Brainwave generator i Astralna Projekcija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.11.2013
29
3
0
Pozdrav, ovo je moj prvi post na ovom forumu zato me ispravite ako gresim negde.

Zanima me dali je neko koristio program "Brainwave Generator" za meditaciju,relaksaciju,lucidne snove ili OBE iskustva?
Ako jeste, voleo bih da podeli svoja iskustva i napise koju rec o tome i kako se koristi, pre oko 3 nedelje sam poceo da citam o Astralnoj Projekciji ali jos uvek nisam pokusao nista jer imam neki strah koj mi ne dozvoljava da to uradim. Napunio sam glavu svakakvim glupostima o negativnim bicima i navodno mnogo njih u svom prvom pokusaju ima problem sa tim, pa ako bi mogli da mi date neki savet bio bih jako zahvalan. Hvala unapred!
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
savet :D um se igra sa tobom,um te pumpa crnim mislima,posmatraj um,budi posmatrac :D ne dozvoli da on upravlja sa tobom,smeskaj mu se kao nekom mladom stenetu koje laje u cosku :D!
 
15.11.2013
29
3
0
rKj420 je napisao(la):
savet :D um se igra sa tobom,um te pumpa crnim mislima,posmatraj um,budi posmatrac :D ne dozvoli da on upravlja sa tobom,smeskaj mu se kao nekom mladom stenetu koje laje u cosku :D!

Bogeyman je napisao(la):
dok god imas strah i nesiguran si, bolje ne radi nista... odnosno, poradi na strahu, da ga eliminises ;)

Evo danas sam po prvi put pokusao neki metod meditacije i uspelo mi je. Rekao sam sebi, ma ko ga jebe bre sta se ja zentam i stvarno mogu da kazem da je osecaj ne opisiv. Hvala :)

E sad me zanima dal je neko pokusao meditaciju sa navedenim programcicem? Zeleo bih i to da pokusam.
Takodje me zanima koliko puta smem da meditiram, dali ima neki odredjen broj puta ili mogu kolko god mi volja?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rKj420

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
pa sve ti tamo pise:

The following people should not use brain entrainment products like BrainWave Generator:
  • People subject to any forms of seizures or epilepsy
  • People using pacemakers
  • People suffering from cardiac arrhythmia or other heart disorders
  • People taking stimulants, psychoactive drugs, or tranquilizers
If you fall in any of these categories, do not try to use BrainWave Generator!


Mozda svratiTropico pa ti kaze da li je experimentisao ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hooker
15.11.2013
29
3
0
Bogeyman je napisao(la):
pa sve ti tamo pise:

The following people should not use brain entrainment products like BrainWave Generator:
  • People subject to any forms of seizures or epilepsy
  • People using pacemakers
  • People suffering from cardiac arrhythmia or other heart disorders
  • People taking stimulants, psychoactive drugs, or tranquilizers
If you fall in any of these categories, do not try to use BrainWave Generator!


Mozda svratiTropico pa ti kaze da li je experimentisao ;)
Znaci mogu da ga koristim, pokusacu sutra pa ostavljam utiske.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Nisam koristija brejn voš :D ... ne znam baš št di ko kako gdje....meni je astralna, lucidni itd sve još jedan koncept ka i sama riječ meditacija jer "odaje" dojam da se nešto mora raditi da bi se dovelo u nekakvo drugačije stanje :D....jedna clan je napisao da mu je meditacija dok stoji u redu za kruh, dok visi na forumu itd...i to tako je...ovako ćeš pokušati da meditiraš pa ćeš se odmah u startu osuditi na propast jer si se ograničija.. :)
 
15.11.2013
29
3
0
Gagiba je napisao(la):
Ključno pitanje je:

Pokušavaš li da izbaciš svoju svest u stanje Astralne projekcije navaren kao zmaj iz pećine ili to radiš čist kao kap jutarnje rose na cvetu lotosa?? ;)
Pokusao sam oba, bez uzpeha.

