Blue Disel, Red Poison i Somango - outdor (and more) by napalm

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

napalm

Aktivan Član
11.08.2015
278
717
93
Apsurdistan
give-me-more-thc.com
Pitanje; imam klon uzet od Red Poison(klon od iste biljke) , klon je dobio jaja (bila i namjera) ... ja bi tim polenom oprašio Red Poison vani (samo jedan hed).
DSC_0024.jpg
Dali ću dobiti feminizirane sjemenke ili moram uzeti drugi Red Poison klon koji nije s iste biljke?
Ako se opraši i dobijem sjemenke koliko je to čista Red Poison biljka ?

Klon sam špricao srebernom vodom, prije sam ga stresao nego feminizirao :( tako da dobio hermich
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
E jbg. šteta :(. To je to, poslje kiše dođe sunce, zatopli i onda počne buđati. Na kraju nikako nije dobro. Definitivno iz ovog možemo naučiti da nije dobro u rano proljeće automate pred cvat izbacivati van. To je varljivo doba godine, nikad nemoš znati kakvo će vrijeme biti. Ipak je za autose najbolje da berba pada u doba ljeta.
 

napalm

Aktivan Član
11.08.2015
278
717
93
Apsurdistan
give-me-more-thc.com
Problem je bio samo zadnji tjedan, da je bilo sunca bilo bi sad pobrano ;)
Stipe, nova je zasađena ;) u zemlju gdje su autosi ... to sam stavio nekvo random sjeme, ako bude što oky, ak ne nikome ništa.

Mislim da ću u pon.-uto. pobrati sve ... imam sutra i prekosutra lijepo vrijeme ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
steta sto je tako ispalo a izgledalo je obecavajuce, jbg lose vrijeme.. uzimaj nove sjembe i startaj ponovno, taman ces potrefit najbolje vrijeme za automatike ;) i bit ce puno bolje ovaj puta, poz
 

napalm

Aktivan Član
11.08.2015
278
717
93
Apsurdistan
give-me-more-thc.com
Šteta što mi vrijeme nije išlo na ruku, falilo kojih tjedan dva sunca za finiš. Biljke sam morao pobrati jer nebi ništa ostalo (opet kiša).
To što je ostalo:
DSC_0009.jpg DSC_0010.jpg DSC_0011.jpg Stavljeno na curanje.

Sve buđavo stavio na sušenje posebno, mogu li to kasnije koristiti za ulje? Imam sakupljeno 170g lišća i stabljika samo ženskih biljaka, nešt sitno muških (više grančica nego lišća).

Evo i za kraj ;)
DSC_0013.jpg

Mislim da može u završeni ili u nezavršene. Zamo ga maknite da ga ne gledam :)
 

napalm

Aktivan Član
11.08.2015
278
717
93
Apsurdistan
give-me-more-thc.com
Evo mali smoke report:
biljke nisu zrele do kraja, tako da nema ni količine :(

Blue Disel
DSC_0001.jpg

Lagani high koji kratko traje. Okus ne znam dali da pišem, ima dosta lišća ... lagani dim. Sve u svemu mogu se je nadimit ;) Kad se zapali, svi poslovi se mogu radit s voljom :)

Red Poison
DSC_0001.jpg DSC_0002.jpg

Isto zbog zrelosti high je kratak. Eh okus je zemljani, prvi dim me podsjeća na zapaljeni haš. Jedan od mojih favorita za ubuduće uzgajanje.

Somango
DSC_0002.jpg DSC_0003.jpg

High je malo jači od Reda i Bluea, Somango je i stariji dva tjedna. Ima zreli okus, ali joj je falilo bar tjedan dana sunca. Dim je oštar, prva dva udisaja i čuje se lagano opuštanje. Nije za po danu, najbolje fotelja, mjuza, film ...