Blagotvorno dejstvo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.07.2017
17
71
13
Wien
Ja sam Una, zivim u Becu vec 23 godina.
Nisam nikad duvala, ali vec par mjeseci uzimam kapi sa THC koje jedine pomazu za moju bolest. kupila sam limenku sa usadjenom biljkom (Northern Lights) pa je uzgajamo u terrariumu, ali nešto odugovlaci. Evo fotka.

u rodbini imam ulogu "vješte zene" koja za sve nastoji da nadje prirodnie lijekovime.

Potraga za Rickovim uljem me dovela na vutra stranicu i vec uveliko citam u threadu o ulju.

Uradila sam savjesno domaci zadatk i ispunila profil, pa ne zelim da ponavljam sve što sam tamo ispisala, koga interesujem nek pogleda.

Radoznala sam, spremna da ucim i zahvalna za svako mišljenje strucnjaka.

I "samo opušteno", reci ce Cill Chilli.
 
14.07.2017
17
71
13
Wien
Dobro dosla na najbolji forum :spliff:
Hvala puno, ne poznajem druge forume, ali vjerujem ti da je ovaj najbolji.
Dosla dobro na :vutra: i samo hrabro...
Hvala!
Dobrodosla na forumu, samo opusteno:):wave:
Hvala Cill, opuštam se fenomenalno!
Pozdrav Una vjesta zeno,dobrodosla na :vutra:I dobro kazes...samo opusteno:):thumb:
Hvala hazeri, za podršku!
 

Gaf

07.01.2016
343
225
43
46
Kolegice, dobro dosla, a ujedno i kako ti je kolega reko presaduj biljku u vecu posudu i metni je odmah na sunce, ako nemas odgovarajucu aparaturu za indor, sretno :thumb:;)
 
14.07.2017
17
71
13
Wien
Kolegice, dobro dosla
Hvala Gaf, na savjetu!
Mogu samo na balkon da je stavim, samo se tu sija zvjezdan svega cetiri-pet sati dnevno, ne sija nego gori trenutno. Hoce li joj to biti malo sati na suncu, i da li škodi prejako sunce, trenutno pece? Negdje procita da biljke rastu uz zidove, malo zaklonjene. šta ti misliš? I šta misli kolega "Šta cu kad..."? Hoce jedan od vas da bude moj Mentor?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Takav growcan sam imao prije pet godina koju mi je dofurao buraz iz Nizozemske.Ne sjećam se više zapremnine,jel 3 ili 5 L no znam da je mala.
Presadi što prije u 10 do 15 litara kvalitetnije zemlje da ipak nešto izvućeš iz nje a da nije za par pljuga.
 

Gaf

07.01.2016
343
225
43
46
Prijateljice, biljkama sto vise sunca to bolje, ova tvoja duzina sunca po biljkama je pre mala, ali ako vise nemoze, tjeraj dalje, a za jacinu sunca se netrebas brinut, njima to nista ne smeta, naucile su one i same rasti, rastu vec 100tinama g., ali kad se covijek malo umijesa u prirodu, i stavi biljke u tegle, onda je normalno da se treba i dohranjivat, a i u autu ako nije zemlja dobra treba isto prehranjivat.Tako, samo opusteno, koliko sunca imaju, imaju, nesto ce biti od toga, nesto ces naucit za buduce godine, a za mentora se javi kog mislis uzet za, i javi mu u inbox, sretno ljepotice ;)
 
14.07.2017
17
71
13
Wien
Takav growcan mi je dofurao bure,jel 3 ili 5 L no znam da je mala.
Presadi što prije u 10 do 15 litara kvalitetnije zemlje da ipak nešto izvućeš iz nje a da nije za par pljuga.
Poslušala sam te (VenloNL prije tebe i Gaf), pa sam je presadila u 10l kofu.
Prijateljice, biljkama sto vise sunca to bolje, ova tvoja duzina sunca po biljkama je pre mala, ali ako vise nemoze, tjeraj dalje, a za jacinu sunca se netrebas brinut, njima to nista ne smeta, naucile su one i same rasti, rastu vec 100tinama g.

Dragi Gaf, hvala ti za iskrene rijeci. Znam da je prirodno sunce najbolje, namjeravam to raditi, uskoro posaditi, ali ne u Becu. trenutno nemam mogucnosti za outdoor growing pa sam kupila i metalnu lampu na paru (metal halide lamp), UV 70 W bright sun.
15009128074511283630559.jpg 15009128505751983657315.jpg 1500912881684620630716.jpg