A brainwave jos nisam stigao da isprobam jer imam bas malo vremena ovih dana jos su slave, kad isprobam napisacu utiske.
 

Gagiba

Aktivan Član
Uopšte prčkanje po svesti, podsvesti (i savesti) je prilično diskutabilna radnja. Može doneti puno toga dobroga ali ako se malo skrene može odvesti u neka prilično problematična (da ne kažem traumatična) iskustva.

Po samoj definicija Astralna projekcija bi trebala predstavljati napuštanje tela od strane svesnog dela tvog bića (dakle tvoje svesti) i zatim putovanje istom po potpuno nepoznatom okruženju.
Odmah da napomenem da izvesni ljudi (pre svega istočnjaci) posvete ceo svoj život bavljenju meditacijom i između ostalog i Astralnom projekcijom i da su iskustva nekih od njih u najmanju ruku zanimljiva.
Čitao sam iskustva duhovnika koji su A.P. proputovali za svega šest meseci veći deo univerzuma koji mi poznajemo. To im se može verovati na reč ili ne, ali ono što je fascinantno je da za to vreme putovanja njihova tela koja ostaju na Zemlji budu oslobođena svake energetske razmene izuzev uzimanja kiseonika. Dakle, ne uzimaju čak ni vodu a o hrani i da ne pričam. Sve vreme su oko njih njihovi učenici naravno koji su za svaki slučaj tu, ukoliko bude potrebno...

E sad pitanje je koliko tebe ozibljno zanima A.P.??
Pretpostavljam da je radoznalost u pitanju i da baš nisi spreman da ceo život posvetiš sedenju na kamenom podu u nekom himalajskom manastiru pa stoga možda i taj programčić koji si pomenuo može malo pomoći, ali za početak bih ti preporučio nešto malo poznatije.

Naime, svaki san je jedan vid astralne projekcije i tvoja svest je jako dobro naviknuta na tu vrstu putovanja. Pokušaj da iskontrolišeš snove i to pre nego te uhvati pun duboki san i pokušaj kada izlaziš iz snova (dakle trenuci pre buđenja) da se pozabaviš okruženjem u kome se tvoja svest nalazi. To je sasvim dovoljno za početak.

Ukoliko imaš osećaj da propadaš pre buđenja, dakle kao da padaš i to uglavnom okrenut leđima unazad, i onda posle tog pada otvoriš oči budan, blizu si da se upoznaš sa astralnom projekcijom. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: delboy
15.11.2013
29
3
0
Gagiba je napisao(la):
Ukoliko imaš osećaj da propadaš pre buđenja, dakle kao da padaš i to uglavnom okrenut leđima unazad, i onda posle tog pada otvoriš oči budan, blizu si da se upoznaš sa astralnom projekcijom. :)
Ja stalno spavam okrenut na ledja, i to mi se jako cesto desava, "cimnem" se onako kao kad lift naglo krene i probudim se, pogledam na sat obicno bude negde pred zoru oko 6(nebitno kad sam lego da spavam),i obicno sam jako zedan, ustanem, popijem vode, vratim se i zaspim ko zaklan.
 

Gagiba

Aktivan Član
Kažu znalci projekcije da takva vrsta iskustva (padanje kroz prostor nalik liftu koji si pomenuo) je završni stadijum astralnog putovanja odnosno sam povratak svesnog dela bića u telo posle putovanja. Takođe i kažu da u takvoj vrsti istraživanja treba ići polako i postepeno da se ne bi dogodile neprijatne situacije (da ne ulazim u detalje ali pominju i izvesna kidanja veza astralnog bića od fizičkog tela ukoliko se ide prenaglo, prebrzo i predaleko).

