:::Božićna Nagradna Igra:::

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
Ljudi, kada se vratim sa posla ima da obrisem cijeli ovaj kaos koji je ovdje nastao zbog multiplepostova kojima ovdje nije mjesto plus rasprave i diskusije. sada nemam vremena citat sve a i kafa mi jos ne bistri um...ali kada se vratim jao si ga vama :cool44:
 
15.05.2007
17
7
3
51
slazem se.. brisi sve.. poklone podjeli sama i basta .. ovo postaje igra dam prst a ode ruka.. pozz..
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ograz je napisao(la):
eo prijaavak na nagradnu ighru z Vutrtolina RedSh
nudim sebe i malu slatku biljkicu :)

Vidi njega sad.... pa jel čitaš ti ba gornji koji post???? Svašta...
evo ti od mene petobanka zbog ovoga !!!!
i naravno čiji je ovo reon, nek briše njegov post!!!!
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
eh evo malo da vidite kako to izgleda...

prve tri slike: to je bila solja koju sam napravila malom glossiju
druga solje crno bijela je bila solja za JSZ i njegov rodendan. ovo je salica prije pecenja. glupaca nisam slikala kada se spekla...jbg

i na kraju imate sliku vutra solja. Jos nisu pecene na slici tako da sve izgleda malo bljedunjavo ali kasnije boje iskoce, nakon sto se spece :)

da 2 su solje...da jesu dobro vidite. pitate se kome ide jedna...e pa Torca dragi je izrazio zelju da bi solju..pa eto Torca, nadam se da ce ti se svidati :heartbeat:

zao mi je na losoj rezoluciji ostalih slika ali to sam sa mobom nabrzinu uslikala...pa jbg






 

Cutki

Aktivan Član
12.08.2007
54
8
8
38
auf svaka ti cast,
predivno izgledaju!

pohvala i za igru,
super ideja!
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
Svaka ti čast RedSh ti ne samo da si velikodušna i interesantna nego si i ekstra talentovana. Šolje su prlepe a posebno druga,ona kao da govori.
Nadam se da možeš da unovčiš svoj talenat.
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
DANAS JE ZADNJI DAN PRIJAVA DO PONOC!

sutra popodne cu izvuci dobitnike. napominjem da ce negrade biti poslane tek nakon svih ovih slavlja i pizdarija jer mene nema u opticaju!!! :mrtva_banana: em me nema doma em me nema u Hrvatskoj... ali ne brinite, bit ce te obavjesteni na vrijeme.

hvala na razumjevanju,

Vasa Red
 
26.11.2007
25
0
0
38
evo ajd da i ja udjem u bubanj.... Ja bi onu lulicu :) .....


Inace, svaka cast na casama, stvarno su lijepo napravljene... :clap::clap::clap::clap:
 
20.06.2007
17
3
1
34
meni je treća nagrada bolja i od 1. i od 2., pa me ubaci u kantu sa papirima za 3. nagradu..ako nije problem...:respect:
 
17.12.2007
2
0
0
44
Svaka čast na šoljama još ako su ručni rad
e to je već nešto.


Pozzz

P.S. Nisam siguran da li sam ukapirao kad je izvlačenje
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
Ballons.gif


Evo sretnih dobitnika:

1. Vutra Šolja + Vutra mail - ELEPHANToR
2. Gljivarska sitnica + Vutra mail- BUGI_BI
3. Lula - BEZZE_SA

Molim vas troje da mi javite vase adrese na PM!

Cestitam svima!

Sljedeca nagradna igra pocinje sredinom 1 mj, nakon ovih ludnica i slavlja!!!!

Vasa Red :bis:


Ballons.gif
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ali posto smo se svi trudili danapunimo temu postovima,sada red da podeli vorg mailove...ajde ajde :lock:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
RedSh je napisao(la):
solje su gotove...salju se dobitnicima :)


A lula? :hehe:
btw: extra su šolje majke mi....

.... iiii da pitam, kad ide nova Nagradna Igra od naše RedSH???? :b_woot::bananallama:
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
Lula je poslana..preporuceno tako da bi trebala stici uskoro :thumb:

Inace najavljujem novu nagradnu igru za Valentinovo. Pocet cu je krajem mjeseca a izvlacenje ce biti 14.02 naravno.

nagradne ce biti BOXERICE I TANGE :) za djevojku i momka ili za momkinu djevojku tako da nitko ne bude zakinut :p sa Vutra logom. :bp4l:

moram smisliti sta i kako za sudjelovanje, da ne bude samo post vec i neka akcija, da se malo potrudite. i moci ce sudjelovat samo oni od 50 postova navise, da ne bude opet uleta!

tu bi kontinjued...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.