi me više sa pitanjima, biće šta bude i biće dobro

Zaključak je sledeći. Ovde će biti svašta ? Big Bang, White Widow, automatici ili ne .... Ima da bude šta bude, i biće dobro ...

Ljudi pratite ovaj moj dnevnik.

A i dunuli smo od te White Widow, preneo malo nekako ... Bogami dobra.

Biće u ovom dneviku svašta :dada
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Semena stavljena na klijanje 01.04. danas je 23. 06. i biljke ovako izgledaju. Možda su blizu jedna drugoj ali sad je gotovo, šta je tu je. Jedna fotka zajedno ...

Evo sad i posebno ...

E o ovome sam vam pričao. Dobio sam objašnjenja, da ne davim, ali drukčije su, jedna ima šire a druga uže lišće...

I nema tu puno filozofije. Zalivam ih povremeno, dva puta sam im dao djubrivo od japanskih prepelica, za sad se pokazalo kao dobro. Kako radim sa paradajzom tako radim i sa marihuanom, što mi reče brat Opa cupa, što se djubriva tiče. Znam da je jako, i zna da sprži biljku, od svih pernatih životinja, Zato razmutim sa vodom, odnos otprilike 10 - 1 i onda pospem oko biljke ali ne blizu stabljike. Radi posao ali smrdi ko sam djavo. Priroda radi ostalo. Biljke mi deluju zdravo i zadovoljan sam.

E sad, samo da sačekam da pokažu pol, medjutim drugar mi je rekao da su semena sigurno fem, tako da tu ne bi trebalo biti problema.

I to je to ...
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
PowerSeed je napisao(la):
uz malo filozofije mozda bi mogao zategnuti to malo jednu naspram druge, bas si ih blizu stavio, inace sve 5
Kako - zategnuti to malo jednu naspram druge. Misliš da ih malo razdvojim, da nategnem malo jednu od druge. Naravno da ću te poslušati ako je baš potrebno, od tebe je svaki savet dobrodošao.

Mislim, šta će biti ako ostanu ovako kako su sad,
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nece biti nista strasno al ce bolje biti ako malo nagnes jednu kontra druge da unutrasnje grane mogu doci do sunca, ovako ce smetati jedna drugoj i u zoni "dodirivanje" neces bas imati sta za brati, grubo receno sa svake biljke gubis po malo, cetvrtina il trecina jedne biljke bice u senci druge i obratno, u toj zoni bas ne ocekuj big budove
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hooker