Bitcoin Vutra.org Donacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cannabis_connoisseur

Aktivan Član
18.10.2008
202
1.185
143
I ovo je bez provizije, mimoišli smo se samo u valuti, 9$ ~8,2€.
Što se tiče zahvale, HVALA vama svima što nesebično, svaki dan provodite sate na forumu, trudite se, ponavljate isto novim ljudima, dajete sve od sebe da se održi, raste i uspjeva. E to je pravi doprinos, ovo je sitnica, drago mi je da je osposobljeno pa da bar nekako mogu doprinesti.

Što se tiče načina, iako izgleda komplicirano prilično je lako i jednostavno, bitcoini se prodaju posvuda, uz sitne provizije od 3-10% oni koji su u Zagrebu ili okolici, mogu ga nabaviti preko BTC bankomata, nalazi se u poznatom zagrebačkom kafiću (googlajte, naći ćete lako), sjednete, popijete kavu, uplatite donacije sljedeći jednostavne upute, čak i ako nemate BTC novčanik, bankomat Vam može isprintati privremeni na papiru, kojeg ćete (opet jednostavno) prateći upute na blockchain.info pretvoriti u online privremeni novčanik, te s njega proslijediti novce na vutra novčanik. Ako nekog potakne na uplatu drago mi je da sam pomogao, ako ne sorry na spamu :D
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Evo nakon što sam zaključila da sam stvarno zbunjola teška za ovu kupovinu bitcoina,
zamolila sam jednog frenda da to napravi umjesto mene.
Trebalo bi biti ok...nadam se.
Pa te molim @Vutragenjo da mi javiš ako je to stiglo.
Za probu sam krenula sa 0.0005 bt
Tnx
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ma ne kužim sad više niš...:zvezda::
Koliko sam ja sad donirala?
Sorry što te tlačim ali samo da znam za ubuduće se orjentirati,jel je ovo samo proba bila :)
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ma to znam,to sam ti i napisala ali koliko to vrijedi u kn,eu,us ili nekoj normalnoj valuti.
Platila sam 30 kn ili ti 4.5 US za tih 0.0005 bt,i sad neznam koliko je to dobro i da ne griješim negdje.
Pa samo da znam omjer,jel kolko ja vidim to je malo nekako što sam dobila ili se varam?
Pitam zato jel bi ja i više uplatila samo mi ta matematika nejasna,pa dok probijem led :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ma nema veze Genjo :)
Nego evo i još jedna korisna info od mene.
Mislim nisam se ni ja toga prije sjetila ali eto za sve one koji još uvijek neznaju kao i ja ima jako jednostavan način.
Svi mi kupujemo opremu i raznorazne stvarčice preko ebaya.
Znači odete na stranicu i kupite bitcoine kao i sve ostalo šta kupujete,
samo trgovcu date od vutre taj novčanik i on tamo uplati.
Mislim da stvarno nemože jednostavnije od ovoga.
Nadam se da sam nekome pomogla ovom idejom,navalite vutroljupci :)

edit: detaljne upute po koracima kako napraviti donaciju se nalaze u prvom postu ove teme

https://www.vutra.org/threads/bitcoin-vutra-org-donacije.13701/
 
Poslednja izmena od urednika: