Blue Mammoth Auto, Phytolite 250 W CFL, ScroG by Bizz

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.431
30.076
2.718
twitch.tv
Pozdrav svima! Najavio sam u sredini proslog dnevnika moj sljedeci. Sorta je Blue Mammoth Auto "Barneys Seeds". Boks je identican kao i u proslom growu. Zemlja Teramagma, PH metar, Hesi Bloom Hesi Phosphorus Plus, SuperVit i Bud Candy. 16. najsti dan cvjetanja ide prvi flush a nakon toga po terminu zaljevanja koji ce mislim biti u intervalima od 5 dana kao i u proslom growu. Dosta u ovom pitanju odlucuje i sama biljka odnosno njezina velicina. Mjenjati cu izgled mreže za razliku od proslog growa jer mi nije ovako prakticno. Dobio sam dosta grana s kojima jednostavno nisam imao gdje. Kako ce izgledati i kako ce funkcionirati vidjeti cete za cirka 15 dana. Prvotno menke idu u tegle od 2.5 litre i to prvih 10-15 dana, opet ovisno o tome kako budu rasle. U svakom slucaju tko bude pratio sve ce vidjeti! :)

Tema o projektiranju boksa od 0 do 100 sa cijenama

https://www.vutra.org/topic/9097-boks-by-oprah/

image.jpg


DSC00938.jpg



 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
8.013
34.440
2.598
Jos nekakav root booster da sto prije popune zemlju..inace BM ima strasan apetit,guta sve ponudjeno i nepokazuje da mu skodi .Bud Candy ja nebi koristio jer ce ubiti aromu koju mammoth ima.Sto dalje razmisljam o tom Bud Candy sve mi vise slici na junk-food Mc Donalds....silikoni u sisama,kuzis,Techno,sintetika....nenadhebiv je za sve one koji uzgajaju domacice ili ako neki strainovi i nemaju nekakav miris i aromu,okus pa onda ajde da sakrijem gandju u ustima.Ja cu ga uzeti cim se Gospa ukaze na racunu ali samo za divljakuse...nije mi gust ako ce svaki strain imati isti okus,kuzis Bizo.Ali i ja tebe kuzim Bud Candy toliko obogati dim okusom i mirisom da je to neopisivo,strasno brate...probao sam i poludio i odlucio;)pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: delboy and crunkisi

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.431
30.076
2.718
twitch.tv
Nije tako dominantan kao sto je bio na pocetku. Nemam pojma, mozda budem jednom davao drugom ne :) U svakom slucaju cu jednog topirati, a drugog necu pa da imamo direkt eksperiment dokumentiran :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Meni to zvuci kao ,nepotreban rizik, topiranje automatika,ako se istresira ,nedelju dana stoji i cao ostala patuljak,kad budes mogao uticati na duzinu vegetacije onda eksperimentisi,ja bar tako razmisljam.
Naravno da se i ovaj dnevnik prati tj uci napamet pozzz od zlog
 
  • Sviđa mi se
Reactions: proka and usrname

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
8.013
34.440
2.598
zli.azra je napisao(la):
Meni to zvuci kao ,nepotreban rizik, topiranje automatika,ako se istresira ,nedelju dana stoji i cao ostala patuljak,kad budes mogao uticati na duzinu vegetacije onda eksperimentisi,ja bar tako razmisljam.
Naravno da se i ovaj dnevnik prati tj uci napamet pozzz od zlog

...Da se ispravim Barneys nepreporucuje toping vec samo kazu da dobro reagira na topiranje odnosno nereagira.Dosta je nizak rastom i sve ode u jednu colu pa mozda i nije lose malo ga izmaltletirati......croping mozda pa da malo mutira lijevo i desno;)kad vec nesmeta...
 

proka

Aktivan Član
12.09.2008
51
48
18
41
Nikako ne topirarajte automatike jer mogu da zaostanu u rastu i tako smanje prinos.Ovo ne pricam iz licnog iskustva,jer nisam do sada nikada sadio auto vrste.Ovo kaze breeder Stitch (flash seed bank).Postavio sam mu par pitanja vezana za automatike i super automatike i rekao je da se topiranje izbegava jer je rizik i ne isplati se.Nabavio sam Speedy g koji cu posaditi van za dva meseca.U svakom slucaju moze se probati ,mada ako breeder kao sto je on kaze NE ,onda verujem. :dada
 
  • Sviđa mi se
Reactions: delboy