Uglavnom ako si spreman za takvu vrstu zabave, pokušavaj potpuno čist pred spavanje da se pozabaviš razlikom između duha i tela, odnosno pre nego što upadneš u alfa stanje pokušaj da definišeš sopstvenu svest kako istražuje prostor koji tvoje svesno ja ne može da dobaci ili malo razumljivije, pokušaj da otkriješ prostor u koji upadneš prilikom tonjenja u san... :)

E kad to budeš savladao, onda možeš da se pozabaviš i navaren tom zanimacijom, ali budi svestan činjenice da si pod uticajem jakih katalizatora i aksceleratora koji izbacuju svest na neke inače teško dostupne nivoe.

Možda bude malo zapinjalo u početku ali kažu ljudi, moguće je...probaj. ;)
 
15.11.2013
29
3
0
Gagiba je napisao(la):
Kažu znalci projekcije da takva vrsta iskustva (padanje kroz prostor nalik liftu koji si pomenuo) je završni stadijum astralnog putovanja odnosno sam povratak svesnog dela bića u telo posle putovanja. Takođe i kažu da u takvoj vrsti istraživanja treba ići polako i postepeno da se ne bi dogodile neprijatne situacije (da ne ulazim u detalje ali pominju i izvesna kidanja veza astralnog bića od fizičkog tela ukoliko se ide prenaglo, prebrzo i predaleko).

Uglavnom ako si spreman za takvu vrstu zabave, pokušavaj potpuno čist pred spavanje da se pozabaviš razlikom između duha i tela, odnosno pre nego što upadneš u alfa stanje pokušaj da definišeš sopstvenu svest kako istražuje prostor koji tvoje svesno ja ne može da dobaci ili malo razumljivije, pokušaj da otkriješ prostor u koji upadneš prilikom tonjenja u san... :)

E kad to budeš savladao, onda možeš da se pozabaviš i navaren tom zanimacijom, ali budi svestan činjenice da si pod uticajem jakih katalizatora i aksceleratora koji izbacuju svest na neke inače teško dostupne nivoe.

Možda bude malo zapinjalo u početku ali kažu ljudi, moguće je...probaj. ;)

Sinoc sam to pokusavao i nisam bas nista uspeo - osim da zaspim.
Ugasio svetlo, lego u krevet, zatvorio oci i kad sam ostio da pocinjem da tonem u san, poceo sam da pitam sebe: "Jesam li svestan?" pa sam onda dao odgovor "Jesam"
"Jesam li svestan? Jesam" i tako mnogo puta dok nisam jednostavno zaspao. Nista se nije desilo niti se secam da sam nesto sanjao.

E sad ne znam da li je to to sto si ti predlozio.

EDIT: e da navario sam se oko 7 a lego da spavam oko pola 3 pa ne znam da li to ima neke veze
 
15.11.2013
29
3
0
Evo sad posto imam vremena da se malo raspisem.

Gore sam pomenuo sta sam pokusavao pre spavanja sinoc, i sad cu da dodam sta se jos desilo. (nista vezano za snove ali vrv jeste za AP)
Probudio sam se oko 7 ujtru, nisam siguran, i MNOGO sam zedan, ali me mrzelo da ustajem pa se samo okrenuh sa stomaka na ledja i zatvorih oci.
Odjednom sam osetio kao da mi neko sedi na nogama, otvorio sam oci i to je prestalo, zatim ponovo isto, samo sto ovaj put kad sam otvorio oci nije prestajalo nego se sirilo po celom telu, prestravio sam se jer nisam mogao da se pomerim a onda sam se setio da je to paraliza sna. Bio sam prestravljen, ali to nije kraj.
Kad sam pogledao na gore video sam nesto sa zutim ocima, u tom trenutku sam se na smrt prestravio i probudio sav preznojen, nikad mi srce nije brze lupalo.
Posle ovoga, ne zelim vise nikakve veze sa Astralnom projekcijom i tim sranjima.
NEDO BOG NIKOME!

Mozda je to bila neka vrsta kosmara jer sam citao dosta o AP i Negativnim bicima i to stvarno izaziva neki strah u meni.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
bdrwae.jpg


:lml_spam: sa zutim ocima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gagiba