Bitcoin Vutra.org Donacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
@Vutragenjo
Bro..jel mi mozes na prvoj strani povezati moje dvije donacije u jednu?Nije neka frka al bi volio ako nije problem:thumb:
A mogo bi i koji dinar ubaciti..nek se nade;):thumb:Budem skocio kupiti koji bit:vutra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
smislite neki laksi nacin uplate,možda ce vise ljudi nesto uplatit.
slazem se da bi na laksi nacin bilo vise donacija:thumb:
ajd, nabrojte lakse nacine a da se zadrzava anonimnost donatora. ne znam koliko su ljudi raspolozeni da uplacuju donacije vutri a da sa donacijom dolaze i podaci sa imenom, prezimenom, adresom, brojem racuna...
@Vutragenjo, pricali smo ranije, napravi neke raspone od do eura pa donatorima okaci bedzeve tipa bronzani, srebrni, zlatni, platinasti... il neka adekvatna zamena naziva
 

Vujsprer

Hodajuća Marihuana
18.07.2018
178
929
93
37
Planet Earth
Meni čak i nije problem da moji podaci idu...
Bitnije mi je da na prometu cc ili rn ne stoji baš vutra...
Tako se praktički čuva anonimnost obje strane prema trećim licima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ja sam siguran kako vecina clanova koji vole Vutru imaju povjerenja u @Vutragenjo i znaju kako to nije neki balavac koji ce zadirati u privatnost.isto to mislim i za tebe Pow..uplate preko kartice tipa Viza igraju ulogu.Genjo samo treba okaciti adekvatan racun za uplatu...E sad,koliko je to izvedivo ne znam..al sam uvijeren da je moguce..:)
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ja virujem samo u western union, nikvi coinsi i žabiji dimovi, a može i cash u kovertu na packstation
/
Edit
Ma moze se napravit offshore racun hazeri u panami, litvaniji, malti.. to je danas 5 minuta posla, i iza tog racuna stoji 500 offshore firmi (aldi, lidl, penny, i sve vece trgovine tako posluju) a tako isto mogu i ja i ti, i svako drugi, a ne kosta nista..

p.s
cuo sam da je banka u vatikanu offshore, neka nam pope pere cash hahahaha šalim se :D:rofl:
 
Poslednja izmena:

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Bro..kad sam ja savladao bitove i uplatio ovdje dvije donacije...eee to onda svatko moze:D:DMeni je Genjo pomogo pri uplati za 1 i pol minutu...ugl.smatram kako je ekipa koja prima donacije veoma ozbiljna i diskretna:respect:
 

masan head

Aktivan Član
27.03.2012
773
15.880
333
ja sam odavno htio uplatit donaciju ali sam totalni laik u tim kripto placanjima. kad bi mogao nekom uplatit u vrijednosti tog bitcoina onoliko koliko sam naumio a on uplati u moje ime ovdje ne bih se predomisljao,odmah bi uplatio.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful