Bitcoin Vutra.org Donacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ne znam, ja sam na blockchain-u i meni trazi wallet ID i password. nisam nikad radio sa bitcoin bankomatima al ako si uplatio na neku (svoju) adresu, morao si prvo otvoriti wallet da bi dobio adresu, ne bi trebalo biti problema da ga ponovo otvoris ako si upamtio il upisao podatke :)
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Na bankomatu nemozes direktno upisati broj od vutre,pitao sam.Kreirao sm novcanik,skenirao taj broj,uplatio pare i dobio papir sa kodom.Mene zanima kako da sada otvorim na svoj Walet i prebacim na vutrin.Probao sam uci na vutrin walet ali neznam kako ubaciti bitove.Vec sam izludio,hebiga jednostavno se ne snalazim.Htio sam odustati ali sada bas namjerno necu dok god ne sjedne na vutru,eto.

Drug sada tek vidio tvoju poruku,odgovarao Tamari.Idem probati.
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Koliko sam ja skužila....ako jesam :D
Na bankomatu možeš otvoriti račun ako ga nemaš.
E sada kako kasnije ući u taj račun neznam.
Ali možda možeš sada sa tim scannom na bankomat i ući u taj novootvoreni račun i upisati pass...pa poslati....
Ili čekajmo stvarno nekoga iskusnijeg :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Kada sam bio na bankomatu zvao sam vlasnika da mi objasni postupak tako da mi je on rekao kako tu kupujem bitove,a kuci na kompu mogu sa tim novcima baratati kako hocu.Meni je problem jer neznam kako uci na svoj novcanik ili vutrin i staviti novce.Skenirao walet,uplatio.Sada walet ispred mene ali neznam kako uci.Hebiga ne snalazim se.:confused:
Ma rijesiti cemo nesto...
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Ovo sa bankomatom je izgleda najjednostavnije. Kada dobijete ovaj papir (sa QR kodovima), sve što je potrebno je da odete na https://transfer.bitaccess.co/, prekucate svoj private key (ili skenirate QR kod), a zatim unesete Vutrin bitcoin wallet i to je to!

I ono što je najbitnije - nikako nemojte da fotkate papir i da ga okačite na forum kao što je hazeri to uradio, jer će vam neko ukrasti bitkoine. Ispod QR kodova su otkucani kodovi tako da možete da ih prepisujete (ako nemate smartphone sa barcode skenerom), hazeri ih je ovde lepo sakrio ali nije znao da isti taj private key piše i u QR kodu.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ok.Dobra informacija.Ma zezao sam se par dana kako donirati,skoro odustao pa se zainatio i tražio pomoć.Ali nisam ovo znao što si napisao.Ubuduce znamo kako ćemo.Ja sam dva puta ukucavao svoj privat key na ovoj stranici pa nije prihvatilo.Kako god,sada znam.Hvala! Još nešto;u hrvatskoj imate bankomat u Zagrebu,Splitu i Rijeci.:thumb:

Jos mi nesto palo na "pamet".Tko god ima prijatelja u gradu gdje se nalaze bankomati moze kupiti bitcoine,nemora fizicki biti na bankomatu.Dovoljno je da ti prijatelj kupi bitove i posalje sliku papira(Naravno ti posaljes drugu pare).Uglavnom sve se moze kada to istinski zelis!;)
 
Poslednja izmena: