Bitcoin Vutra.org Donacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Chan

Chasing dreams
01.11.2015
898
3.715
163
Hladni sever
Gledam ja to non stop!
Malo sam usitnio, ali vidim da je poslednja transakcija bila 26.04, a ammount se povecava
Malo sam tupav :fuck::fuck::D @t@mara

Na ebay mi pise da nije jos shipment izvrsen:whato:::whato:::whato::
Kupovao sam razne stvari, ali sa virtuelnim se nisam susretao
Zivi bili
 
Poslednja izmena:

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Uplaceno 5$+2$
Zivi bili
Bice jos sledece nedelje :thumb:
:respect::respect::respect:

Edit: i jos 2$+2$ :D:D:D Da me pita neko sta sam tako usitnio :fuck::idea::lol::upiii::wave:
total 11$


Malo je tesko pratit po parama jer bitcoin stalno skace i pada. Hvala covjek dodao sma te na prvu stranu. Inace izgleda da je bitcoin skocio tako da imamo 510 eura na racunu. Razmisljam da odmah platim server jer bojim se pasce opet i preko noci izgubis 200 eura. Ili da stoji pa koliko bude bude kao neka dugogodisnja visoko rizicna kasica prasica. Mada sa jedne strane treba iskoristi ova dizanja bojim sa nece jos dugo stojat ovako visoko.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Pow vidio sam na cetvrtoj stranic tvoj link za kupnju i slanje bitcoina,medutim tamo traze da platis u dinarima srpskim pa me zanima kako mogu to napraviti sa kunama hrvatskim.Hebiga malo sam tuntlo za te bitcoine,a donirao bi 20 eura.Pa ako imas neku ideju da mi olaksas(ili neko drugi) bio bi zahvalan.Nikada nisam kupovao bitcoine pa nemam pojma.Hvala!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Pa ako imas neku ideju da mi olaksas
radom bih pomogao frend al ipak ne zivim u hrvatskoj, probaj guglati kako kupiti bitcoin u hrvatskoj ili kako kupiti bitcoin za kune. znam da ima automat ali jedino u zagrebu, ovde imas par informacija http://www.mojedionice.com/kako-kupiti-bitcoine-u-hrvatskoj al sigurno ima jos opcija i sajtova, na googlu sam na neke naletao ali nemam pristup sajtu from serbia, jbg
@Vutragenjo, opusteno, toliko mi se naslo u walletu a sta pametnije da uradim sa to coina ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and t@mara

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pa sa tvog racuna (wallet), prebaci (send) na racun vutre koji je u prvom postu. ili ti, evo ga i ovde:

123bBxYy78yu4hPitbMAuW9JHmkg3mRwYn
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Na bankomatima ga moraš skenirati....koliko sam ja skužila.Po nekim uputama......
Ili si mogao bez svog novčanika jednostavno upisati od Vutra.org,pa direktno uplatiti na taj.
Ajde u svakom slučaju javi kako je to prošlo sa bankomatom jel planiram uskoro i ja :)