Box unutar prostorije-temp i ventilacija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
Malo si mi olaksao i predocio,hvala na tome:thumb: Nemam svakodnevni pristup boxu,pa mi je potrebno da sakupim sto vise informacija.
Kad stignes usput baci pogled i obrati paznju na spoljasnju i temperaturu boxa; jacinu podesene vrednosti i trajanje intervala grejalice u radu.

grejalica.png



npr,kod mene je: O C*/ 16 C*/ 3,1/ 2min/prva brzina/lampa ON -lampa OFF /9 C*
 
Poslednja izmena:
08.07.2015
492
203
43
16c ti je malo,nema veze koji podeok glavno da drzi oko 24c
Ja sam moju preradio,takav tip kao tvoj,tako da se pali preko tajmera i to tako da vent unutar grej. radi non stop a bimetal ukljucuje grejac i to samo jedan-1000W
Ako nemas svakodnevni pristup boxu mozda je pametno ako ti uslovi dozvoljavaju za jedan smoke detector,jer je bas grejalica najopasnija-hipoteticki zablokira termostat i greje non stop 1KW u plastici.
Svrha regulatora je da nemoram rucno da palim grej vec automatski.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Degustator

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
Na prvoj brzini je i na trecem podeoku je jacine,(polovina). Ne znam koliko da pojacam da digne temperaturu na 25C*. Ne znam ni koliko grejalica na max6 moze da zagreje uopste. Mozda ne prelazi ni 30C*.... Dici cu lagano na 4. pa za par dana odem da vidim sta se izdesavalo,jbg.
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
jedan sat u tri dana,to je sve sto imam do kraja growa,a prva sedmica tece.
Ove grejalice izgleda imamo samo ti i ja,a ti si tvoju jos prepravio.... Mozda i nisu pravo resenje. Ali videcemo kako ce ispasti. Hvala bro.
 

Chan

Chasing dreams
01.11.2015
898
3.715
163
Hladni sever
Ja sam resio sa uljanim radijatorom da mi se pali na maksimum pola sata pre nego sto se svetla ugase i tako radi 6h.
Postavio sam uljani vent na 1m od pasivnog ulaza da duva po njemu, temperature su odlicne!
inace konstantna temp u prostoriji je 15-16c s tim da su svi izduvi od ventilacije i ct usmereni van prostorije
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Degustator