bilo kuda marihuana svuda

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

dite_splita

Aktivan Član
04.05.2011
228
261
63
somewhere in space
jednom prigodom, prilikom pusenja dobre vutrice dosa sam na jednu ideju :dada

znaci, svi ovde po forumu (velika vecina) voli uživati nasu nam dragu biljku, e sad kolko sam primjetija (nažalost), dosta ljudi je prisiljeno i dalje kupovat na ulici, e a na ulici nije tako cesto da dobijete cvit bez sjemenki. ja sve te sjemenke u nazad pola godine sakupljam u kutijicu jednu. ima ih poprilicno.
zar nebi bilo zanimljivo kad bi sad svi koji imaju viska sjemenki u 3 mjesec poceli po svojim gradovima, znaci po zelenim povrsinama, livadama, parkovima itd itd bacat te sjemenke po zemlji? sigurno ce 3 od 5 niknut, e a kad to nikne pa po pola grada pocnu rast biljke, na svakom kantunu biljka :D
i sta nam itko moze tu? nikakvi dokazi da si bas ti sjemenku bacija tu, a malo bi plavce digli na noge, onako ne rade nista nego skacu na nas sta smo SAMO KONZUMENTI!
misli globalno djeluj lokalno!

P.S. molim moderatore ako sam falija di otvorit temu da je pribace na neko adekvatnije misto
do pušenja :D
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Sta si pusio, djecak? :icon_lol:

Kao sto Blejd rece, ima ovakih tema sijaset i meni ne zvuce kao uredne.
Zamisli da neko po gradu sadi sta god mu padne na pamet.
Grad je zajednica u kojoj postoji urbanisticki zavod za planiranje, kako zelenih povrsina i parkova, tako i urbanih dijelova grada sa poslovnim i stambenim centrima, infrastrukturom i svim ostalim sto ide u tom paketu.
Zamisli sta bi se desilo da svako u takvoj zajednici cini sta mu je volja?! - Ne ide, brate.

Sto se tice promjene misljenja javnog mnjenja prema konoplji, mislim da bi najveci efekat izazvala koordinisana akcija dobrovoljnog prijavljivanja u SJB radi priznanja licnog uzivanja u kanabisu, pa kada se sagleda cjelokupna akcija i novonastala situacija, valjda ce javnosti biti jasnije da svako ima "muzicara" odnosno duvaca u kuci, bilo da pusi jointe ili koristi ulje od konoplje u medicinske svrhe.
Zamislite reakciju inspektora u SJB, da im dnevno dodje 20-30 ljudi da se pohvali da koriste kanabis i tako citavu radnu sedmicu.

Lijepo, jedan po jedan, svakih pola sata dolaziti i ispovijedati se.
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
sjb? snage javne bezbednosti???
@ dite_splitapotrazhi na forumu topic od trava.hr...on je otvorio topic i pozvao ekipu na akciju...topic se zove..nesto...Johnny Appleweed..nesto -cini mi se.
mislim da ce ti biti interesantno procitati kompletnu raspravu na tu temu..vjerojatno ces se (ne)ugodno iznenaditi..a ti odi- prochitaj- i vidi- kako i zashto..
pa ako i dalje budesh za akciju tog tipa...kontaktiraj ekipu koja se pozitivno ochitovala na temu...pa eto...mozhda neshto i napravite...
ali..umzite u obzir i ono shto su rekli oni koji se protive takvom poduhvatu..
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
;246913 je napisao(la):
malo bi plavce digli na noge, onako ne rade nista nego skacu na nas sta smo SAMO KONZUMENTI!
misli globalno djeluj lokalno!

Slažem se s tom popularnom i istinitom frazom - misli globalno, djeluj lokalno.

Ali prije misli i akcije treba imati i svijest. Svijest o tome da nema "njih" i "nas" . Sve je Jedno i Jedno je Sve.

Za napredak društva potrebno je da pojedinac obavlja svoje dužnosti časno i odgovorno prema sebi i prema drugima.

U praksi, činom sađenja psihoaktivnih biljaka na urbanim javnim površinama postoji mogućnost da izlažemo nedovoljno upućenu djecu otrovu, a tu je i činjenica da čupkanjem zakonom zabranjenog bilja bespotrebno dodatno opterećujemo dio društva koji je zadužen za zaštitu prava svih nas.

Uzgojem i promatranjem jedne biljke možemo zakjučiti da je zdravom društvu, poput zdrave biljke, za ispunjenje potrebna harmonija. Tek harmonija korijena, stabljike i listova vremenom daje mirisne plodove.
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Uz sve navedeno bi im jos napravili reklamu... bilo bi u svim medijima kako treba postroziti zakone, kako oni obavljaju svoj itekako nuzni posao...

nista od toga nazalost
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.